Mytí auta v garáži

Mytí auta v garáži

Vydělávat na mytí automobilů je na první pohled jednoduchý a poměrně výnosný. Ve skutečnosti to je těžká práce ve velmi nepříjemných podmínkách, které vyžadují především nelidskou trpělivost a pozornost. Přesto s tím, že správná organizace mytí automobilů je schopna poskytnout dobrý příjem, neboť pračky jsou poměrně často a hodně a počet lidí, kteří chtějí tuto práci pracovat s vlastními rukama, je zřetelně snížen.

Jak uspořádat mytí automobilů vlastními silami

Obchodování s autoumyvárnami je velmi nestabilní, citlivé na názory klientů a kontrolních orgánů, jako každá jiná práce v odvětví služeb. Všechny přípravné postupy by proto měly být prováděny na nejvyšší úrovni kvality. Nejjednodušší je otevření autopůjčovny v garáži, samozřejmě, nikoliv ve vlastní, ale v místnosti zvlášť zakoupené pro tyto účely.

Před otevřením pračky v garáži se bude vyžadovat několik byrokratických postupů:

  • Stahování garáže a pozemků z pronájmu družstvem do vlastního majetku je záležitost dlouhá, ale jediná správná. pronájem možnosti garážové stání pod myčky nebo „neformální“ Po dohodě s předsedou nevejde jakmile podnikání stane se populární, hned tam bude ochoten volit nebo potlačit podnikání;
  • Vydávat podnikatelský patent a provádět projekt výstavby autopůjčovny v garáži. Pasy za poskytování služeb jsou koordinovány v Sanitární a epidemiologické stanici a v Úřadu architektury;
  • Vybavujeme hygienickou zónu, vodovodní a filtrační systém vody, přepisujeme ventilaci a vytápění garáže.
Poradenství! Teprve po vyřešení všech byrokratických a právních problémů zakoupíme vybavení pro mytí aut.

Jedná se o nejdražší fázi přesídlovacího auto v garáži, takže na rozdíl od výběru zařízení a vybavení opravna potřebných materiálů je třeba neustále se snaží své ruce a testování kvality nakupovaných leštidla, tmely, silikonové chemikálie odstranit skvrny v kabině.

Technické otázky uspořádání mycího automatu s vlastními rukama

Pro plné a příjemné pracovní prostor požadovaný garáž, s minimální šířkou 5 m a 7 m dlouhý. Kromě osobních automobilů, může být nutné, aby si myli ruce a korálky gazela. Aby bylo možné provádět vlastní práci na čištění interiéru, musí být mezi otevřenými dveřmi auta a garážovou stěnou nejméně jeden metr volného prostoru.

Uspořádání garáže pro vlastní mytí automobilů

Pokud garáž nebyla vybudována speciálně pro potřeby automobilové dopravy, instalace a ovládání myčky by vyžadovalo malou změnu interního zařízení:

  1. Za prvé, bude nutné zvýšit výšku a šířku vstupu do garáže tak, aby rozměry dveří umožňovaly správné řízení a řízení vozu. Namísto výkyvných vrstev je lepší instalovat výtahy s tepelnou izolací vyrobenou z pěny, avšak v žádném případě z materiálů absorbujících vodu;
  2. Vo-za druhé, Na betonová podlahová plocha řezaného mřížku odvodňovacích kanálů podél jedné ze stěn ležel déšť okap sbírá vodu v nádrži, která se nachází v suterénu garáž. Kanály jsou pokryty PVC nebo PVC fólií pro garáže a autoumyty. Dobrý PVC "CANAL" nebo rolovací vrstva od LLC "InterEco";
  3. Zatřetí, Pod zadní stěnou garáže instalujeme dvě plastové nádrže s 500 litry vody. První bude použit jako kolektor pro dešťovou vodu, druhý bude napájen z druhého, aby provozoval vysokotlaké myčky.

Poradenství! Je-li to možné, používejte pouze čistou dešťovou vodu v myčce, to je nejlepší volba pro mytí automobilů.

Neprítomnost solí nedráždí pokožku a umožňuje umýt ruce i černé nebo velmi tmavé odrůdy automobilové podšívky bez skvrn a skvrn. Znalí lidé budou potvrdit, že vozy vypláchnuté dešťovou vodou nehrozí a nesvítí na slunci bez jakékoliv chemie. Mimo jiné se životnost vysokotlaké pračky výrazně zvýšila.

Vlastnosti mycího zařízení, co a jak si vyrobit vlastní ruce

Provozní podmínky na mytí automobilu jsou těžké, velké množství vodní mlhy generované vysokotlakým zařízením vyžaduje dobré větrání a vytápění garáže v zimě. Dveře a zadní stěna garáže proto budou muset být ručně uzavřeny s posuvnými závěsy z tlustého transparentního polyetylénového filmu.

Na strop je položen větrací kanál, kterým je v zimě čerpán čerstvý vzduch, který je v zimě vždy teplý. V oblasti, kde funguje vysokotlaké mycí stroje, by neměly být žádné elektrické konvektory nebo trouby, jen dvě silné lampy uzavřené s uzavřenou kapucí!

Bezpodmínečně po vyčištění musí být povrch obložení automobilu osušen, vyfouknout zámky stlačeného vzduchu, závěsy dveří a těsnění na dveřích. K tomu je nutné mít pod garáží garážový kompresor pro čerpání pneumatik s 12litrovým přijímačem. Navíc v garáži s myčkou potřebujete výkonný kompaktní vysavač s desítkami samořezných špiček pro čerpání prachu z nejmenších otvorů.

Krytí na podlaze garáže na konci práce bude nutné odstranit a kanály se umyjí stejným mycím prostředkem, někdy v podzimní jar, to musí být provedeno dvakrát denně. S válcovým materiálem uvnitř garáže se to dělá rychleji, než se zabalit PVC dlaždicemi. Voda z povodí je odčerpávána přes tkaninový filtr jen následující den, poté, co se celý písek usadí přes noc. Jednou za dva až tři dny musí být nádrž vyčištěna z nečistot.

U malého mycího automatu v garáži bude v průměru jedno mytí automobilu vyžadovat 15-20 litrů čisté vody a 20-25 gr lešticího vosku. Je lepší použít ochrannou italskou voskovou pastu nebo polský "vosk". Poskytují dobrou kvalitu ochranného povlaku po dobu alespoň několika týdnů, zatímco jsou naprosto bezpečné, můžete dělat svou práci sami celý den, což nelze říci o domácí nebo čínské chemii.

Kromě automobilového pračkou, pracovat v garáži bude muset nainstalovat: ohřívač vody, zásobník vody, lékárničku a sušičku pro čisticí prostředky, box pro chemii a sušení náhradní skříň pracovní oděvy. Bez těchto podmínek bude obtížné oficiálně podepsat pracovní povolení k mytí aut.

Závěr

Otevření autopůjčovny v garáži je obtížné, ale docela realistické. Pokud ceny služby odpovídají kvalitě práce, pak se v pravý okamžik objeví běžní zákazníci, kteří pravidelně navštěvují mycí linku a poskytují stabilní příjem. Pokud nejsou zákazníci, autoservisy v garáži pracují na mytí koberců, podlahových krytin nebo mycích nádob. Bez práce nezůstane.

  • Dálkové ovládání garážových vrat vlastními rukama

  • Posilování garážových vrat

  • Garážová vrata s integrovanými dveřmi

  • Garážová vrata, kovová, s vlastními rukama

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

8 + 2 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map