Instalace bazénu s rámem na chatě

Instalace bazénu s rámem na chatě

Ruku na srdci, mnoho lidí, kteří nemají zájem, mají peníze, čas a touhu stavět na svém místě obrovský betonový otvor stacionární nádrže. Finančně atraktivnějším a zajímavějším finančním prostředkem byla možnost skládkování. Instalace bazénu v chalupě je nejvhodnější pro děti. Pro skutečnou letní dovolenou potřebujete rybník, pro rekreaci v chalupě je nejlepší volbou možnost kostry. Můžete se zúčastnit dacha a děti jsou pod dohledem.

K velkým výhodám je možnost sestavení rámového bazénu s vlastními rukama na dachu i bez asistenta. Čím vyšší je kvalita zakoupené sady do-it-yourself, tím spolehlivější a kvalitativnější bude design bazénu. Nejčastěji na trhu SNS aktivně obchodoval čínský spotřební zboží pod rouškou předních značek.

Tip! V procesu řešení problému výběru, být veden zpětnou vazbou přátel, jak si vybrat kostru bazén pro letní sídlo. Praxe používání vám umožní poznat slabosti jednotlivých modelů bazénů před nákupem. Ušetřete peníze a nervy.

Jak správně nainstalovat soubor rámců v zemi

Před získáním zamýšleného modelu proveďte vazbu na terén, abyste zhodnotili volný prostor, dostupnost komunikací a zásobování vodou. Nejčastěji se konstrukce musí nacházet v těsné blízkosti studní a kanalizačních potrubí v dachu.

Se všemi množstvím různých typů, velikostí a designem modelů drátěných rámů se rozlišují hlavní odrůdy:

 • Bazény s kulatým rámem se silným nosným obloukem a podpěrnými stojany;
 • Výrobky čtverhranné nebo obdélníkové se silnými vložkami;
 • Rámové modely s pevnými nosnými stěnami.

V každém případě bude užitečné vidět video o instalaci fondu snímků v zemi, popsané podrobnosti pomohou vyhnout se chybám v práci.

Příprava na instalaci bazénu

Většina modelů rámových bazénů je určena pro použití primitivních montážních operací, které nevyžadují další stavební zařízení. Pro nejmenší uživatele není kruhový model o průměru tří metrů a výšce stěny vhodnější než růst nejmenších budoucích uživatelů.

Takové modely jsou v montáži velmi jednoduché, jejich instalace se zpravidla provádí v několika fázích:

 1. Výběr místa v zemi pro instalaci, značení a přípravu chodidla pro bazén;
 2. Protahování "tkáňového těla" na připraveném místě v dacha, instalace výkonových prvků rámu a spojování v jedné konstrukci;
 3. Napájecí a vypouštěcí hadice, připojení filtru a plnění nádrže vodou;
 4. Zkontrolujte stabilitu a pevnost konstrukce rámu.
Pro informaci:! Sestava rámového pouzdra pro dacha obvykle obsahuje filtr s oběhovým čerpadlem, avšak v praxi se ukázalo být nízkým výkonem a extrémně citlivým na ucpání špíny a písku.

Proto majitelé bazénů často získávají silnější a dražší model. Stojí za to požádat o nejspolehlivější a nejúčinnější modely filtrů.

Vývoj lokality pro skeletový bazén v zemi

Nejkomplexnější a nejdokonalejší operace při instalaci produktu v dachu je uspořádání a uspořádání kvalitního místa pro nádrž. Většina obtíží je způsobena tím, že je třeba najít místo na chalupě s volným prostorem, který není větší než 5 stupňů. Nejlepším řešením pro podporu dna je plánovaná betonová oblast, která umožňuje odolat tlaku vody na povrchu bez srážek, pohybu a "tichého" skluzu.

Vyhodnoťte zvolené místo z hlediska snadného používání v zemi. Na začátku vyrovnání musí provést plánuje snížit drn trávy a do hloubky 12-15 cm. Dopřejte prostor s rozpětím ve výši 60-70cm od podlahy budoucí velikosti bazénu. Obvod se nalije pískem, ale je lepší položením protiskluzových dlaždic.

S pomocí kolíků a polypropylenové šňůry utáhněte obrys budoucí konstrukce. Pomocí úrovně konstrukce nastavte vodorovnou polohu každého závitu napnutého kabelu. Dále na světelné liště položte požadované 150 mm a použijte je jako šablonu při odstraňování půdy. Velmi pohodlné ovládání horizontality vykopaných razítek pomocí podobného pruhu a napnutého kabelu.

Pokud je půda jílovitá, měl by být povrch nalien hrubou struskou do tloušťky vrstvy 3 cm a ručně zhutněn s pěchovadlem. Dále se nanese vrstva suchého písku a pečlivě zhutňuje a vyrovnává se dvěma metry a konstrukční úrovní.

Dacha často plánuje sezónu až do poloviny prvního indického léta. Proto bez ohledu na dostupnost příležitostí k ohřevu vody nebo ne, mělo by být rozhodnuto, jak snadné je ohřát bazén rámu u dachy. Nejčastěji se pod spodní část konstrukce nachází tepelně izolační deska z polystyrenu o tloušťce 20-25 mm.

Instalace bazénu s rámem na chatě

Většina možností rámu se prodává s podrobnými pokyny pro správné roztažení tkaniny. Nepokoušejte se položit základnu bazénu na připraveném místě. Otočte ji, natáhněte ho vzhůru nohama a pečlivě zkontrolujte stav dna, v případě pochybností je lepší vrátit zakoupený výrobek, než trpět propíchnutím nebo sňatkem.

Pokud stav tkaninové základny zakoupeného rámového rámce nezpůsobí odsouzení, opatrně s dvojicí asistentů nést a protáhnout látku na připraveném místě v zemi.

Vlastnosti montáže konstrukcí okrouhlých rámů

Hlavním výkonovým prvkem kulatého rámu je horní výkonový kroužek nebo obruč. Téměř vždy je pevná konstrukce umyvadla sestavena ze samostatných oblouků, procházejících textilními závěsy bočních stěn a spojených pomocí T-profilů. Ve spojení s odpalištěmi a obloukovitými rámovými částmi jsou otvory pro montáž montážních čepů. Je to pohodlné a spolehlivé. Absence závitových nebo upnutých spojů v rámu jako základ umožňuje rychle, bez použití dalšího nástroje, sestavit bazén.

V procesu budování mršinu povodí horní části kruhu, nezapomeňte zkontrolovat těsnost všech konstrukčních prvků, je-li nárok na síle oblouku, je lepší nepoužívat, a nahrazen novým bazénem stížnosti. To je jednodušší než trpět ve venkovském domě s netěsností.

Montovaný kosterní kroužek spočívá na svislých regálech. Každý odpal ve tvaru T je opatřen jedním vertikálním stojanem s plastovou podložkou, tužkou, která je umístěna na spodním konci stojanu.

Po montáži kulatého rámu nezapomeňte nainstalovat tryskovou hlavu a vybrané tvarovky, které jsou v malé vzdálenosti od sebe, přibližně ve výšce středu kuliček. Kromě toho musí být bazén vybaven vypouštěcím ventilem, musí být také zkontrolován a nainstalován. Pro usnadnění instalace jsou namontované povrchy součástí mazány tekutým mýdlem.

Instalace čtvercového nebo obdélníkového rámového fondu

Sestavení nekruhového rámového bazénu v dachu je složitější a vyžaduje pečlivost a přesný pořadí práce s rámem. Na rozdíl od předchozího návrhu se ve většině případů obdélníkové odrůdy dodatečně používají se sloupky, které jsou ucpané do země. Tímto způsobem je možné vytáhnout prvky rámu a zajistit přijatelnou stabilitu podkladu.

Pokud je půda v dachu pod taženými kůly velmi měkká, nevyztužená kořeny trávy a trávy, bude nutné provést dodatečné zpevnění sázek. V místě jízdy hůl s lopatou kopat díru na bajonetu o šířce a poloze do hloubky. V jámce dáváme kůlu nebo stojan a zbývající prostor je hustě naplněn rozbitou cihlovou kamenou nebo kamenem, který se nachází u dacha. Nahoře s čistou zeminou nebo pískem.

Často v obdélníkové konstrukci ve tvaru rámu se používá systém oblouků a výkonových pásů pod dnem bazénu. V tomto případě je třeba označit a připravit místa pro uložení pásů tak, aby po montáži a naplnění bazénu vodou nepoškodily instalovanou tepelnou izolaci dna.

Pro zvýšení tuhosti boků se používají vložky drátěného rámu z plastu, jsou vloženy do speciálních kapes uvnitř tkaniny a vzájemně propojené a se svislými sloupy bazénu.

U největších rámových bazénů se často používá rámová konstrukce s vnějšími tuhými stěnami. Často se v tomto případě zabývá shromáždění u dacha specialistou prodejní firmy. Kromě tkaninové základny se v této konstrukci nachází horní tuhý pás, sestavený z jednotlivých jednotlivých prvků.

Podobný spodní pás je sestaven a položen v základně bazénu zvenku konstrukce. Mezi horním a spodním řemínkem ve speciálních drážkách jsou instalovány a upevněny plastové desky vnějšího rámu. Někdy může být korálek vyroben nikoliv z jednotlivých listů, ale ve formě rolí materiálu odvíjeného po obvodu rámu.

Výsledky

Nejdražší a nejjednodušší modely se mohou v ceně lišit o řádu, ale radost pro děti bude odpovídat podmínkám odpočinku u dachy. Proto není vhodné postavit bazén na polovině pozemku, je to drahé a nepohodlné. Pro děti je ideální kulatá verze rámového bazénu, která se s sebou snadno na cestách nebo odstraní jako zbytečná.

 • Jak vytvořit vlastní bazén v zemi

 • Krytý bazén pro chalupy

 • Pískoviště pro mateřskou školu

 • Pískoviště pro děti v zemi

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

41 − = 36

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map