Fialová tapeta v interiéru

Fialová tapeta v interiéru

Je-li potřeba vytvořit atmosféru slavnosti, pomocí živých odstínů, musíte použít interiérové ​​fialové tapety. Taková barva je při aplikaci komplikována, ale pokud správně vyberete pár a budete dodržovat stávající pravidla harmonického návrhu, bude snadné realizovat některé z vašich nápadů.

Funkce aplikace

Když jsou purpurové květy vyzvány, aby si vybraly synonyma, vzniknou v jedné řadě slova jako vášně, šlechta, velikost a moudrost. Pokud lepíte pokoj s tapetami ve fialové barvě, stává se to rafinovaně a rafinovaně současně. Popisovaná barva, psychologové považují za velmi protichůdné, současně zvyšuje náladu a uklidňuje, vnáší do nestandardního myšlení, pomáhá zdůraznit individualitu zvoleného návrhu rozhodnutí.

Před výběrem fialový tapety pro zpracování konkrétního pokoje, je důležité mít na paměti, že všechny odstíny barev popsaných patří do tmavé palety, jsou dost bohatý, takže mohou být použity pouze společně s jinými lehčími rolích. V řadě odstínů se nacházejí studené (modré) a teplé (červené) odstíny fialové, takže každý interiér může být otevřen vlastním způsobem.

Dávejte pozor! Zkušení návrháři používají fialové tapety pouze pro zvýraznění funkčních zón.

Pomocí jejich pomoci můžete rozdělit stěny na dvě nebo tři části, zvýrazňovat je svisle nebo vodorovně, jak je znázorněno na fotografii.

Nevybírejte fialovou tapetu pro zdobení zdí malých místností. Nejlepší je aplikovat je na vizuální korekci míst nepravidelného tvaru. Důležité je předem zamyslet nad designem místnosti a věnovat pozornost výběru správného odstínu fialové palety. Existuje několik odstínů fialové. Jedná se o:

  • Lila (jemné světlo s příměsí růžové).
  • Levandule (jemně fialová).
  • Lilac (světle fialová).
  • Purpurové (inkluze vínového odstínu).
  • Lilek (tmavě fialová)

Kombinací těchto barev dohromady, zkušení designéři vytvářet krásné hru barev, ale mnohem zajímavější dostat kombinace barev je popsán s jinými méně syté tóny, s kontrastními zářivými barvami, s neutrální černé, bílé, hnědé a šedé barvy.

Dávejte pozor! Ne každý stylový koncept může odolat tak živé barvě.

Je ideální pro realizaci interiérů ve stylu high-tech, minimalismu, pop-artu a stylu viktoriánské éry.

Nejpopulárnější kombinace v příkladech na fotografii

Jak již bylo uvedeno výše, použití fialové tapety značně zatemňuje prostor, takže princip kombinace je především navržen tak, aby vytvořil další světelný zdroj a poskytl potřebný kontrast. Pouze tímto způsobem můžete vytvořit prostředí, které vám umožní plně se uvolnit. Nejjednodušší variant kombinace je uveden na další fotografii. Kombinace tmavé a bílé barvy je volitelná možnost.

Kromě klasické kombinace bude tapeta popsané barvy vyhovovat béžovým a šedým odstínům. Oni budou eliminovat účinek lisovacího prostoru, oči nebudou zažívat silné napětí, takže celkový design z tohoto jen vyhraje.

Podívejte se na další fotografii, zlaté vločky na fialové tapety v podobě vzoru také pracují na zmírnění obecného vnímání. Podobné tapety na stěnách tvoří nádheru, takže je lépe využívají při zdobení obývacích pokojů.

Kombinace odstínů stejné barvy jsou obtížně proveditelné, ale pokud se naučíte, jak je používat, můžete vytvořit velmi zajímavé, světlé interiéry, jak je znázorněno na fotografii.

Pokud kombinujete tapetu se žlutými vložkami, oranžovou nebo fialovou, můžete vytvořit jarní atmosféru, teplou, útulnou a vždy světlou, jak je znázorněno na následující fotografii.

Důležité rady! Při vytváření ekologického designu byste neměli používat fialové tapety s jasnými barvami, jsou to psychologové jistí, že zasahují do normálního klidného odpočinku.

Jakákoliv nerovnováha v interiéru je katastrofa! Není možné žít v atmosféře řezání očí, rychle pneumatiky.

Lidské oko není harmonicky vnímáno kombinací jasně fialové a červené, šťavnaté oranžové. A to vše proto, že každý z nich přitahuje pozornost. Soustředit se na takovou místnost nebo relaxovat prostě nebude uspět. Pro nápravu situace vám pomůže výměna červené nebo oranžové barvy béžovou. Následující obrázek ukazuje, jak harmonická tato kombinace vypadá.

Nástěnné dekorace v různých místnostech

Nepoužívejte tapety popsané barvy a design skříně. Neumožní vám soustředit se a plně se ponořit do práce. Jasné plátna také zasahují do spánku, a proto se v ložnici nepoužívá. Ale pokud opravdu chcete, je lepší upřednostňovat lehké a jemné odstíny, například na fotografii.

Dávejte pozor! U fialových ložnic musíte zvolit pouze lehký nábytek, ostatní designové doplňky by měly být lehké.

Pokud hodláte používat tmavý nábytek, doplňte interiér a zředit barvu mohou být lehké textilie.

Vzhledem k tomu, že kuchyně ve většině bytů mají malé plochy, použití fialové tapety k jejich zdobení musí být velmi opatrné. Je důležité kombinovat tmavé tapety se světlými tapety nebo zvolit sluchátka s lehkými dveřmi. Pak nebude prostor vypadat ponurý a chladný.

Pouze v obývacím pokoji, zdobené tapety purpurové vypadá luxusní, ale pouze v případě, že látka používá jako výrazný barevný tón nebo zónování, umožňuje vyšlapané stěnu s krbem a TV.

Fialové barvy, jak je vidět na fotografiích, bezpečně vydržet použití tmavého nábytku, ale v jiných případech (při použití fialové tapety i jiné barvy) jsou nejlépe nastavit v lehké čalounění v obývacím pokoji.

Pro konstrukci dětských pokojů odborníci nedoporučují používat popsané barvy, je to silný podnět, který nedovolí, aby se dítě vyvíjelo normálně.

Jak můžete vidět, vytváření fialových interiérů není tak obtížné, pokud budete dodržovat pravidla uvedená výše. Barvy společníků v popsaných odstínech jsou do značné míry, můžete se inspirovat tím, že se podíváte na všechny fotky zveřejněné výše.

  • Hnědá tapeta v interiéru

  • Lilac tapety v interiéru

  • Modré tapety v interiéru

  • Tyrkysová tapeta v interiéru

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map