CCTV kamery pro domácí záznam

CCTV kamery pro domácí záznam

Každý, kdo stál před montáží pro svůj vlastní domov nebo byt monitorovacího systému ví, že to je docela složitý operační systém, který obsahuje několik prvků. Všechny prvky jsou propojeny kabelově nebo bezdrátově. A v případě, že instalace kamerového dohledu není příliš složitá, je k instalaci a montáž kamery na místo určení, uvedení do provozu a programování - není nejjednodušší proces. Vědí to, že výrobci moderních videokamer nabízejí zcela unikátní zařízení, která nepotřebují komplikované typy připojení. Vyžaduje pouze výstup na stěnu domu, ze kterého bude zařízení napájeno elektrickým proudem. Některé modely jsou vybaveny bateriemi.

To znamená, že je to autonomní kamera. Má však jednu funkci, která je jedinečná. To je příležitost zaznamenat vše, co se děje v oblasti kontroly, na paměťové kartě. Žádné komplikované další zařízení, stačí vybrat fotoaparát s vestavěnou jednotkou USB flash. Spotřebitelé ocenili novinku a takové videokamery jsou dnes velmi populární. Samozřejmě, kamera s vestavěnou pamětí je pouze kamera bez monitoru. Nepřipojuje se k žádnému zařízení, takže můžete vidět jen to, co je napsáno připojením přes USB kabel, například k jednomu počítači.

Pohodlí používání tohoto typu systému video doma doma je příležitostí, jak to udělat s malými prostředky. V typickém kamerového systému je potřeba nainstalovat kameru a připojit je k paměťové médium (pevný disk), položit kabely uvnitř domu a propojit všechny ostatní periferní zařízení. Když si koupíte novinku, zbavíte se toho všeho. Jeho malá velikost a nepřítomnost dalších prvků usnadňují instalaci a používání. Kromě toho lze toto zařízení nazvat jako skrytá kamera pro domácí použití.

Ale tato kamera má další důvody pro popularitu. Skrytá kamera umožňuje monitorovat personál, a to jak doma, tak v kanceláři. Nikdo nebude vědět, že je nainstalován video monitorovací systém. Například dobrou volbou pro sledování chůvy vašeho dítěte. Stejně tak bude možné tajně sledovat věrnost manželů.

Pozor prosím! Paměť pro psaní velkého množství informací nestačí. Proto se v takových kamerách používá tzv. Cyklické nahrávání, když po naplnění paměti jsou předchozí informace vymazány, jakmile se naplní. Znamená to, že záznam informací se nezastaví. Jediný důvod pro zastavení nahrávání je vypnutí fotoaparátu ze sítě.

Výhody a nevýhody kamer CCTV se záznamem

Seznamte se s výhodami tohoto typu CCTV kamer pro domov.

 • Malá velikost, která z něj skrývá.
 • Možnost instalace na libovolném místě, hlavní věc je blízkost napájecího zdroje.
 • Ve skutečnosti je to přenosné zařízení, protože nevyžaduje žádnou významnou instalaci.
 • Nevyžadují se žádná další zařízení a kabeláž.
 • Mnoho modelů je vybaveno snímači pohybu, což zlepšuje funkčnost zařízení.
 • Dostatečná paměť pro malé zařízení.
 • Vestavěný mikrofon, který umožňuje nahrávat video se zvukem. Rozsah mikrofonu je 5-6 m. Existují modely s velkým poloměrem působení.
 • Vynikající kvalita obrazu.

Pokud jde o cenu, v porovnání s jinými CCTV kamerami je tato možnost několikrát levnější vzhledem k nedostatku dalších zařízení. Je třeba poznamenat, že výrobci dnes nabízejí tento typ pro venkovní video sledování mimo domov. Jsou perfektně vybaveny, nebojí se vlhkosti a prachu, to znamená těsnosti na nejvyšší úrovni.

Mezi nevýhody patří okamžik, kdy je fotoaparát ukraden, zmizí všechny informace zaznamenané na médiu. Samozřejmě, pokud paralelně nebyl zaznamenán žádný jiný typ zařízení. Přidejte sem a omezení samotné paměti.

Odrůdy kamer CCTV se záznamem

Modelová řada CCTV s nahráváním je dostatečně široká, takže bude obtížné a snadno si vybrat. Odlišují se od sebe pouze ve formě a velikosti. Existují kamery, které lze instalovat pouze na svislé plochy nebo pouze na horizontální. K dispozici jsou tzv. Mini kamery s vestavěnou baterií, které mohou v samostatném režimu podporovat fotografování až na 2-3 hodiny.

Ve všech ostatních ohledech jsou totožná zařízení s prakticky identickými indexy. Jediná věc, která může být radikálně odlišná, je paměť zařízení. Některé modely mají více, některé méně. Vše závisí na velikosti paměťové karty. Takže v otázce, který z nich si vyberete, položte tento ukazatel.

Například malá skrytá kamera pro video sledování, která je dnes mezi spotřebiteli velmi populární. Může pracovat jak jako videokamera, tak i jako kamera. Na takovém miniaturním fotoaparátu na těle jsou pouze dvě funkční tlačítka.

 • Jedním z nich je tlačítko pro zapnutí a vypnutí fotoaparátu. Vykonává také funkce zapnutí a vypnutí fotografování.
 • Tlačítko pro změnu provozního režimu. To znamená, že v případě, že kamera CCTV je v režimu fotografování, stisknutím jediného tlačítka můžete vybrat jiný režim: hlasový záznamník, fotoaparát nebo kameru.
Pozor prosím! Takové kamery mohou pracovat najednou pouze v jednom režimu. To znamená, že pokud zaznamenáte informace o videokameře, zařízení nemůže okamžitě pořídit snímky. Stejně jako ostatní režimy.

Chcete-li zobrazit záznam, musíte použít kabel USB dodávaný se zařízením. V samotném fotoaparátu je konektor, ve kterém je zasunut tenký konektor kabelu, do konektoru na počítači je zasunut široký konektor. Samotný počítač okamžitě určí připojení jako běžné USB flash disk.

Nabíjení lze provádět přímo z počítače. Stačí, abyste jej neodpojili od USB kabelu po dobu 3-4 hodin. To stačí k úplnému nabití baterie. Standardní CCTV kamery s nahrávacími pracemi ze zásuvky adaptérem adaptéru. Mimochodem, tyto malé kamery mohou být nabíjeny takovým přechodným zařízením.

Chtěl bych upozornit na skutečnost, že takové videokamery jsou v noci dokonale odstraněny. K tomu jsou osazena podsvícením několika LED diodami.

Pozor prosím! Noční video z jakékoliv videokamery - černobílé. Na rozdíl od denního záznamu.

V kamerách je nainstalována standardní jednotka USB flash s různým množstvím paměti. Například mini zařízení používají zařízení s maximálním počtem 32 Gb. To stačí po dobu 6-7 dní od úplného nahrání.

Existuje několik dalších pozic, kde si můžete vybrat videokameru se záznamem.

 • Se snímačem pohybu. Tato funkce je vhodná, protože paměť zařízení je vyplněna pouze v případě, že se pohyblivý objekt nachází v zorném poli. Na trhu jsou kamery s tímto snímačem i bez něj, pracují samozřejmě v cyklickém záznamu.
 • Interní. Jsou instalovány ve vnitřku domu, takže se nemusíte starat o svou vlastní bezpečnost.
 • Venkovní. Jsou instalovány mimo dům, na ulici, kde je největší náraz přírodního zatížení. Proto jsou takové komory vybaveny silnějším tělem, jsou hermetické.

Závěr na toto téma

Obliba kamer CCTV s nahráváním je založena na nízké ceně, mobilitě a schopnosti používat, skrytý prvek zabezpečení a sledování. A co je nejdůležitější - žádné složité spojení a nastavení. Umístěte zařízení tam, kde jej potřebujete, a zapněte jej. Nahrát a vyřadit informace na jednotce flash nainstalované uvnitř struktury. Je to skutečně jednoduché a efektivní.

 • Infračervená sauna: výhody a poškození

 • Alarm pro dům s kamerovým systémem

 • Dveře s kamerovým systémem pro soukromý dům

 • CCTV kamera pro venkovský dům

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 1 = 3

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map