שרכים מזויפים

שרכים מזויפים

היום, אתה יכול לפגוש אוהדים רבים של השערים מזויפים מזויפים. זיזים מזויפים נותנים את אזור הדאצ'ה של האינדיבידואליות, כמו גם בולטים כנגד האחרים. למען אובייקטיביות, אנחנו לא יכולים לומר כי wickets מזויפים בתמונה במאמר זה הם הטובים ביותר. עם זאת, יש להם קהל משלהם מאמר זה מוכן לזה. זה יהיה גם עניין לאלה הנמצאים בשלב של לחשוב על הדרך בה הוא עשה את השעווה.

היתרונות של wickets מזויפים

אנחנו יכולים לזהות בבטחה מספר היבטים חיוביים של ייצור של שערי ברזל יצוק. בין היתר:

 1. כוח וחיי שירות ארוכים. השערים המזויפים הוכיחו את עצמם בתנאים אקלימיים קיצוניים, שם הטמפרטורה נע בין 30 מעלות צלזיוס עד 30 מעלות צלזיוס. יתר על כן, הם עבדו היטב במהלך snowfalls, גשמים, בתנאי לחות גבוהה. הדבר היחיד שיכול לנבוע מהשפעה השלילית של הסביבה הוא חלודה. עם זאת, החיסרון הזה הוא בקלות מפולס על ידי עיבוד מחדש של מתכת עם תרכובות מגן.
 2. צדדיות. זיזים מזויפים משולבים באופן אידיאלי עם גדרות מחומרי בנייה שונים. זה יכול להיות לבנים, עץ, מן יריעות צדודית ואותו זיוף.
 3. אפשרות לצייד את השער עם מנעול הן מכני וחשמל, אפשר גם לצייד אותם עם פתיחה אוטומטית ומעקב וידאו המערכת. עם כל זה, שום דבר לא יפריע את העיצוב הכללי.
 4. מגוון רחב של עיצוב וקישוט. כשלעצמו, לזייף הטכנולוגיה אין גבולות. כל מומחה יכול לבצע דמויות בקפדנות על פי הסקיצה או לטעמו. כולם מומחים, ולא רק על פי רצונו של הלקוח.
 5. תן כל צבע וצל. זיוף עשוי להיות צבוע בזהב, כסף ולא רק צבע. זה גם תלוי בהעדפות שלך.

אז, אלה הם רק חלק מההיבטים החיוביים של דלתות מזויפות. אבל אפילו מן אלה המפורטים, מתברר כי מוצרים כאלה יש הרבה יתרונות על פני האנלוגים שלהם, למשל, לפני אלה עץ, מן יריעות צדודית וכדומה.

זנים של שערות מזויפות

ישנם שני סוגים עיקריים שניתן למצוא היום:

 • מוצרים מחושלים במלואם. במקרה זה, אף אחד לא יסתכל דרך השער בשטח של מגרש הארץ. זהו יתרון גדול עבור אלה שרוצים לשמור על הפרטיות הפרטית.
 • פתיחת מוצרים מזויפים. זה אומר גישה חופשית לסקר של השטח בתוך האתר.

כמו כן, עלים מזויפים שונים בתכונות העיצוב שלהם. לדוגמה, רשומה. במקרה זה, את wicket יש רוחב גדול יחסית, על שלושה מטרים. כמו כן, דלת השעווה היא רק כניסה ברוחב של עד 1.5 מטר.

עצה! למרות שחלק לעשות wickets רחב מדי, זה לא מומלץ. למה? הסיבה ללבוש מהיר של הצירים לנעול פשפש.

בין היתר, wickets מזויפים גם שונים בגובה, למשל, נמוך ל 1000 מ"מ, בינוני עד 1800 מ"מ גבוה עד 1800 מ"מ. לגבי האפשרות השנייה, חשוב להבין את העלה גבוה יותר, כך גדל משקלה. לפיכך, עומס חזק נוצר על צירי המבנה ומנגנונים חשובים אחרים. אז, יש לנו בחשבון את התכונות העיקריות ואת היתרונות של wickets מזויפים. עכשיו אנחנו ישים לב לפרטים של הייצור שלה.

עבודות הכנה

תהליך של ייצור wickets ברזל יצוק מן המתכת עם הידיים שלהם צריך להתחיל עם סימון וציור סקיצה. באשר זיוף עצמו, זה יכול להתבצע לחלוטין על ידי השיטה הקרה. לשם כך, נעשה שימוש במכונה מיוחדת, המאפשרת לתת לחומר המתכת את הצורה הנדרשת. באשר למכונה, זה יכול להיות twister, מקל, חילזון, דפוס ואחרים. ניתן להשתמש גם במידות הרעות. הודות למכשיר זה, ניתן לכופף את החלקים בצורות ובגדלים שונים.

עבור עבודה תצטרך כלי כזה:

 • האמר.
 • צבת האף שטוחה.
 • קובץ.
 • מכונת ריתוך.
 • קרציות.
 • מכונה למתן הטופס המקורי למוצרי מתכת.
עצה! פרטים נפרדים של זיוף ניתן לרכוש בצורה סופית בחנות מיוחדת או הורה ממומחה. זה יהיה מאוד לפשט את התהליך של ביצוע חישול ולהפוך את כל wicket בכלל.

בשלב הייצור של ערכת או סקיצה, אתה צריך גם להחליט על ממדי המבנה העתידי. גובה השער והשער צריכים להתרחש. לכן, גם לבנות על אינדיקטור זה. יתר על כן, עבור מסגרת של אחד והשני מומלץ להשתמש באותו חומר, למשל, צינור עם קטע של 30 × 30 מ"מ.

אם אתה רוצה אלמנטים גדולים כדי לשמש בעיצוב של פשפש, ואז זרדים בקוטר של 12-14 מ"מ משמשים לזייף. אם האלמנטים זיוף הם קטנים, אז יש מספיק מוטות של מרובע או עגול חתך עד 10 מ"מ. על ידי עיצוב המסגרת כולה, אתה יכול להמשיך ישירות לחיתוך כל האלמנטים.

חישול וריתוך הוא שלב חשוב בייצור של פשפש

ראשית אתה צריך לרתך את המסגרת המשותפת של שער ברזל יצוק בעתיד. אחרי זה, אתה יכול להתחיל לעשות זיוף אלמנטים. לכן, כדי לרתך את המסגרת, את כל האלמנטים לחתוך על משטח אופקי שטוח. לאחר ביצוע פינות קטנות בפינות, לבדוק את החלקה ואת התאמת ממדי של סקיצה. אם הכל מתאים באופן מושלם, אז זה יכול גם לרתך כל מפרק.

אז אתה יכול לעשות זיוף. בבית, השיטה הקרה יהיה ככל הנראה בשימוש. עבודה זו היא מייגעת דורש כוח רב. יתר על כן, מרכיבי הגדר המזויפים חייבים להיות בגודל מדויק. לכן, במהלך זיוף, אתה צריך לבדוק כל הזמן את הממדים של סרט מדידה. כאמור, העבודה היא פשוטה, אם אתה קונה פריטים מזויפים מוכן. עם זאת, במקרה זה, wicket שלך ייעשה על פי התבנית שנקבעה על ידי יצרן חישול.

עצה! כאשר זיוף קר, לא לסובב את המוצר. זה כמעט בלתי אפשרי להחזיר אותו לגודלו הקודם. לכן, לבדוק באופן קבוע את הממדים של לחומר עם הפרויקט הושלם / סקיצה.

כאשר כל האלמנטים מזויפים מוכנים, להפיץ את דפוס מזויף על המסגרת הפנימית של השער כרצונך או כפי שצוין סקיצה שלך. לאחר מכן, הם יכולים להיות מולחם על המסגרת הראשית.

עבודת התקנה

השלב הבא הוא להתקין את עמודי התמיכה. עבור wickets ברזל יצוק, עדיף להשתמש עמודי מתכת של תמיכה. הם מעמיקים לתוך האדמה והם הבטון לעומק של 1000 מ"מ. עומק זה יהיה מספיק כדי לספק את הכוח הדרוש של המבנה כולו.

החלק התחתון של הבור צריך להיות מונח עם חול וחצץ, אשר תקוע בזהירות. בחלק התחתון של התמיכה, אשר שקוע בבור צריך להיות מרותך, סוג של "כפה", אשר ייתן יציבות לתמיכה. כמו "כפה" יכול להיות פינה מתכת או גיליון מתכת. יתר על כן, עמודה קבועה בהחלט ברמה והוא קבוע מראש. בשלב הבא, הבור הוא הבטון.

עצה! לאחר בטון שופך, לא להסיר את מרווחים זמניים. אחרת, עמדת התמיכה עשויה לסטות לצד. הם מוסרים לאחר הבטון הוא תפס.

שער ברזל מחושל

כאשר עמודי תמיכה מותקנים, wicket מזויפים מרותך, זה נשאר להתקין אותו. לשם כך משמשים סככות מיוחדות. אם המשקל הכולל של דלת השעווה הוא קטן, אז שתי לולאות מספיקים, אם השער יצא חזק יחסית מימדי, ואז להגדיר 3 לולאות לכל עלה אחד.

הלולאה מורכבת משני אלמנטים. החלק הראשון מרותך ישירות למסגרת העלה, והשני לקוטב התמיכה. הכל חשוב למדוד בזהירות. לאחר ריתוך, בדוק כי הדלתות פתוחות כראוי או לא.

השלב הבא הוא להתקין את המנעול עם ידית. כדי לעשות זאת, לבחור עיצוב אמין כי יהיה בהצלחה להתמודד עם הגשם ואת לחות קבועה. אתה יכול לקנות מנעול כזה בחנות מיוחדת.

ציור מזויף wicket

כאשר השוער הוא מוכן לולאות כבר מרותך, זה צריך להיות מוסר וצבוע. ראשית, לרתך את כל ריתוכים עם גלגל שחיקה מיוחד עם מטחנת. כמו כן ניתן לנקות את כל האלמנטים של עיצוב מברשת מתכת נוקשה. לאחר מכן, להחיל את פריימר. הגרסה הנפוצה ביותר של הציור היא בשחור עם אלמנטים צבעוניים זהובים או כסף. כאן הכל נעשה על פי הטעם האישי.

מסקנה

אז, יש לנו בחשבון את המוזרויות של ייצור wicket מזויפים. אם אתה אוהב לעשות הכל בעצמך ועוד כל מה שיש לך כישורים מסוימים, תוכל להתמודד בהצלחה עם כל העבודה בעצמך. אם יש לך ניסיון אישי, אז אתה יכול לחלוק את זה הערות למאמר זה.

 • דלתות מוסך, מתנדנדות

 • איך לבחור לרתך את הצירים לשער

 • דלתות המוסך של התריס גלגל עם הידיים שלך

 • דלתות מוסך מעץ בעבודת יד

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

77 − 76 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map