שערי עץ

שערי עץ

כל רכוש פרטי, בין אם הוא קוטג 'או קוטג', צריך הגנה. למטרות אלה, גדר עץ טוב הוא נהדר. אבל איזה סוג של גדר זה יעלה ללא שער? הכניסה הטובה ביותר לגדר כזו היא שער העץ. מוצר שנעשה על ידי עצמך, מקשט אפילו את הגדר הפשוטה ביותר.

היתרונות של שערי עץ

עבור השער ניתן להשתמש כמעט בכל סוג של עץ. אבל חיי השירות של סוגים שונים של עץ אינו שונה מאוד. זנים רבים זולים מאוד עמיד וישמש שער במשך יותר משנה.

הבחירה האופטימלית עבור מוצר דומה הוא לגש. סלעים מחטניים הם חזקים מאוד, הם שימשו לבנייה במשך מאות שנים רק לחזק את עמדותיהם באזור זה. עץ לארץ הוא עמיד לרקבון ולחות.

למרות העלות הנמוכה והמראה האסתטי, לעץ יש מספר חסרונות משמעותיים:

 • חוזק נמוך;
 • חיי שירות קצרים - מ 5 שנים;
 • התנגדות נמוכה לשריפות.
חשוב! כדי לשפר את הביצועים של עץ, אתה יכול להשתמש במגוון של טכניקות, כגון: שילוב של עץ ומתכת, טיפול עם מעכבי בעירה וכן הלאה.

לעתים קרובות כדי להגדיל את כוחו של השער, המסגרת שלהם עשוי מתכת. זה לא רק משפר את הביצועים של עץ, אלא גם נותן את השער מבט ייחודי.

ציור

לפני תחילת סימון החומר עבור השער, אתה צריך למדוד את המקום עבור ההתקנה שלהם. אפילו פערים קטנים בגודל עשויים להיות כרוך פגמים בעבודת השער. לכן, יש להסיר את כל הפגמים בגדר לפני התקנת השער.

שימו לב! בעת תכנון הגדר אל תשכחו להשאיר את המרחק בין הדלתות לקרקע. זה נחוץ לנוחיות ההפעלה של השער.

לאחר מדידת הפתיחה, אתה צריך לחשב את רוחב הכולל של השער ואת רוחב של כל עלה בודדים. עדיף ליצור ציור או ציור. זה יאפשר לך לקחת בחשבון את כל התכונות של הגדר ולהתקין שער עץ צירים ללא שגיאות.

רוחב השער העתידי תלוי במידה רבה בגורמים הבאים:

 • זמינות המותג של המכשיר. ככל שהמכונית גדולה יותר - השער רחב יותר. אם המוסך או חניה למכוניות נמצאים באתר, אז השער חייב להיות מלאי של 50-100 ס"מ לתמרונים במהלך הצ'ק אין וחניה.
 • בניין וגינה. אם העלילה שלך יש גן והוא משמש באופן פעיל, אז שער רחב יהיה נוח מאוד. עבור יבוא של דשנים, שתילים או קרקע, מכוניות גדולות משמשים. כך גם לגבי יבוא חומרי בניין ומכונות.
 • מרחק מהשער לכביש. בעת בניית שער, אתה צריך לקחת בחשבון את המרחק לכביש - אם הוא גדול, אז את גודל הדלתות יכול להיות בלתי מוגבל. אחרת, במצב המתנדנד, השער עלול להפריע למעבר הרכב.

אם אתה לא יודע מה גודל המבנה נדרש עבור האתר שלך - להשתמש בגודל סטנדרטי (3-4 מטר).

הכנה וחישוב של חומרים

בעת חישוב גובה השער כדאי להדוף מערכו של 120 ס"מ, הגודל נחשב מינימלי. זה יכול להשתנות בהתאם לגובה של הגדר ותנאים אחרים. בנוסף לדלתות, השערים זקוקים לתמיכה. גובהם צריך להיות גדול מגובה השער לפחות מטר אחד. הבדל זה שקוע באדמה ליציבות מבנית.

לבנייה תצטרך ברים מרובעים עם קטע של 4 ס"מ.הם ישמשו מסגרת לשערים עתידיים. לשם כך, אתה יכול להשתמש מתכת, אבל אז אתה צריך תרגיל כדי לעשות חורים. החומר הטוב ביותר עבור השער תומך הוא אלון - הוא אחד הסלעים החזקים ביותר לחות.

לצורך הפצצת מסגרת השער, נעשה שימוש בגדר עם חתך רוחב של 3 עד 5 ס"מ, בנוסף לעץ, השער צריך:

 • Espagnolet או לנעול (עבור wicket, אם קיים);
 • צירי המנעול;
 • חופות (מספר תלוי בעיצוב);
 • ברגים או מסמרים.

נעל את השער הוא אופציונלי - אבל זה יגביר את האבטחה של האתר. לצורך ניסור החומר, יידרשו פאזלים חשמליים. בנוסף לכך, יידרשו הכלים הבאים לבניית השער:

 • תרגיל;
 • גרוטאות;
 • מקדחה מברג;
 • מישור;
 • רמת ומדידת קלטת.

רוב הכלים יימצאו בבית כמעט לכולם. אלמנטים חסרים ניתן להשכיר בקלות, זה יחסוך הרבה על בניית השער.

התקנה של תומכים

לפני התקנת השער תומך, יש צורך להכין את הקרקע באתר העבודה. עבור שימוש זה את חפירה, מגרפה וכלים אחרים בגינה. האדמה נחפרת לעומק של 20 ס"מ, בהתאם לקרקע. במהלך ההתקנה של תומך השער, אבנים גדולות קני שורש של צמחים יש להסיר. ואז הקרקע הוא מפולס עם מגרפות. בקטבים מותקנים יתדות - יתדות, שביניהן מחרוזת החבל.

אם אתה תומך תומך שערים מעץ - הם חייבים להיות ספוג עם חומרים חיטוי לפני חפירה. חלק זה שקוע באדמה מטופל עם מסטיק או שרפים. זה יגן על עץ נרקב ולחות.

עבור פירס לחפור בורות 1 מטר, עומק נחשב המינימום עבור המבצע ארוך. בחלק התחתון של הבור לשפוך חול, שכבה של 10 ס"מ, ואז לשפוך אותו עם מים דוקר. כאשר המים ספוג מעט - לטבול את העמודים. הם חייבים לחפוף אחד עם השני בגובה של עד 5 מ"מ. סימון של תומך מאומת על ידי מפלס המים ואת חוט מתוח. המיקום האנכי של הקטבים נבדק בעזרת בלון צנרת.

כאשר הקטבים נמצאים בתוך הבור, אבן כתוש, 25 ס"מ עובי, נופל לתוכה, פתרון בטון (חלק אחד של מלט לשני חלקים של חול) נשפך על הריסות.

זה לא נוח לבצע התקנה של תומך לאדם אחד. כדי לעבוד לא נותן לך שום אי נוחות - לגייס את עזרתו של חבר או לשכור עובד. אפילו כדי לתמוך תומך במהלך שפיכת מלט, לעזרה של אדם אחר נדרש.

חשוב! אם אתה משתמש שער מסיבי מאוד עם חלקי מתכת של המבנה, עדיף להשתמש בטון או לבנים עבור תומך. מוטות כאלה עומדים הרבה יותר מאלה מעץ.

לאחר פתרון יבש, אפשר להמשיך עם ההתקנה של הדשים. אם אינך בטוח כוח של בטון - לחכות עוד כמה ימים. אחרת, תומך לא יתמוך את המשקל של הדלתות ואת הבטון יהיה סדק.

כדי להקנות שערים ותומכים אל המבצר, קרן תמיכה המצורפת מלמעלה. הוא משמש כקצה של קשיחות מבנית ומפחית את העומס מן הדשים לתמיכות.

מסגרת השער

כדי ליצור. המסגרת צריכה להיות מסומנת ומסודרת עץ בהתאם לגודל הפתח. הסורגים שהתקבלו מונחים על משטח שטוח בצורת מלבן. החלקות של הפנים נבדקת על ידי הרמה

שימו לב! המסגרת של השער יכול להיות עשוי מתכת או צינור פלדה. אבל זה דורש מכונת ריתוך.

אם אינך יודע אילו גדלים וחומרים להשתמש בהם לשערים ותומכים - עיין בסקירת הסרטונים של המוצר שעשית בעצמך:

בפינות הסורגים לעשות חורים עם מקדחה ולהדק אותם עם nagels, מסמרים או ברגים הקשה עצמית. לקבלת כוח נוסף בפינות ובמרכז המסגרת, יש פינות פלדה וברים לחצות. בנקודת המגע, בפינות, ברים נחתכים ב 45 מעלות. בפינות, crossbeams ממוקמים קבוע עם ברגים.

קרמס לקצץ

השלב היצירתי ביותר ביצירת שער הוא העור. זה יכול להיות מוצק או latticed - הכל תלוי בדמיון שלך. המעשית ביותר נחשבת לחיזוק מונוליטי. אבל אם אתה רוצה לפשט את העיצוב ולשמור חומר, אתה יכול לעשות פערים קטנים בין הגדר.

שימו לב! אם לתקן את המסילות במרחק אחד מהשני - להשתמש בתבנית. לשם כך, לוח נוסף או בר קטן מתאים.

על המסגרת, הם slates נעולים כך שהם נראים מעבר לגבולות של הדפים בעתיד 15-20 ס"מ.כאשר כל האלמנטים מחוברים, אתה יכול ברמה את כל המדפים לרמה אחת.

הרכבה של עלונים

השלב הסופי הוא הידוק הדשנים לתומכים. כדי לעשות זאת, השתמש לולאות סיים. צד אחד מוחל על עמודת התמיכה, השני על האבנט. הפרטים הם ברגים עם ברגים עם חוט בורג. המיקום של לולאות לחיזוק מסומן טוב יותר מראש, זה צריך להיות זהה בשני עלונים. כדי לקצר את זמן הטבילה של בורג הקשה עצמית, לעשות חורים קטנים עם מקדחה בנקודות הידוק.

בעקבות הוראות מפורטות אלה, אתה יכול בקלות לעשות ולצרף את שערי הנדנדה במו ידיך. לאחר ההתקנה, המוצר המוגמר יכול להיות מכוסה כתם, צבע או לכה.

 • גדרות בטון + צילום

 • מה ואיך לצייר את השער

 • גדר עץ עם הידיים

 • גדר עשויה לבנים ופרופילטה

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

45 − 36 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map