רצועת הכלים בית 6x6

רצועת הכלים בית 6×6

לפני בניית בית, חשוב לתת זמן הבחירה של הבסיס, שכן עמידות של המבנה כולו תלוי בזה. לעתים קרובות בסיס הסרט נוצר. זאת בשל סיבות רבות, אבל העיקרית היא האפשרות של עבודה עצמאית. במקביל, כמות קטנה של כסף מושקע על יצירת כזה עיצוב. כדי ליצור 6x6 מ 'תשתית סרט עבור בית, אתה לא צריך את החוויה של עושה עבודה כזו, אתה רק צריך לבצע את הכללים הבסיסיים שבאמצעותם הוא שפך את הבסיס.

מה קובע את כמות הכסף השקיע

העלות של הקרן ניתן לקבוע, תוך התחשבות המאפיינים הבאים:

 1. נפח בטון בשימוש. לאחר הידור הציור של הבניין העתידי, קל לקבוע כמה בטון יושקע על יצירת מבנה הלהקה.
 2. סעיף של חיזוק. עלות הבסיס תחת הבית עשוי להשתנות בהתאם חתך רוחב של מוטות בשימוש. הבחירה של מוצרים כאלה תלויה במשקל של הבית.
 3. החומר המשמש ליצירת הטפסים. לפני תחילת העבודה יש ​​צורך להחליט איזה חומר יהיה רווחי יותר לשימוש במהלך הבנייה. לוחות משמשים לרוב, אבל דיקט שאינם נשלפים טפסות קלקר ניתן להשתמש.

בנוסף, יש צורך לחשב את העלויות עבור אספקת חומרים לאתר. באזורים שונים, העלות של חומרים ליצירת קרן שונה. כדאי לשקול את העלות של סוגים שונים של פתרון מילוי. לדוגמה, חצץ של פלגים שונים יש מחיר שונה. כדי ליצור בסיס רצועה, חצץ של חלק קטן או בינוני משמש לרוב. חומר זה הוא אוניברסלי ליצירת קרן.

ממדי יסוד

לפני יצירת הבסיס, יש צורך לחשב במדויק את העומק והרוחב של הבסיס להיווצר. בחירת הפרמטרים נעשית על בסיס גודל המבנה, תנאי האקלים ורצון בעלי האתר. עומק תלוי במשקלו של הבית ואת עומק הקפאת הקרקע. בממוצע, נתון זה הוא מ 70 ס"מ ל 1 מטר. אם נוצר מבנה בן שתי קומות, הבסיס צריך להיות יציב יותר.

כדי לקבוע את רוחב, זה מספיק כדי לקפל את רוחב של שפות עם רוחב של בידוד, קבוע משני הצדדים. כמו כן, יש לקחת בחשבון את רוחב התיבה של חומר זה.

גובה הבסיס נקבע על פי רצונם של הבעלים. אם יש חדר תנור במרתף, החדר צריך להיות גבוה כמו אדם. המרתף צריך להיות מרווח עד כדי כך שהוא לא נראה עובש. בהתבסס על כל הנתונים הללו, נקבע הגודל המדויק של הקרן. הם מוצגים בפרויקט של הבית, אשר לא ניתן לשנות במהלך הבנייה.

יתרונות וחסרונות של בסיס הקלטת

היתרונות של תשתית הסרט כוללים:

 1. עלות נמוכה. זאת בשל העובדה כי הבסיס רצועה הוא קטן בגודל, אם לעומת לוח מונוליטי.
 2. יכולת לעמוד במטענים כבדים. חגורות בטון יכול להיות בסיס הן מסגרת מבנה לבנים.
 3. מהירות הקמת מבנה. זה לוקח כמה ימים כדי למלא את האלמנטים סיים, לאחר מכן יש צורך לחכות התקשות הבטון.
 4. היכולת לבצע את כל העבודה בעצמך.

אם אנחנו מדברים על החסרונות, כדאי לשים לב צריך ניתוח הקרקע יסודי באתר לפני העבודה. כמו כן, במקרים מסוימים, ציוד בנייה נדרש לבנות סרט בטון מזוין. דוגמה לכך היא בנייה של בתים בקנה מידה גדול במדינה. חסרון נוסף הוא משקל גדול של המבנה הנבנה, אשר מעורר הצטמקות לא אחידה בבית.

כיצד ליצור תשתית סרט

גובה בסיסים רבים של בטון אינו עולה על מטר וחצי. יחד עם זאת, רוחב שלהם הוא בדרך כלל 40 ס"מ.התהליך של יצירת בסיס קלטת מתרחשת בכמה שלבים:

 1. ראשית, הפריסה של האתר מתרחש. בתהליך של עבודה כזו, את יתדות מותקנים בפינות המבנה העתידי, שביניהם כבל נמתח. בעת יצירת סימון, יש צורך לקחת בחשבון כי התעלה חייבת להיות רחבה יותר מאשר הבסיס.
 2. לאחר מכן, נוצר תעלה. הרוחב שלה יכול להיות 50-100 ס"מ, חפירת תעלות רחבה במקרה של שימוש בטפסים נשלפים.
 3. השלב הבא הוא יצירת כרית חול. יש צורך להגדיל את כושר הנשיאה של הקרקע. לאחר מילוי, חול חייב להיות שפכו, רווי מים. אם זה לא נעשה, הבסיס שנוצר יתחיל לשקוע, אשר יוביל עיוות של קירות הבניין.
 4. אחרי זה החלק התחתון של הבור מכוסה קרום הוכחה לחות. אם טפסים נוצר, לוחות או דיקט משמשים. את הלוחות יש להירטב כך שבמהלך הספיקה של בטון הם לא סופגים לחות מהפתרון. אם הטפסים אינם נשלפים, פלסטיק קצף נשען על קירות התעלה. במקרה זה, מעל פני הקרקע הולך טפסות עץ.
 5. ואז הנחת מסגרת חיזוק. כל מוטות מתכת הם מהודקים עם חוט. בדרך כלל הם מותקנים 2 שורות. אל תשכח על ההתקנה של ברים לחצות.
 6. בשלב האחרון טפסות עם חיזוק מלא בטון M300. לאחר ביצוע עבודות כאלה יש צורך להשתמש בויברטור הבניין לאטימת התערובת להיפטר בועות אוויר.

ראוי לזכור כי עלייה במשקל המשקל מביאה את הצורך להגדיל את שטח הבסיס. זה צריך להילקח בחשבון בעת ​​פיתוח תוכנית עבור בית בעתיד. לאחר השלמת כל העבודה על פי ההמלצות המתוארות, אתה יכול ליצור בסיס אמין עם הידיים שלך.

תכונות של יצירת מסגרת מסגרת עבור מסגרת הבית

בית המסגרת היא בנייה קלה, ולכן בסיס חזק לא ניתן ליצור. במהלך יצירת תשתית הסרט, יש צורך לקחת בחשבון כמה מוזרויות:

 • רוחב רצועת הבטון יכול להיות קטן;
 • קירות היסוד של בית המסגרת צרים מעט בחלק העליון;
 • כדי למנוע את ההשפעה של כוחות הקרקע, קירות היסוד מטופלים עם חומר חלק.

כמו כן, בעת בניית בית מסגרת, אתה יכול להשתמש ארמטורה קוטר קטן יותר. יצירת בסיס חזק לא הגיוני, כמו זה יוביל רק עלויות מיותרות. אבל לא לחסוך בחומרים, כי עומק מספיק ועובי של הבסיס יכול להוביל להרס מהיר שלה או הצטמקות של המבנה. זה צריך לזכור על ידי הקצאת כספים לרכישת חומרים.

 • קלטת בסיס לבית עם מרתף

 • הבסיס לבית על מגרש עם שיפוע

 • עמוד קלטת יסוד לבית

 • כיצד להפוך את הבסיס מונוליטי עצמך

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

30 − = 21

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map