קרן תחת האסם

קרן תחת האסם

הבסיס לסככה הוא הרבה יותר קל לבנות מאשר לבית, כי המשקל שלה ואת השטח הוא הרבה יותר קטן, לעתים קרובות זה לא מחומם. עם זאת, גם כאן אתה צריך לדעת כמה נקודות, כך הבניין הכלכלי לא מתמוטט לא להירקב בעוד כמה שנים. על איזה בסיס אני יכול לשים סככה ובאיזה מקרים אני יכול לעשות בלי בסיס?

ללא סכנה

ללא קרן, אתה יכול להסתדר אם הבנייה היא קלה מאוד, עץ או OSB, או הוא מיכל מתכת. עבור סככה קטנה, הקמת בסיס חזק אינו מוצדק מבחינה כלכלית, או במונחים של כוח.

סככה ללא בסיס יכול להיעשות ביד ממכל מתכת. אפשרות זו מושכת מסיבות רבות. סככה כזו ניתן לשים פשוט על הישנים, קורות עץ או בלוקים בטון, בין החצץ מכוסה.

אתה יכול לעשות מסגרת לשפוך ללא בסיס. לפני הבנייה, הקרקע מנוקה וחצץ מכוסה באתר של גוש החווה העתידית. ואז המדפים, pretreated כדי למנוע נרקב, נקברים באדמה עבור 60-80 ס"מ בטון. כך אפשר לבנות סככה של לוחות עם אוכף או גג גמלון. לשם כך, ארבע שורות עץ באורך 3 מ 'חופרות באדמה, עבור סככה אחת, שני העמודים נעשים 10-20 ס"מ נמוך יותר.

סוגי יסוד מתחת לאסם

הסככה ניתן לשים על הבסיס של אותו סוג של הבית. אבל בגלל המשקל והגודל הקטן של הבניין, אתה יכול למצוא אפשרויות אקזוטיות יותר, למשל, מן הצמיגים או הישנים, יש להם גם את היתרונות שלהם.

בחר את סוג הקרן צריך להיות מבוסס על סוג הקרקע, כמו גם את העיצוב ואת מטרת הבניין. עבור סככה שבה נשמרים בעלי חיים או ציפורים, יש צורך ביסוד אחר מאשר נדוניה מעץ. הערך של החומרים יש גם ערך: אין שום טעם בקבלת בסיס מתחת לסככה, שהוא כמה פעמים יקר יותר מאשר החווה עצמה.

תשתית רצועת הכלים

הוא מתאים למבנים מוצקים, כגון אסמים עשויים לבנים ובלוקים קצף, למשל, שבו נשמרים בקר. העץ לבניית אסמים כאלה אינו מתאים: הוא מסתובב, מתמוטט בזמן הקציר, ומבנה כזה אינו יכול להיקרא עמיד. עבור מסגרת סככות עץ כזה קרן לא מוצדק מבחינה כלכלית, זה יהיה הרבה יותר יקר מאשר הבנייה עצמה יהיה כוח מופרז, אשר אינו הכרחי במקרים אלה.

חפירת חפירה אינה עמוקה יותר מחצי מטר. זה יכול להיות בלוק טרומי או אחד מונוליטי. האפשרות השנייה מתאימה לעיצובים חזקים יותר. יתרונות מסוג זה - האוניברסאליות שלו. בסדר גרגר סרט הבסיס יכול להתבצע על חול, חימר, קרקע סלעית. איך לעשות כזה בסיס מתחת לסככה עם הידיים שלך?

 1. לחפור תעלה על 50 ס"מ עמוק, 30 ס"מ רחב יותר מאשר רוחב של הקלטת בעתיד.
 2. בתחתית לשפוך שכבה של הריסות (10 ס"מ) וחול (5 ס"מ). כל שכבה נחוצה היטב.
 3. בתעלה, עץ מוגדר של קרשים 30 ס"מ גבוה מעל פני הקרקע.
 4. בפנים לשים את החיזוק - רשת או מוטות.
 5. יוצקים בטון לתוך הטפסות. לאחר שהיא יצקה, הטפסים מוסרים, הסרט מצופה עם איטום ואת הפערים בין הקלטת ואת הקירות של התעלה מכוסים באדמה.

חגורת חגורה מונוליטית

זוהי גרסה זולה יותר של תשתית הרצועה, המתאימה לבית או לרפת. זה מאפשר לך להפוך את הרצפה על הקרקע, מתאים לקרקעות לא חרות או חימר. במקרה הראשון, רק עם מי תהום גבוהה יהיה צורך לבצע איטום וניקוז. קרקעות חימר דורשים איטום של בטון, התחממות של התריסים ואת המערכת של הבניין, ניקוז הקיר.

לאחר סימון האתר, להסיר את השכבה הפורייה של כדור הארץ, ואז לשפוך חצץ, חול או כרית מעורב 0.2 מטרים יותר מאשר הבסיס על כל צד. צינורות הניקוז מונחים בתעלה שנחפרה לאורך המערכת בצורת לולאה סגורה עם שיפוע של 4 מעלות.

אם הקרקע הוא clayey, אז ההיקף צריך להיות מונח עם פוליסטירן מורחבת, גם לבודד עיוור בעומק של 40 ס"מ.

יתר על כן, טפסות עשוי לוחות, חיזוק ברים של 6-10 מ"מ עובי ממוקמים בו. ואז לשפוך בטון קומפקטית עם ויברטור. לאחר הסרת הטפסות, הבטון מצופה ביטומן, מסטיק או עמיד למים עם חומרים רול.

בבסיס סיים, לשפוך את הרצפה על הקרקע, הוא מופרד מן היסוד באמצעות סרט דכדוך.

קרן של בלוקים

קרן כזו מתחת לסככה נעשית על ידי ערימת בלוקים בתעלה. הם לשים על בטון מרגמה, התפרים החיצוניים נעשים עם פתרון עם תוספי הוכחה לחות. הבסיס הניצב הוא עמיד למים מכל הצדדים. לאחר מכן, התעלה נקברת.

אתה יכול להשתמש בלוקים סיגים. החיסרון שלהם הוא מבנה נקבובי, שבגללם הם נהרסים במהירות על ידי לחות. לכן, יסוד כזה חייב להיות אטום היטב.

יסוד של קצף בלוקים

הקרן תחת האסם יכול להיות עשוי בלוקים קצף. הם מונחים בתעלה או בתעלת יסוד, אבל כרית בטון הוא עשה מראש. בשביל זה, כרית של חצץ וחול הוא שפך על קרקעית התעלה. מעל, טפסות מותקנת, אליה מושם החיזוק, וכרית בטון מונחת בעובי של 20 ס"מ, קוביות בטון קפואות מונחות בקוביות בטון מוקצפות.

רוחב התעלה הוא רוחב הבלוק בתוספת 15-20 ס"מ, עומק שווה לעומק הקפאת הקרקע בתוספת 15 ס"מ.

עמודה

בסיס פשוט לסככה מתקבל בטון, לבנים או עמדות עץ. זה לא דורש יישור של גובה קטן, זה צריך פחות חומר מאשר קלטת. על קרקעות מטלטלין זה לא צריך לשים - בבוא העת העמודות יכול להתכופף או חלק, אשר תכלול קריסה של המבנה כולו.

עבור יסוד עמודה, יש צורך לחפור את בורות שבו העמודים ימוקמו. בורות צריך להיות חפרו עד 15 ס"מ עמוק יותר מקפיא את רמת הקרקע. בתחתית לשפוך את הכרית של הריסות וחול, טוב מהודקת. באמצע לשים מוט מתכת. פסי היסוד של הסככה הם הניח מתוך בלוקים בטון, לבנים, צינורות צמנט אסבסט ניתן להשתמש, שבתוכה בטון הוא שפך. בקרקעות רופפות, נשפך בסיס בטון מזוין על קרקעית הבור, כך שבמהלך הזמן הבניין אינו שוקע. עבור לבנים הודעות, עובי של אחד וחצי לבנים יספיק. החלל הפנימי נשפך בטון. מוטות לבנים חייב להיות עמיד למים - מצופה ביטומן או מסטיק. המפרקים של הקרן ואת האסם עצמו חייב להיות גם עמיד למים, במיוחד אם hozblok הוא עץ.

אם צינורות משמשים טפסות עבור הודעות, לחזק אותם מבפנים. בבטון יש צורך להוסיף אבן כתוש קטן או חלוקי נחל. לאחר מיצוק של בטון, ההודעות מצופים בחומרים איטום.

אם בלוקים בטון משמשים, בנייה שלהם תלוי בגודל. בלוק גדול יכול לשחק את התפקיד של עמוד שלם.

אם האדמה סלעית או גדולה, בחול, אזי לא ניתן לקבור את הטורים - יהיה זה מספיק לחדור לשתי שורות של לבנים או לשורה אחת של בלוקים. ואז קרן הראשונה של המבנה תשחק את התפקיד של גרילג.

מ בלוקים הקיר 20 * 40 * 40 אפשר לעשות סוג של בסיס העמודה על הקרקע הלא פרג. על אדמת החימר יש לבודד את כל שטח הבניין ולעשות ניקוז בקיר או להעמיק את הקטבים מתחת לרמת הקפאה. במקרה זה, העלות של הקרן יגדל באופן משמעותי, ולכן עדיף לעשות את זה על הסלע או חצץ הקרקע.

 1. תחת כל עמודה, להסיר את השכבה הפורייה (כ 40 ס"מ).
 2. כרית ישנה, ​​חולית (עבור קרקע יבשה) או מן ההריסות (עבור רטוב), עובי שלה צריך להיות 20-40 ס"מ לאחר שפיכה כל 10 ס"מ, הכרית הוא נגח.
 3. היקף הבסיס הופך את הניקוז מצינורות מחוררים.
 4. ואז לפרוש את עמודי הבלוקים.

הערימה

הבסיס של ערימות בורג הוכיח את עצמו היטב בקרקעות, רופף וקשים אחרים. זה די קל לעשות את זה בעצמך, אתה רק צריך לקנות ערימות לדפוק אותם לתוך האדמה עם גרוטאות או צינור מוכנס לתוך חור מיוחד על החלק העליון של הערימה. שני אנשים מספיק כדי לעטוף ערימה, לא נדרש ציוד. רצוי כי המשתתף השלישי עוקב אחר האנכיות של התמיכה.

אפשרות נוספת - ערימות משועממות. קרן כזו יכולה להיבנות על ידי קידוח המספר הנכון של בארות באדמה והחדרת צמנט אסבסט או צינורות פוליאתילן לתוכם. גם טפסות עבור צינורות יכול להתבצע מתוך ruberoid התגלגל לתוך הצינור, התפר מודבק עם מסטיק ביטומני. צינורות מלאים שליש עם פתרון בטון, החיזוק הוא ירד ומילא עד הסוף. חיזוק עבור ערימות משועמם הוא לסרוג מ 4 מוטות גלי, מחובר על ידי מלחציים עגולים או מלבניים, כמו בדמות. יסוד כזה הוא טוב על אדמת טיט או אדמת חולית.

קרן של צמיגים

הבסיס על בסיס צמיגים ישנים (טוב יותר מאשר אלה גדולים, מן המשאיות) יכול להיות אמין למדי. עמודות של צמיגים מלאים באדמה או שפכו בטון.

על הקרקע התהומית, הצמיגים מונחים בבורות שנחפרו מתחת לרמת הקפאה בפינות ולרוחב הקירות במדרגות 1.5-2 מ ', מלאים באבן כתוש, שנדחסה ומכוסה בחול.

החיסרון של הבסיס של הצמיגים הוא גודל גדול של הגלגלים, זה עושה את זה קשה לעשות בקבוקון כדי להגן מפני לחות ומכרסמים, כך גרב הוא עשה בדרך כלל עבור סככה. בנוסף צמיגים - גמישות שלהם, אשר פוחתת לאחר הבטון התקשה, כך הדרך הראשונה (עם להירדם על ידי הריסות) עדיף יותר. הווידאו מציג את תהליך בניית סככה מסגרת על בסיס צמיגים.

קרן מנומנם

בטון או עץ ישנים הישנים לשחק את התפקיד של grillage בעת הקמת הקרן. החיסרון של סוג זה של בסיס הוא כי ישנים לא תמיד יכול להיות gotten, אז אתה יכול להמליץ ​​עליו למי שכבר יש את החומר הזה. כמו כן, של ישנים בטון מזוין, ניתן לבנות בסיס רצועה, הנחת אותם תעלה מוכן עבור חגורת קונבנציונאלי הבסיס. Sleepers ממוקמים בכמה שכבות עם תחבושת (צומת של כל שורה הבאה צריכה להיות מעל כל שינה הקודם).

מסקנה

משקל קטן של מבנים כלכליים מאפשר לך לעשות מתחתיהם את היסודות של סוגים שונים, כולל שימוש בחומרים יוצאי דופן. עם זאת, על מנת להשיג בסיס איכותי, יש גם צורך לעמוד בטכנולוגיה הבנייה, כמו בבניית קרן לבית.

 • הקרן "צלחת שוודית"

 • סוגי ערימות עבור הקרן

 • כיצד לחשב את כמות הבטון עבור קרן

 • הקרן של ערימות מונע

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

28 + = 33

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map