עיצוב ארון בגדים במסדרון

עיצוב ארון בגדים במסדרון

חלק בלתי נפרד מכל דירה הוא המסדרון. ככלל, זהו חדר קטן, הפנים של אשר משחק תפקיד משמעותי בעיצוב הרושם של הבעלים של הדירה. אחרי הכל, זה המסדרון כי המבקרים הראשונים לראות כשהם נכנסים לדירה. לכן, ההסדר שלה חייב להיעשות בזהירות ובכישרון.

פתרון מעניין ומעניין עיצוב הוא המיקום במסדרון של חדר ההלבשה, אשר מחליף את כל מלתחה רגילה משעמם. ועכשיו מגמה זו הופכת יותר ויותר פופולרי במדינה שלנו.

יתרונות וחסרונות של המלתחה המובנית במסדרון

בעת יצירת רהיטים מובנים, יחידת מחשבת ממדיה בצורה כזו שכל הפרטים של הגוף הם דבקים ללא דופי על הקירות, הרצפה והתקרה. כתוצאה מכך, אין מקומות זמינים שבהם אבק במשך שנים הוא צבר, כפי שקורה במקרים של ריהוט הממשלה. בנוסף, זה סוג של רהיטים יוצר את הרושם של עיצוב מונוליטי שנראה מודרני ואסתטי.

עלות ריהוט מובנה מתחת עלות הדיור. זאת בשל הירידה במספר החומרים לייצורו. לדוגמה, כאשר מוטבע בתא ארון נישה מבטלת את הצורך לספק מסגרת חיצונית, במקרה כזה, עלות ההתקנה היא בדרך כלל רק דלת הזזה אחת במהלך הצמצם כולו שלה. בנוסף, אתה יכול לחסוך באופן משמעותי על מילוי מלתחה מובנית על ידי חלקי או לגמרי ליצור את זה בעצמך.

ריהוט מובנה יציב יותר. בתהליך פעולתו, נשללת לחלוטין האפשרות של התהפכות או פירוק.

כאשר המבנה המורכב של החדר (קצוות ומהוקצעים, קיומו של קורות, קירות, וכו ') או בגדלים שלה לא סטנדרטיים הוא אופציה ניתן להתקין רק את המובנה רהיטי סוג, כי המוצרים המקרים כמעט תמיד יש צורה מלבנית, ולאסוף אותם בגודלם, במקרה זה, אין זה סביר .

מובנית בארון עוזר לחסוך לא רק כסף, אלא גם מקום פנוי, כי זה מותקן בין הקירות, כמו גם את הרצפה והתקרה. גורם זה חשוב במיוחד בעת התקנת ארון בגדים במסדרון, אשר לעתים קרובות יש שטח קטן. באשר אנלוגי גוף, אז במקרה זה תמיד יש פער בין המסגרת החיצונית שלה ואת הקירות של החדר, כלומר, יש שימוש לא רציונלי של מקום פנוי.

ריהוט מובנה מאפשר יישור חזותי של הרצפה, התקרה והקירות של החדר שבו הוא מותקן. ריהוט קורפוס, להיפך, בגלל הצורה המלבנית שלו, כמו גם את זוויות של הצמדת חלקים שווה אך ורק ל 90 מעלות, מדגיש את תשומת הלב אפילו על סדרים קל.

אבל, הרהיטים של סוג מובנה יש חסרונות. אלה כוללים:

 1. הרכבה מורכבת, אשר ברוב המקרים אפשרי רק עבור אנשי מקצוע.
 2. Built-in חדר הלבשה לא ניתן להעביר כיוון שהתאים בדיוק בגודל עקמומיות של הקיר שאליו הוא מחובר, והאפשרות כי זה יבוא על משטחים אחרים היא זניחה.
 3. הרהיטים של סוג מובנה מקלקל את הקירות, שכן הוא קבוע להם בעזרת חומרים הידוק כזה כמו ברגים הקשה עצמית, מסמרים, וכו '

ארון בגדים אפשרויות במסדרון

יש מגוון עצום של אפשרויות עיצוב לחדר ההלבשה, זה חל לא רק על המראה, אלא גם לחלקים תפקודית שלה.

ארון בגדים עם דלתות הנדנדה

זה סוג של מושלם עבור פנים קלאסי של המסדרון. הגודל של ארון זה תלוי לחלוטין בזמינות של מקום פנוי. פנים כזה יכול להיות נתון מעניין להסתכל באמצעות מגוון רחב של אביזרי.

באשר פונקציונלי, זה בדרך כלל יש שלושה סניפים. התא התחתון משמש לאחסון נעליים, תא הביניים הוא הגדול ביותר, לאחסון הלבשה עליונה, ואת התא העליון הוא לאחסון כיסוי ראש.

"מינוס" הוא כי עם מסדרון צר, דלתות נדנוד לא נוח לפעול.

ארון בגדים במסדרון עם דלתות הזזה

אפשרות זו היא הנפוצה ביותר כיום. אחרי הכל, זה חוסך מקום, כפי שהוא מחובר ישירות אל הקירות, אינו יוצר הפרעה בצורה של דלתות פתוחות, הוא מתאים אובייקטים בגודל גדול.

ברוב המקרים, סוג זה של ארון מותקן לאורך כל קיר אחד של המסדרון. אורכו תלוי באורך הקיר אליו יצורף, והרוחב - ממידות המסדרון. אבל אפילו במסדרונות הצרים ביותר, אפשר לשים חדר ההלבשה עם תא הדלת, רק רוחב שלה לא יהיה 60 ס"מ, המהווה את תקן, אבל רק 40 ס"מ.

ארון בגדים עם מדפים פתוחים

כמובן, רוב האנשים נוטים להסתיר את תוכן דלתות הארון, אבל יש כאלה שאוהבים מרחבים פתוחים, כמו גם עיצוב הפנים של סוג המטוס, כך שהם מוותרים דלתות ולהציב הלבשה עם מדפים פתוחים.

תכנון כזה עשוי לרמוז על היעדר מלא או חלקי של פרטי החזית. אם ההתקנה של חזיתות לא אמור, אז חדר ההלבשה כולו מורכב רק הקירות, מחיצות ומדפים.

במקרים בהם החזיתות אינן פתוחות חלקית בלבד, יש מדפים מרכזיים ווים לבגדים החיצוניים, והתאים העליונים והתחתונים סגורים בדלתות. כדי לאחסן דברים קטנים במקרים כאלה להשתמש סלים נצרים מיוחדים תיבות פנים. גם זה סוג של מלתחה מסופקת בדרך כלל מושב שפועל לאורך המבנה כולו, וזה די נוח, במיוחד בחדרים קטנים.

פינת ההלבשה לחדר ההמתנה

אם במסדרון יש שטח גדול, אתה יכול להתקין חדר פינת ההלבשה, אשר יתאים את כל הדברים של המשפחה.

בתוך מבנים כאלה, מערכת אחסון מקיפה מתוכננת, אשר יכול לכלול ווים, מדפים, מגירות, וכו '

כדי לוודא שהעיצוב אינו נראה מסיבי מדי, כאשר הוא נוצר, שני האזורים הפתוחים והסגורים מסופקים.

ארון הבגדים במסדרון הוא חלופה מצוינת לחדר ההלבשה נפרד.

מלתחה בגומחה של המסדרון

הבעלים של המסדרון עם נישה הוא בר מזל, כי חדר ההלבשה יכול להיות ממוקם בו ולכן לא להפר את שלמות החלל של החדר עצמו.

עצה! אם אתה מצייר את הקיר הצדדי של חדר ההלבשה בצבע של קירות המסדרון עצמו, אתה יכול לקבל אפקט נישה. נכון לעכשיו, מהלך זה עיצוב הופך נפוץ יותר.

חומר עבור חזיתות של חדר ההלבשה במסדרון

כיום, אין כמעט הגבלות על החומר שישמש חזיתות. יצרנים של רהיטים יכולים להציע גם את החומרים היקרים ביותר יקר, ואת האפשרויות התקציביות ביותר. גבה הלבשה עלולים להיות עשויים MDF, סיבית למינציה, עץ, מתכת מחוררת, זכוכית, מראות וכדומה. ד. Perfectly להסתכל חזיתות המשלב סוגים שונים של חומרים, למשל: במקור נראה הלבשה עם שילוב של דלתות עם טפטים במראה תמונה.

עצה! זכור כי המראה והצבעים בהירים חזותי להגדיל את החלל, ואילו צבעים כהים, להיפך, והצר שלה כך חזיתות כהות עבור הלבשה יכולות להרשות לעצמו רק הבעלים של מסדרונות גדולים ומוארים.

הפרדת המרחב הפנימי של חדר ההלבשה

על מנת לייעל את האחסון של דברים ולהגדיל את הנוחות של השימוש בחדר ההלבשה, יש צורך לעשות את זה יעוד. בדרך כלל, שטח אחסון מסופק עבור כל אחד מבני המשפחה ואחד משותף עבור שיתוף דברים. תכנון מתוכנן היטב ומתוכנן מראש מאפשר אי-שימוש יעיל בחלל.

לגבי מילוי חדר ההלבשה, אז יש אפשרויות רבות עבור עיצוב ופונקציונליות. העיצוב של המערכת יכול להתבצע בסגנון מודרני עם שימוש במבני מתכת, ואולי בגרסה הקלאסית: עם מדפים מעץ, ברים, וכו '

באשר הפונקציונליות של חדר ההלבשה, עכשיו יש מספר רב של כלים שיאפשרו את אחסון של דברים. אמצעים אלה כוללים:

 • מוטות ופנטוגרפים;
 • תליונים למכנסיים (נשלפים);
 • תיבות;
 • מדפים;
 • סלים, קופסאות;
 • מערכות אחסון נעליים;
 • מתלים עבור עזרים (עניבות, מטריות, חגורות, וכו ');
 • סעיפים לאחסון של ציוד ביתי (מגבים, שואבי אבק, מטאטאים, וכו ').

המלצות למילוי הארון במסדרון

 1. שימו לב לתאורה. אפשרות נוחה עבור הארגון שלה הוא השימוש זרקורים.
 2. ודא אוורור כדי למנוע קיפאון אוויר, וכתוצאה מכך, היווצרות של ריחות לא נעימים.
 3. עדיף להתחיל את חדר ההלבשה עם קטע לאחסון בגדים חיצוניים ארוכים, הענפים האחרים מסודרים לפי עיקרון השייר.
 4. אל תעשה מדפים נייחים יותר מ 80 ס"מ עמוק, כמו מקבל דברים מהם יהיה מאוד לא נוח
 5. עומק המדפים של יותר מ 80 ס"מ עדיף לעשות retractable.
 6. מדפים נשלף מגירות לא צריך להיות יותר מ 90 ס"מ רוחב, כפי שהם יכולים להתכופף תחת המשקל של הפריטים להציב אותם.
 7. כנ"ל לגבי הסורגים. אורך האופטימלי שלהם הוא 100 ס"מ, עם אורך ארוך יותר יש צורך להתקין תמיכה.
 8. המעבר בין המדפים צריך להיות כ 60 ס"מ.עם יחידות מדפים לא פחות מ 100 ס"מ.זה יאפשר להשתמש בכל המערכות עם נוחות.

הווידאו מציג גרסה של חדר ההלבשה עם דלתות הזזה:

 • חדר כניסה בצבע טורקיז + תמונה

 • לופט כניסה + תמונה

 • ריהוט לחדרי קבלה + צילום

 • חדר כניסה בכתום + תמונה

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 21 = 24

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map