לבנים, חיפוי, סיליקט

לבנים, חיפוי, סיליקט

החל את הבנייה של הבית שלך או קוטג ', אתה צריך לדאוג כי חומרי בניין לעמוד בדרישות המוטלות עליהם, לעמוד בעומס. על מנת להפוך את תהליך הבנייה לא רחפו חסרונות של חריגות מהותיות, כדי להימנע מהצורך לבצע שוב את העבודה ולתקן שגיאות לפני תחילת עבודה, אתה צריך קודם כל להכיר את המאפיינים הטכניים של חומרי בניין לשימושם המיועד. יותר ביסודיות אתה חושב על כל הפרטים של הבנייה בעתיד, טוב יותר תקבל את התוצאה בצורה של בית מוצק, יפה וחם הבית או קוטג '.

מאשר סיליקט טוב מול לבנים

המראה של הבית נבנה מרגש המארחים לא פחות מאשר את העיצוב הפנימי, ואת השגיאות בטנה לא תהיה שנה אחת "לחתוך את העיניים" ולקבל על עצבים. לכן, הבחירה של חיפוי צריך להתקרב בזהירות רבה ובזהירות.

גורם חשוב בבחירת חומרי בניין הוא הבחירה של החומר מול. לבנים פרקטיות סיליקט בפרמטרים שלה הוא לא נחות, ובמקרים מסוימים הוא עולה על קרמיקה.

מול לבנים סיליקט טוב לטיפול משטח דקורטיבי בחוץ של הקירות. בין היתרונות של סיליקט מול:

 • צפיפות גבוהה וחוזק של החומר;
 • עלויות הייצור נמוכות הן בשל היעדר שריפה של פעולות;
 • יציבות מימדים גיאומטריים;
 • בסיס סיד לימון אין השפעה משמעותית על צביעה פיגמנטים;
 • על פני השטח צבעוני, אין הפתעות לא נעימות בצורת highs.
חשוב! המשטח החיצוני של הלבנה הפונה המונחת בבסיס הקיר דורש טיפול מיוחד עם הספגה הידרופובי, אשר מונעים הרטבה והרס של המשטח הקדמי של החומר.

מול לבנים סיליקט הוא חתך, קדח, דקרו בסדר גודל טוב יותר מאשר חומר קרמי. ב מיומן הידיים חומר סיליקט ניתן להוסיף לטפסים אדריכליים מעודן ביותר.

במשך הזמן, הבסיס סיליקט של החומר בטנה הופך חזק יותר, אבל רק בהעדר חסימה קבוע של משטח הלבנים. אחרת, יש נקודת שחיקה עם היווצרות של שבבים מן הקצוות החד החד של פני הלבנים. המשטח החלק, הגס מעט, הופך לגס ולמחוספס, מחורר בעציצים ובמערות גדולים, שבהם עפר ואבק משתטחים, מעניקים גוון אפור אפור למרקם הצבעוני.

לרוב סובלים השורות העליונות של הלבנים, סגורה מפני השמש ואת overhangs הרוח של הגג.

דרישות האיכות של לבנים מול סיד

פני השטח של לבנים צריך להיות חלק, ללא פגמים גלויים, שבבים, סדקים, תכלילים זרים, שקעים או בליטות או כל פגמים אחרים. עבור החומר הפונה, יש לראות את הצורה הגיאומטרית הנכונה. בחומר איכותי, לא צריך להיות קצוות מוחלטים, פינות מעוגלות, מקומות סדוקים, מכווצים. כל פגם על פני השטח יקלקל את האסתטיקה ואת המראה דקורטיבי של חיפוי.

פנים סיליקט לבנים המשמשים חיפוי, בהתאם הצפיפות, ניתן האפשרויות הבאות:

 1. חלול, עם חללים מעוצבים של ממדים מסוימים, משמש לעתים קרובות יותר כחומר רירית. יש לו פחות משקל, אשר מאפשר את תהליך הנחת ונותן פחות מתח על הקרן. בנוסף, בשל נוכחותם של חללים בתוך הלבנים המלאות באוויר, החומר החלול בעל מוליכות תרמית נמוכה יותר, כך שניתן להשתמש בו לבידוד תרמי של קירות;
 2. מונוליטי, יש צפיפות גדולה יותר מאשר חלול. זה חזק יותר מאשר חלול, אבל יש כוח משיכה גדול יותר, הוא כבד יותר הנחת, הקיר של גוש מוצק נותן לחץ יותר על הקרן. אבל במונחים של כוח ההתנגדות כפור, זה עולה על אחד חלול.

מידות של לבנים מול סיליקט בהתאם לדרישות של GOST ממוקמים בשלוש גרסאות: יחיד, אחד וחצי וחצי.

לבנים מול סיד לבנים הוא חלול, שוקל 3.2 ק"ג, ומשקל גוף מלא - 3.7 ק"ג. הממדים של שניהם זהים: אורך 250 מ"מ, רוחב 120 מ"מ, גובה 65 מ"מ.

הלבנים מחולק גם לבנים לבנים עם משקל של 3.7 ק"ג לבנים מוצק מ 4.2 ל 5 ק"ג. אורך ורוחב של לבנים זהים לבנים בודדים, והגובה הוא 88 מ"מ.

היחידה הסיליקטית הפונה אל מול מסה גדולה של 5.4 ק"ג מיוצרת רק חלולה. יש לו את הפרמטרים הבאים: אורך 250 מ"מ, רוחב 120 מ"מ, עובי 138 מ"מ.

ניתן גם לייצר בלוק סיליקט שאינו סטנדרטי, אך רק לפי הזמנה ספציפית, וכן אבן מיוחדת המיועדת לצורות מעוגלות, קשתות, פנים משופעים וגרסאות אחרות.

מול לבנים סיליקט לייצור תכונות טכניות הוא למעשה לא שונה מחומר רגיל. עם זאת, במחיר זה יקר יותר מאשר הפרטי, בגלל דרישות מוגברת עבור איכות, ולכן אין טעם להשתמש בו להקמת קירות כי יהיה לאחר מכן מטויחים.

לעתים קרובות מול בלוק סיליקט זמין לבן או צבוע בצבעים רכים. לבן סיליקט מול לבנים ניתן גם toned עם מגוון של הספגה צבעונית, אבל רק עם טיפול לאחר מכן עם תיקון הידרופובי הרכב.

סולם הצבעים של המוצרים הוא קטן, כמו סיד נכלל בחומר גלם לייצור של הלבנה סיליקה, כמרכיב העיקרי של התערובת. בגלל זה, רק אלה פיגמנטים מינרליים כי הם עמידים לפעולה של אלקליות יכול לשמש רכיבי צביעה. לכן, מבחר צבע של לבנים מול סיד לבנים הוא עני למדי בהשוואה לחומרים אחרים מול.

אפשרויות אפשריות עבור צביעת לבנים סיליקט מול בגוונים כאלה:

 • צהוב יכול להיות זהוב או כתום בהיר;
 • אדום;
 • גוונים שונים של חום;
 • שחור (או אפור כהה);
 • "שנהב", נחשב הפופולרי ביותר צבע ביקוש;
 • כחול
 • ירוק, מזכיר את צבע הביצה.
עצה! כאשר בוחרים את הצבע של לבנים סיליקט מול, יש צורך לבחור את הגוון הנכון של פתרון צבעוני.

המסה סיליקט יכול לספוג חלקית לחות צבע פיגמנט מן הקלסר, ובכך עיוות את הגוון החלק של חיפוי.

גרסאות עם פנים צדודית

הטווח המודרני של לבנים מול סיד לבנים כולל מוצרים לא רק עם משטח מול חלקה. השוק החל להופיע בלבני סיליקט עם משטח הקלה מעניין.

חיקוי של חומרי בנייה טבעיים

וריאנטים של משטח הסיוע מייצגים חיקוי של אבנים טבעיות "אבן כתוש" או חיקוי של ארמון הישן "עתיק" אבן. הם גם לייצר לבנים עם משטח הדומה "קליפת עץ אלון", זה משטח תערובות היטב עם צבעי לבנים אדומים וחומים. פני השטח "קנה" מחקה מקלות דק מסודרים אנכית, שימוש בגוונים חומים יוצר מרקם הדומה לחומר עץ. וריאציה מעניינת של מרקם פני השטח של הלבנים מול סיליקט המיוצר הוא משטח הצב, דפוס הקלה הנכון אשר דומה פני השטח של צדף צב.

היכולת של הלבנים סיליקט מול "לשמור על ההקלה" של פני השטח הקדמי מאפשר לפצות יצירות פסיפס שלם. השימוש במלט מיוחד בצבע ובמסכות מגן מספק הזדמנויות רבות לקשט אזורים בודדים של הבניין.

קצת על החסרונות

במחיר, צבוע ומרקם סיליקט מול לבנים יהיה יקר יותר מאשר לבן הרגיל עם משטח חלק. הוא כבד יותר ו צפוף יותר מאשר קרמיקה, לא אוהב לחות, לא מחזיק חום טוב ומנהל רעש וצליל טוב מדי. עבור חומרים מול, אלה לא פגמים רציניים כל כך בהשוואה חבורה שלמה של יתרונות.

ובכל זאת - מול לבנים על בסיס סיליקט נחשב נקי ביותר מבחינת קרינה ו toxicological, אם, כמובן, החול עבור הייצור שלה נבחר על פי התנאים הטכנולוגיים של הייצור.

מסקנה

דקורטיבי סיליקט מול לבנים הוא גבוה יותר מאשר קרמיקה. כדי להפוך את העיטור יותר אקספרסיבי, אתה יכול לשלב את בטנה שונים במרקם וחומרי צבע. השילוב שלהם נותן את המראה של הבניין אינדיבידואליות, מאפשר לך להגיע כתוצאה מול שלך, בניגוד עיצוב בתים אחרים. בעזרת משחק של צבעים חיפוי, אתה יכול חזותית להגדיל את גובה הבניין, או לבחור אלמנטים מבניים בודדים.

 • כיצד להפוך armopoyas על בטון סודה

 • Polyfoam לבידוד קירות חיצוניים

 • ציוד לייצור בלוקים מוקצפים

 • Plasticizer עבור בטון על ידי הידיים

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

27 − 21 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map