כיצד להרכיב דלתות פנים

כיצד להרכיב דלתות פנים

דלתות פנים מוכנים מוכנים נמכרים בדרך כלל עם מסגרת הדלת. מימדים של דלתות כאלה הם סטנדרטיים, הם מיוצרים עם רוחב של אניה מ 600 ל 900 מ"מ (600-700-800-900), רק 4 גדלים סטנדרטיים. לפיכך, ואת הקופסאות תחת הבד מיוצרים בגדלים טיפוסי. עם זאת, ישנם מצבים כאשר אתה צריך לאסוף את התיבה בעצמך. זה יכול להיות בגלל התכונות של הפתח, רכישת בד ללא תיבה או מסיבות אחרות. אבל בכל מקרה, את האסיפה של הדלת הפנימית מתחיל עם הרכבה של התיבה.

דלתות פנים

דלתות פנים

מה זה האוטה

חשוב! Lutka (מסגרת הדלת) היא מסגרת הפנים (וכל האחרים) הדלת. מאיכות הרכבה שלה יהיה תלוי את הכוח והאמינות של המבנה כולו, כמו גם את משך השירות שלה. אם המסגרת מורכבת כהלכה, הצירים ודלת הדלת יישארו במקומם.

הבריח הוא חלק קבוע של מבנה הדלת. הוא קבוע בפתיחה ובסיוע צירי מספק את ההתקנה של חלק מטלטלין של המבנה - עלה הדלת.

תיבת יכול להיות מלבני (זה הנפוץ ביותר) או צורה מקושת. החומר להכנת תיבת עבור הדלת הפנימית יכול להיות עץ, מורכב או עץ לחוץ חומרים.

העיצוב של המצנח

הוא מורכב מסגרת עשוי מסגרת, מעטפת, ריפוד ואת החותם. המסגרת בעלת צורה מלבנית (בצורת U), אשר נוצרת על ידי שני מדפים בצד ו מגשר אופקי מלמעלה. על המסגרת להיות קבועה.

מתלים בצד יש בדרך כלל הפסקה אורכית, שבו נכנס עלה הדלת. הגומחה מתבצעת על ידי ¾ רוחב רוחב המדפים הצדדיים. חריץ זה נקרא הפרוזדור.

מעטפת עשוי מחור דקורטיבי עם קצוות ב 45 ° והם סוגרים את הפער בין מסגרת הדלת לקיר. איטום משמש לשיפור תכונות soundproofing של הדלת. הערכה עשויה לכלול מסמרים.

הרכבה של דלתות פנים

דלתות פנים

בסיס של דלתות פנים

דלתות פנים

העצרת

עבור הרכבה תצטרך:

  • פאזל או מסור על עץ.
  • מברג או מקדחה.
  • האמר.
  • אזמל.
  • רולטה, ריבוע, עיפרון.

אם התיבה כלולה, הקונה מקבל גיליון סט של פרופילים פרופיל. זה מן הסורגים האלה ואתה צריך לאסוף את השביל, ולאחר מכן את כל המבנה.

דלתות פנים

דלתות פנים

העבודה על האסיפה מתחילה במידות, שבהן תלוי הרבה. האלמנטים של מסגרת דלת המפעל עשויים עם מרווח של כ 50 מ"מ עבור פתח סטנדרטי. הפתיחה נמדדת וההתאמה שלה למידות הקופסה נקבעת.

דלתות פנים

העלה רגיל של הדלת הפנימית יש גובה של 2000 מ"מ. הפערים בין הבד לקופסה בכל צד צריך להיות 3 מ"מ (תחתית - 10-15 מ"מ על כיסוי הרצפה כדי להתקין את הריפוד). על בסיס זה, נקבע גובה מדפי הצד ואורך הסרגל האופקי.

חשוב! בעת קביעת אורכו של האינטרנט, בנוסף לרוחב האינטרנט, נלקחים בחשבון עובי המסילות הצדדיות (בדרך כלל 30 מ"מ) והפערים של 2 מ"מ בכל צד לאיטום התפר. עם רוחב של 600 מ"מ, אורכו של האינטרנט הוא 664 מ"מ.

אלמנטים של תיבת הם מהודקים עם ברגים, לפחות שניים בכל נקודת צומת. ג 'יג מ MDF או סיבית הוא קדח הראשון עם מקדחה דקה לאורך ציר מרכזי, מה שהופך חורים עבור הברגים. אם כלל זה מוזנח או אם ברגים הקשה עצמית אינם מרוכזים, יש סבירות גבוהה כי המגשר ואת מתלים ייסדק. מקדחה דקה חייב להיות לפחות 2 מ"מ רזה יותר בקוטר הבורג. בדרך כלל 4 מקדחה עץ משמש.

דלתות פנים

דלתות פנים

דלתות פנים

דלתות פנים

דלתות פנים

דלתות פנים

צירי יותר נוח להתקין לפני ההתקנה של המצנח. במצב אופקי, סימון נעשה בגודל של לולאות עם הזחה של 200 מ"מ מלמטה ומעל המדפים בצד. צירי ניתן להשתמש שונים. יש לולאות פרפר שאינן דורשות לקשור לתוך התיבה. עבור צירים מותניים, אתה צריך לעשות בחירה על הקופסה ואת הבד. תחת הבד הוא הניח משהו רך, כדי לא לפגוע בו בעת התקנת הצירים. המיקום של הצירים יכול להיות ימינה ושמאלה, זה תלוי בחדר שבו הדלת הפנימית מותקנת. חשוב מאוד לקחת בחשבון את כיוון הפתיחה: בדרך כלל בחדרים קטנים הדלת נפתחת החוצה, ובחדרי השינה ובמטבחים בתוך החדר.

דלתות פנים

דלתות פנים

דלתות פנים

את הצירים הם רכוב הראשון על הבד, ולאחר מכן על הקופסה. חשוב לוודא שיש פער של 3 מ"מ בין הבד לקופסה מכל הצדדים. ניתן לפשט את החלק הזה של העבודה על ידי הצבת חפץ דק בתורו את הפער.

דלתות פנים

דלתות פנים

הקופסה מותקנת בפתח ו מגשר הראשון רכוב. זה יהיה מספיק כדי לתקן את זה עם 4 ברגים הקשה עצמית, שני בכל צד. הגשר חייב להיות קבוע אופקית. זה הכרחי כדי לוודא כי המדפים בצד מקבילים זה לזה. אם הם אינם מקבילים, אז יש הטיה והם נקבעו בצורה לא נכונה.

לגמרי כדי לוודא התקנה נכונה של הדלת זה יהיה אפשרי רק לאחר פתיחת ונסגר כמה פעמים בד הדלת.

דרישות החרטום

הדרישה העיקרית היא התכתבות של הקופסה לממדים של הפתח. זה צריך להיות קטן יותר מאשר פתיחה של 25-30 מ"מ על כל צד. המגשר העליון צריך להיות ממוקם באופן אופקי בלבד, ואת הצד הודעות - אנכית. רוחב תיבת צריך לאפשר את מעטפת להיות ממוקם ללא עיוות.

חשוב! רוחב סטנדרטי של הדלת הפנימית הוא 800 מ"מ, העוגן בחדר האמבטיה ושירותים יש רוחב של 700 מ"מ.

כשיטה של ​​איטום נוסף חדר האמבטיה עם הדלת מותקן גובה יתדות של 20 מ"מ. עבור ההתקנה של המטבח של המשוט הוא לא רצוי - תגובה חריפה נדרשת עבור אוורור.

כמסקנה

לאחר שקנה ​​קבוצה של דלתות פנים, לא ממהר להתקשר מאסטר. אם כל ההמלצות, אשר לא כל כך הרבה, להיעשות בזהירות ובזהירות, אתה יכול לבנות את ההרכבה עצמך. ואחרי השלמת ההרכבה פעם אחת, אתה תבין שאתה יכול לעשות את תיבת הדלת בעצמך.

דלתות פנים

דלתות פנים

  • דלתות לשירותים וחדר אמבטיה

  • דלתות זכוכית הזזה

  • דלתות פנים מבריקות

  • דלתות פנים פורניר טבעי

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

5 + 4 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map