טפט נוזלי במסדרון

טפט נוזלי במסדרון

המסדרון הוא החדר שבו האורחים מגיעים כל הזמן. זה על המסדרון כי אלה אשר בפעם הראשונה בדירה שלך ליצור רושם של כל הבית, הבעלים שלה (דוגמה של מסדרון מעוטר בתמונה).

מאז המסדרון הוא "כרטיס הביקור" של הבית כולו, חשוב כי העיטור שלה הוא יפה ופונקציונלי.

כללים לבחירת טפטים במסדרון

טפט נוזלי במסדרון החל לשמש לא מזמן. בעלי בתים רבים נעצרים על ידי העלות הגבוהה שלהם.

עצה! אם אתה מחליט לקשט את הקיר עם קיר צר, לבחור חומרים של צבעים בהירים.

אתה יכול להשיג את ההשפעה של הרחבה חזותית של החלל בחדר.

בפנים וכתוצאה מכך, צריך להיות הרמוניה בין אלמנטים רהיטים, אביזרים נוספים, טפט נוזלי שנבחר. אחרת, במסדרון תהיה מראה unpresentable, יהיה קשה לראות את זה קישוט של הדירה שלך (בתמונה יש גרסה של גימור הקירות במסדרון צר).

גימור הקירות עם טפט נחשב עדיין אחד היפים והמקוריים ביותר, ולכן חשוב לבחור את החומרים המתאימים למסדרון. בהתחשב חדירות גבוהה של החדר הזה, אתה יכול להשתמש בשילוב של חומרים נוזליים עם טפט ויניל לרחצה לקשט את הקירות (בתמונה - גרסה של המסדרון מעוצב).

חלק זה של המסדרון, שהוא הכי רגיש לזיהום, צריך להיות מודבק עם טפט רחיץ, ואת שאר הקירות נעשים עם חומרים שאינם רחיץ (דוגמה של "ערמומי" כזה בפנים - בתמונה).

תכונות של שימוש

בשנת הפנים המודרני של דירה בעיר, כאשר קירות לקשט במסדרון, אתה יכול לצפות יותר ויותר טפט נוזלי. לפי המאפיינים החיצוניים שלהם, הם דומים טיח דקורטיבי (דוגמה לשימוש טפט נוזלי בפנים של התמונה).

שימו לב בבקשה! כאשר קירות לקשט, רצוי להשתמש בשירותים של אנשי מקצוע, כך התוצאה המתקבלת תשמח אותך ואת האורחים של הדירה במשך זמן רב.

אם אין לך את הכישורים לעבוד עם אלה "גחמני" חומרי הגמר, מיד למצוא את הגמר של הקירות של המאסטר הזה. בין טפט נוזלי (מדגם בתמונה) אנו מציינים טווח צבע גדול.

הם מוצעים על ידי יצרנים בגירסה בצבע אחד, אבל אם אתה רוצה, אתה תמיד יכול לבחור יישומים מעניינים עבור הקירות במסדרון. אפשרות מעניינת בפנים היא השימוש בסטנסילים לטפט נוזלי, הודות אשר עיטור הקירות רוכש מראה שונה לחלוטין, בודדים. בעזרת טפט נוזלי זה קל להסתיר סדרים קטנים, סדקים, להגדיל את בידוד הקול בחדר. הודות לעובדה כי בעת החלת חומר הגמר על הקירות, המפרקים אינם גלויים על פני השטח, הסיום מתברר להיות יפה ויפה (דוגמה של שימוש טפט נוזלי בפנים על התמונה).

טכניקות מעצב

מעצבים מנוסים לאחרונה מנסים לשלב כמה גרסאות של חומרי הגמר בבת אחת, לעבוד על פרויקטים במסדרונות. גישה זו מאפשרת מימוש רעיונות יצירתיים שונים, עיטור מעניין ויוצא דופן של החדר הזה (בתמונה - אחת האפשרויות).

עבור אלה שהחליטו על עצמם להדביק טפט נוזלי במסדרון, אנו מציעים קטע וידאו

עצה! אל תשכח כי כל פרט חשוב בפנים של המסדרון. על מנת המסדרון שלך כדי לרכוש מראה אסתטי, תצטרך לעבוד קשה.

על תכונות של סולם צבעים

בפנים, צבע משחק תפקיד מיוחד. הודות לו, אתה יכול להדגיש את המסדרון, ויזואלית להרחיב אותו. לחשוב על העיצוב האידיאלי (למשל בתמונה), להשתמש באותם טיפים המוצעים על ידי אדונים מנוסים.

כדי להפוך את המסדרון לא רק קל ומרווח, אלא גם מעשי, לנסות להשלים את גוונים בהירים עם רקע כהה, יישומים, ציורים מופשטים. במקרה זה, המסדרון שלך יהפוך מקורית, פונקציונלית, מעשית (בתמונה - דוגמה של פתרון כזה).

אל תתעללו בצבעים כהים, שכן הם יציגו אווירה חשוכה לתוך המסדרון, ויזואלית להפחית את גודלו. בנוסף להתאמת צבע, חשוב להשתמש כראוי במסדרון וציוד תאורה נוסף. פמוטי קיר ניתן להציב על הקירות מול, בנוסף, על התקרה רצוי לבנות כמה זרקורים. במקרה זה, טפט נוזלי ייראה שונה לחלוטין, המסדרון יהיה מלא יוקרה והרמוניה. מראה יוצא דופן נותן את המסדרון מפוספס טפט. כדי ליצור אותם אתה צריך תערובת טפט של שני צבעים. ראשית, הטון העיקרי מוחל על הקירות באמצעות רולר הבנייה, מברשת צבע.

שימו לב בבקשה! חשוב לחכות לייבוש מלא של הטון העיקרי, רק לאחר תחילת לקשט את הקירות עם רצועות של צבע שונה.

אם יש לך פרוזדור צר וארוך, אתה צריך לבחור טפט נוזלי עבור גוונים רכים. כדי להרחיב את החלל, ניתן להשתמש ברצועה אופקית לאורך כל אורך הקיר.

כאפשרות קלאסית, אתה יכול לשקול שילוב של לוחות עם טפט נוזלי. החלק התחתון של המסדרון מעוטר בפאנלים, טיפול שלא קשה במיוחד. החלק העליון מעוטר בטפט נוזלי.

עצה! כדי ליצור את הפנים היה יפה והרמוני, אתה יכול לבחור לוחות טפטים של אותו צבע, אבל גוונים שונים.

המעצבים רואים יישום של אפליקציות כאפשרות מעניינת. אתה יכול לבחור את התמונות בחנות הבניין מוכן או לצייר בעזרת מחשב תוכנית הגירסה שלך של דפוס, להדפיס אותו על נייר דביק. בעזרת חומרים כאלה, אתה יכול להיפטר חסרונות קטנים על הקירות. לדוגמה, ניתן למקם שבבים קטנים או סדקים מתחת ליישום.

יתרונות השימוש בקרבות נוזליים במסדרון

היצרנים מציעים חומרי גימור אלה במגוון גוונים. זה מאפשר לך רווחי להשתמש טפט נוזלי כאשר חושבים דרך הפנים של המסדרון. הצבעים המוצקים של הקירות מסייעים להבחין בין מרכיבי הרהיטים שנבחרו לפרוזדור. עבור מי אוהב פתרונות יצירתיים, אנו מציעים לנסות שילוב של גוונים שונים ותוספים בצורה של פריטי, אבני חן, משי. סימביוזה זו תורמת לעלייה חזותית בחלל החדר, מעניקה למסדרון אינדיווידואליות. אם אתה משתמש טפט נוזלי לקשט את הקירות במסדרון, לא תצטרך לבזבז זמן ומשאבים חומר על בזהירות הכנת הקירות עבור הגמר. זה מספיק כדי לקנות תערובת טפט, להכין אותו בהתאם קפדנית עם ההוראות המוצעות על ידי היצרן, ומיד להתחיל לתקן את העבודה. החיסרון של שימוש בחומרי הגמר האלה הוא שאתה יכול לראות את התוצאה הסופית של העבודה נעשה רק לאחר חומרים נוזליים יש יבשים לחלוטין.

עקרונות היסוד של לקשט את המסדרון

אם יש לך חרושצ'וב קטן, אל ייאוש. באמצעות ייעוץ של מעצבים מקצועיים, אתה יכול להפעיל את הכוח שלך פרוזדור קטן לתוך "כרטיס הביקור" של הדירה שלך. בתור התחלה, חשוב לבחור את צבע הטפט הנכון, לחשוב באמצעות מרקם שלהם, ולהשתמש באלמנטים דקורטיביים נוספים. במסדרון קטן, המיקום של מספר עצום של פריטים נוספים יהיה בלתי הולם. טפט נוזלי עדיף לשלב עם חומרים צפופים לכביסה, בנוסף למראה יפה כדי לקבל חדר פונקציונלי. אל תשכח כי הקירות במסדרון נוגעים לעתים קרובות עם ידיים מלוכלכות. חיות מחמד הבית להשתמש רק את הקירות במסדרון כדי לחדד את הטפרים שלהם. אפשרויות הגנה אידיאלי עבור החדר הזה הוא שכבה עבה של צבע, אבל בנוסף המעשיות, אז רוצים ליהנות הקירות היפים! כדי להתמודד בהצלחה עם משימה קשה זו, תסתכל על טפט נוזלי.

חומרים אלה לא יעזבו המפרקים לא נעים על פני השטח מעוטר, כך שתוכל ליצור יפה ואפילו קירות במסדרון ללא שום בעיות. בנוסף, לא תוכל להתמודד עם בעיה כזו כמו ההידרדרות ההדרגתית של טפט. לאורך כל תקופה מבצעית, טפט נוזלי ישמור המראה האסתטי המקורי שלה, בבקשה אותך ואת האורחים שלך. אם קטע על הקיר ניזוק, שהוא אופייני לחדר כמו אולם כניסה, אתה לא צריך להסיר לחלוטין את כל חומרי הגמר. זה מספיק רק כדי להרטיב את האזור הפגוע, להסיר את הטפט פגום, ולאחר ייבוש לחלוטין את הקיר, להחיל שכבה חדשה של תערובת נוזלית. עלות של שיקום כזה יהיה נמוך באופן משמעותי מאשר רכישת טפט חדש דבק. כחלק מחומרי הגמר האלה יש כותנה, נייר, משי, ולכן הציפוי סיים לא לחשמל. חלקיקי אבק עדינים לא יימשכו אל קירות המסדרון. מגוון עצום של צבעים, דרכים שונות של החלת טפט נוזלי על הקירות, את האפשרות של שילוב אותם עם חומרי גימור אחרים, מאפשר לך לקבל תוצאה מדהימה.

מסקנה

בין מגוון חומרי הגמר המוצעים כיום על ידי היצרנים בשוק הבנייה, מקום מיוחד שייך חומרים נוזליים. בעת בחירתם עבור העיצוב של המסדרון, לשקול את התכונות של הסוגים שלהם. חומרים על בסיס תאית אינם מתאימים לחדר כגון מסדרון, כי הם במהירות לספוג לחות ועפר. מרקם טפטים עם פירור אבן הם היקר ביותר עבור המחיר, אבל הם מוכרים על ידי אנשי מקצוע עמיד ביותר קיימא. הם אידיאליים עבור מסדרונות, יעזור לממש את הרעיונות עיצוב נועז ביותר. להגנה נוספת, הם יכולים להיות מכוסה בשכבה של לכה אקרילית.

  • טפט ויניל על בסיס לא ארוגים

  • תיאור של טפטים לא ארוגים

  • טפט נוזלי במטבח

  • טפט נוזלי בפנים

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

79 − = 77

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map