טיח דקורטיבי של לאונרדו

טיח דקורטיבי של לאונרדו

דקורטיבי פלסט צובר פופולריות גוברת בעיצוב של בתים ובתים במדינה. הם שונים במגוון עצום של טקסטורות וטכנולוגיות יישום, אשר מאפשר להם להתאים באופן מושלם לכל פנים. טיח דקורטיבי לתת את החדר צבע ייחודי בשילוב מושלם עם פריטים אחרים של עיצוב פנים - בין אם זה ציורים עתיקים, או ציוד אלקטרוני מודרני. אחד הזנים הפופולריים ביותר כיום הוא מה שמכונה "טיח דקורטיבי של לאונרדו".

היסטוריה של התרחשות

בפעם הראשונה, טיח דקורטיבי, כמו הדרך המקורית של הקירות החיצוניים והפנימיים, הפך נפוץ בחצי האי Apennine. המידע הראשון על טיח מרקם ידוע מאז ימי רומא העתיקה - היא אוהבת לקשט וילות שלהם אצילים אצילים. טיח הלידה השני שרד בתקופת הרנסנס, כאשר באירופה חלה עלייה חדה בריבית בכל מה שקשור לתרבות העתיקה. השנים האלה מסומנות בהתפתחות המהירה של כל מיני אמנויות - מציור לארכיטקטורה. מקום הולדתה של תרבות הרנסנס נחשב לאיטליה של ימי הביניים עם הערים העשירות והנאורות שלה: פירנצה, גנואה, רומא, ורונה וכמובן ונציה. כאן פעלו המאסטרים הגדולים של התחדשות האיטלקית, ביניהם בלט ליאונרדו דה וינצ'י, מחברם של המונה ליזה המפורסמת (ג'וקונדה). האיטלקי הגדול היה מפורסם לא רק על יצירותיו הציוריות, אלא גם על ציורי קיר של יופי יוצא דופן. ציורי קיר מטיפוס דקורטיבי של לאונרדו עיטרו את המקדשים ואת בתי התושבים העשירים של רומא, פירנצה וונציה. לזכרו של המאסטר המצטיין, אחד הזנים נקרא "טיח דקורטיבי של לאונרדו".

טיח וטיח

לקישוט של שני קירות פנימיים וחיצוניים, שני סוגים של טיח משמשים: טיח דקורטיבי. Oble, או בסיס משמש עבור פילוס קירות, הכנת משטחים עבור יישום אלמנטים הגמר - אריחי קרמיקה, טיח הגמר או טיח דקורטיבי. לפיכך, ציפוי גבס משמש כבסיס, הבסיס להחלת שכבת מרקם. טיח דקורטיבי מעשים הגמר, הגמר. במקביל, במצב של מספיק קירות אפילו, אפשר לעשות ללא שימוש של שכבת הבסיס, מיד עם יישום של שכבת דקורטיביים.

חשוב! טיח מרקם, מנקודת מבט אסתטית, הוא מתאים גם עבור קישוט החיצוני והפנימי של הבית.

אבל עבור עבודות חוצות, יש צורך לבחור טיח מתערבב על בסיס מלט. ועל עבודות פנים, תערובות גבס, למעט חדרים עם לחות גבוהה, יעבוד גם.

תהליך הכנה

לפני שתמשיך ליישם טיח דקורטיבי, יש צורך להכין את פני השטח של הקיר. בשביל זה, זה חייב להיות ניקה ביסודיות של ציפויים ישנים - טיח, מרק, צבע. כדי לעשות זאת, ניתן להחיל כל כלי מתאים - מתוך מרית מתכת לגרזן. במקרים קשים במיוחד, למשל, כדי להסיר שכבת צבע, מומלץ להשתמש במטחנת או במייבש שיער. כדי להסיר קשה מחזיק שכבת טיח ישן, אתה יכול להשתמש אגרוף עם מרית מיוחד. כמו כן, כדי להגביר את ההדבקה של פתרון הטיח על פני השטח, על בטון או קיר לבנים, אתה צריך להשתמש kerok הבנייה, הגרזן הישן או נקב כדי להחיל חריצים וחריצים.

לאחר מכן, אנו מיישמים שכבת פילוס של טיח טיח, אשר יהפוך את הבסיס טיח דקורטיבי של לאונרדו. תהליך זה צריך להיות תשומת לב מיוחדת, כי ציור הקלה של הטיח "לאונרדו" לא יכול להסתיר, אבל להדגיש את חוסר אחידות הקיר. זה תלוי בזווית התאורה של החדר, את הגודל ואת הגיאומטריה של הדפוס. לאחר הקיר הוא מפולס, אתה יכול להתחיל ליישם שכבה דקורטיבית של טיח "לאונרדו".

חשוב! לאחר כל שלב של העבודות המתוארות לעיל, יש צורך לחרוך את הקיר - הן לפני החלת מעיל הבסיס לפני החלת השכבה הדקורטיבית.

זה לפעמים מגביר את הידבקות - כוח מליטה של ​​פתרון הטיח עם משטח הנושא.

בחירת תערובת טיח

בעיקרון, בעת ביצוע מרגמה עבור לאונרדו, ניתן להשתמש בכל תערובת של מלט וגם גבס. הכל תלוי בתחום היישום שלה. לאחרונה, תערובות טיח מיוחד הופיע על חומרי הגמר בשוק, אשר מתאימים ביותר להכנת משטח הקלה. בפרט, במיוחד עבור הטכנולוגיה של לאונרדו, תערובות גבס של סדרת דה וינצ'י ולאונרדו פסטה פותחו. יש להם מאפיינים טכניים לקחת בחשבון את הטכנולוגיה של ייצור זה ציפוי גבס:

  • בשל נוכחות של פולימרים מיוחדים, תערובת סיים יש עקביות צמיגה מספיק, אשר הכרחי לקבלת מרקם הקלה.
  • טיח מוכן עבור הטכניקה "לאונרדו" יש הידבקות מצוינת (דביקות) עם כל מיני בסיס בסיס - בין אם זה בטון, לבנים או עץ.
  • עמידות להשפעת גורמים חיצוניים: דטרגנטים אגרסיביים, השפעות פיזיות וכו '.
  • היכולת של תערובת טיח סיים להיות צבוע עם כל צבעי מסיס במים מאפשר אחד כדי לקבל מגוון רחב של צבעים וגוונים.

יישום של טיח מרקם

לעתים קרובות אתה יכול לשמוע כי טיח דקורטיבי של לאונרדו מתייחס טיח ונציאני, אבל זה לא נכון ביסודו. הדבר העיקרי בטיח ונציאני הוא משטח חלק מלוטש מבריק מבריק. "לאונרדו" יש גם מבנה הקלה לידי ביטוי בבירור. שלא כמו רוב הטכנולוגיות האחרות להחלת טיח הקלה, טיח דקורטיבי של לאונרדו נותן לאמן חופש מוחלט של יצירתיות. הטכנולוגיה של לאונרדו אינה כוללת את היישום של כל דפוסי מאומת גיאומטרי. הודות לכך, הטכניקה של לאונרדו היא פשוטה ככל האפשר אפילו עבור אדם שאין לו את החוויה של עבודות הגמר.

על משטח הבסיס מוחל שכבת תמיסת טיח של עקביות צמיגה מספיק עובי כמה מילימטרים. אם משטח הבסיס הוא ספוג בעבר היטב עם פריימר, הפתרון יישכב שטוח למדי, הלחות לא ייקלט יותר מדי לתוך הקיר. לפני החלת התערובת, מומלץ כי כל הקיר יחולק ויזואלי למקטעי עבודה נפרדים בגודל של מטר אחד למטר. העבודה צריכה להתחיל מהפינה הימנית העליונה - אם אתה מצד ימין, או מצד שמאל עליון - אם אתה שמאלי. זה ימנע טיפות של פתרון ליפול על משטח דקורטיבי כבר מוכן. לאחר החלת שכבת טיח על פני השטח, אתה צריך להחליק אותו עם פומפיה או ברזל להחליק, ולאחר מכן להתחיל ליצור הקלה.

כאשר ציור של לאונרדו אין דרישות קפדניות מרקם שלה, עומק, גודל - זה מספיק רק כדי לקחת כף או כף ולהתחיל להחיל משיכות אקראיות על פני השטח מטויחים. ככל שיהיו כאוטי יותר, כן ייטב. בעת יצירת תבנית, מרקם עשוי להופיע בצורה של נוצות או ענפים של עצי חג המולד. כדי להשיג הקלה כזו, קו גלי מתמשך נמשך עם קצה של כף, שסביבו שבץ שונים מוחלים בזוויות שונות. בעת יצירת "הכיור" תמונה, כף חייב לנוע לאורך נתיב גלי מעוגל. הסרטון מציג את אחת האפשרויות להחלת ליאונרדו. הזמן ייבוש מלא של שכבת טיח דקורטיבי הוא מ 8 שעות עד 24 שעות, בהתאם עובי שלה. אחרי זה, אתה יכול להמשיך לשלב הסופי של הגמר - ציור.

תשומת לב! ציור של לאונרדו מורכב משיחות כאוטי, ולכן יש להימנע מיישום מספר גדול של כתמים חד כיווניים במקום אחד. אזורים כאלה מיד לתפוס את העין.

מכתים של טיח דקורטיבי לאונרדו

המגע הסופי בעת החלת טיח דקורטיבי ליאונרדו - צביעת פני השטח. כמו בציור של זנים אחרים של משטחי הקלה, במקרה זה השיטה הטובה ביותר היא שיטת הכביסה. בעזרתו, ביותר להשלים את זה ניתן להדגיש את מרקם הקלה של לאונרדו. כדי ליישם את התבנית באמצעות כביסה, אתה צריך צבע על בסיס מים, רולר וספוג.

בתחילה, אנחנו מציירים את הצבע כדי לקבל את הצבע שאנחנו צריכים. במקרה זה, צבע צריך להיות רווי מספיק - זה הכרחי עבור ביטוי ברור יותר של המרקם. אנו מיישמים את הצבע על כל שטח הקיר עם הגליל. לאחר שהוא יבש מעט, אנחנו עוברים את כל פני השטח של הקיר עם ספוג רטוב, מעט מטשטש את שכבת הצבע על חלקים בולטים. כך, בחריצים הצבע נשאר כמו קודם רווי, ובמקומות הבולטים הוא יהפוך קל יותר, מטושטש. זה יהיה ליצור את האפקט של chiaroscuro, אשר מדגיש את ההקלה של טיח של לאונרדו.

תשומת לב! כדי לצייר את הטיח של לאונרדו על ידי שטיפה יש צורך לקחת צבע שאינו עמיד, על מנת להיות מסוגל להסיר את השכבה העליונה של הספוג.

לסיכום, פני השטח יצטרכו להיות מכוסה בשכבת מגן לכה. זה יגרום דפוס יותר עמיד, וגם להגן על שכבת טיח דקורטיבי מן ההשפעות של לחות. הוידאו מציג אחת הטכניקות של לאונרדו.

  • טיח דקורטיבי VGT

  • טיח דקורטיבי Knauf Diamond

  • טיח דקורטיבי ונציאני

  • טיח דקורטיבי Bayramiks

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

75 − 74 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map