הנחת אריחים על מדרגה

הנחת אריחים על מדרגה

הבחירה של האופציה עבור רירית המרפסת חשוב מאוד עבור המראה ההרמוני של הבית כולו, וחוץ מזה, גורם חשוב עבור המדרגות הוא בטיחות השימוש בו בכל מזג אוויר. לרוב, בעת בחירת החומר לקישוט של המרפסת, האריח הוא העדיף חומר נוח ומעשי.

בחירת חומרי חיפוי

כאשר אתה נחוש על איזה סוג של אריחים עבור חיפוי של צעדים כדי לעצור את הבחירה שלך, שים לב כי זה חייב להיות מתוכנן לשימוש חיצוני. אריחים על מדרגות המדרגות ואזור המרפסת במהלך המבצע ייחשפו למגוון רחב של תנאי מזג אוויר: גשם, שלג, זיגוג, תנאי טמפרטורה שונים, מכפור חמור עד 40 מעלות צלזיוס ומעלה בקיץ. בנוסף, כל הזמן על הבמה יהיה עומס מכני גדול, כפי שאנו משתמשים במדרגות של המרפסת כל הזמן, בכל מזג אוויר בכל עת של השנה. אם בחרת בטעות חומר המיועד לשימוש בחללים פנימיים, הוא לא יעמוד במבחני מזג האוויר ויהיה במהרה בלתי שמיש.

גרסאות אפשריות של אריח עבור המרפסת - אריחי פורצלן, אריחים clinker, אשר יש בסיס קרמי, או סלילה.

דרישות כלליות לאריחים:

 • ההתנגדות כפור מספיק, בדרך כלל יש לציין במסמכים של היצרן;
 • ההתנגדות הלם;
 • ההתנגדות שחיקה, כמו על המדרגות יש עומס מוגבר, אשר מוביל ללבוש מהיר של החומר;
 • משטח לא חלקלק, כך האריח הוא גם מחוספס או יש חתכים מיוחדים למניעת החלקה;
 • אם יש דפוס הקלה, זה לא צריך להיות עמוק, כדי לא להיות סתומים עם עפר, ואתה יכול בקלות לשטוף את המדרגות ולנקות את המרפסת של לכלוך.
חשוב! שים לב כי חומרים איכותיים עבור סטיילינג נרכשו.

מצד אחד, אריחים באיכות נמוכה לא נמשך זמן רב, ואתה תצטרך לתקן את המרפסת או להניח חומר בטנה חדש. מצד שני, בטנה תקינה עלולה לגרום לפציעות לאנשים אשר ישתמשו במרפסת.

דרישות כלליות עבור ריצוף

העיקר הוא ביצועים באיכות גבוהה של העבודה ואת החומר הנבחר כראוי, הבטחת בטיחות בעת השימוש במרפסת המדרגות של המדרגות.

הכנה להנחת

לפני שתמשיך עם הנחת החיפוי, יש צורך לבצע עבודת הכנה מראש. אלה כוללים צעדי פילוס שטח באזור מרפסת, כמו גם להביא את כל האלמנטים של צעדה לאותו הגודל רוחב וגובה, כמובן, אם העיצוב של המדרגות אינו מספק רוחב צעד שונה סדר של תחומי ביניים על המדרגות בחזית הבית.

כדי לדרג את השלבים, יש צורך להסיר את כל מה שאינו שייך לבסיס, כולל המעקות ואת החיכוך שלהם, את בטנה הישן של המדרגות. אז אתה צריך למדוד את גובה השלבים ולקבוע את הגבוה שבהם, יחד עם כל השלבים האחרים הם מפולסים. אזור המרפסת חייב להיות מפולס, אם יש צורך, להפוך בטון המגהץ, כמו בסרטון

כדי למנוע מים מ עומדים על המרפסת, את השטח לפני הכניסה לבית ניתנת שיפוע קל 2-3o, או 2 ס"מ לכל מטר רץ אחד.

סדקים עמוקים, גוססים על המדרגות יהיה חייב להיות מכוסה בטון מרגמה. לאחר ייבוש, על פני השטח להיות sanded ביסודיות, להסיר פסולת, אבק. לפני הנחת האריחים, פני השטח של המרפסת ואת המדרגות צריך להיות דרוך, פריימר מיוחד מתאים, אם לא, להשתמש בדבק PVA מדולל במים. לאחר פריימר יש יבש, אתה יכול להתחיל הנחת אריחים, וידאו

כאשר מול המדרגות, אתה גם צריך לעשות מדרון קטן לקצה המדרגות, כך המים מתנקז משם, לא עומדים על פני השטח שלהם.

לפני תחילת העבודה, לחשב את צריכת החומרים לרכוש את הכלים שיידרשו בעת הנחת האריחים.

מהכלים תצטרך:

 • התקן לחיתוך אריחים;
 • עיפרון, קלטת מידה, בניין;
 • מרית שיניים;
 • קיבולת להכנת תמיסת דבק;
 • צלבים מפלסטיק להפרדת התפר;
 • פטיש גומי;
 • כפות דבק.

לפני שאתם מתחילים ישירות הנחת האריחים, מומלץ להפיץ אותו על פני המרפסת צעדים במבנה זה צריך להיות מודבק.

חשוב! אריחים לפני הדבקה יש לקחת מחבילות שונות מעורבב במהלך הפריסה על המדרגות כדי לקבל ציפוי צבע אחיד.

ואז להעריך את המראה של המדרגות המרפסת, אם פני השטח של המדרגות הוא בדיוק, אם יש מספיק אריחים, אם יש נקודות צבע או פגמים אחרים. אם התוצאה של החישוב הראשוני היא משביעת רצון, אתה יכול להתחיל הנחת על פתרון דבק.

הנחת אריחים על מדרגה

יש צורך להתחיל הנחת אריחים נכונה מלמטה כלפי מעלה. ראשית אתה צריך לשים אריח אופקי על המדרגה, ואחרי זה אנכי סוגר את הקצוות. הדבק צריך להיות ממוקם על פני המדרגות על הצד האחורי של חיפוי עם כף כף. מהו עובי שכבת דבק ליישם, אתה צריך לגלות את ההוראות לשימוש דבק. ודא כי הפתרון דבק מוחל עם שכבת אפילו רציפה, כך שאין חללים מתחת לאניה הניח. אז זה יחזיק מעמד זמן רב. לאחר החלת דבק, האריחים הם הניחו במקום הדבקה, לחוץ עם הידיים שלהם על פני השטח להיות מודבק. אז אתה צריך בעדינות לנצל אותו עם פטיש גומי לרמה את פני השטח, וידאו

רמת הבניין משמש כדי לשלוט על פני השטח להיות אפילו מושלם. ואז את הפרטים הבאים הוא מודבק עם דבק והוא הניח במרחק שווה לרוחבו של המפרק המתוכנן, עד 10 מ"מ. כדי להפוך את התפר חלקה, צלבי פלסטיק מיוחדים ממוקמים בין האריחים. לאחר הנחת כל חלק עוקב, פני השטח של השלבים נבדק באמצעות רמת הבניין.

בהנחת האריחים העיקר להיות סבלנות ולעשות הכל בצורה מסודרת. אם על אזור המרפסת אתה מתכנן לפרוס איזה סוג של דפוס מן האריח, עדיף לארגן אותו ליד המרפסת בצורה זה צריך להיות מודבק, ולאחר מכן ברצף לקחת ממנו אלמנטים בודדים לתקוע אותם על המרפסת באזור. אז אתה לא מקבל שום דבר לא בסדר עם הציור, גם אם אין ניסיון עבודות הגמר.

לאחר שורות אופקי מונחות על המדרגות, שורות אנכי של החומר נשמרים podstupenniki. אריחים אופקיים ואנכיים חייב לחפוף את התפרים, כך המדרגות מרופד נראה יפה. לאחר הערימה של כל המדרגות של המדרגות הושלמה, הצדדים של המרפסת מתמודדים, אלא אם כן יש אפשרויות אחרות עבור הגמר. לאחר מכן אתה צריך לחכות הדבק להתייבש לחלוטין.

גראוט

כדי לסיים את רירית המדרגות, אתה צריך לדיס את התפרים. תערובת הדריכה היא עמידות במים, אשר מתאימה לשימוש חיצוני. על עיצוב צבע לבחור מה מתאים לך אוהב. בדרך כלל הצבע הוא נלקח או אותו עם הפנים, או בשילוב עם זה, אשר יאפשר לזהות את התפרים ולהדגיש את הנכונות הגיאומטרית של המדרגות הניח.

תערובת trolling מוחל על התפרים עם מרית גומי. נסו לא לקבל את הדיס על פני השטח החיצוניים. אם כף עדיין על פני השטח של בטנה, יש להסיר אותו מיד, הימנעות ייבוש.

לאחר ייבוש תערובת כף היד בתפרים, משטח המדרגות של המדרגות הוא שטוף היטב עם מים, ולאחר מכן את מסירות המים מוסרים עם מטלית רכה.

תכונות של גימור הקצוות

הנחת אריחים על פני המדרגות עם הסככה. במקרה זה, אריח אופקי ממוקם עם הסככה על קצה המדרגה, שווה לעובי של החומר. אפשרות זו משמשת אם הקצוות בקרקע טובים. שיטה זו של הנחת משמש קלינקר cladding או שיש וגרניט ציפויים.

הנחת אריחים עם קצה "בטוח", כלומר, לאחר חתכים לאורך לאורך הקצה של האריחים, כדי למנוע החלקה על האריח. גרסאות כאלה הם רכוב עם סככה קטנה לאורך הקצוות של המדרגות.

גרסה של שימוש הנחת אריחים עם עיקול, כפוף בזוויות ישרות. האבן מונחת על קצה הדריכה על משטח אופקי והשפה סוגרת את החלק העליון של המשענת. ואז שאר המטופל מכוסה חתיכה לחתוך. הקצה הופך מסודר וחלק.

כדי להבטיח תנועה בטוחה על המדרגות על הבמה, אתה יכול בורג מיוחד מתכתי או קרמיקה pads כדי למנוע להחליק וליפול.

מסקנה

תהליך ההתמודדות עם הסולם דורש סבלנות ועמידה בטכנולוגיה של הנחת החומר. אם אתה עומד בכל הדרישות הנדרשות, התוצאה בהחלט לבטח לך יופי ואמינות.

 • מול אריחים במו ידיהם

 • צעדים מ ריצוף לוחות

 • מסיימת את המרפסת ואת המדרגות עם אריחים

 • כבש גישה לנכים

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

9 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map