גימור הבית מלוחות SIP

גימור הבית מלוחות SIP

בניית בתים מלוחות SIP כבר הקימה בחוזקה במדינה שלנו. יתרונותיו של בניין כזה המוני, כולל קישוט פנים פשוט. למעשה, זה לא שונה מעיצוב הפנים של הבית מכל חומר אחר. אבל מאז כל המשטחים הם חלקים לחלוטין, זה הרבה יותר קל לסיים. במאמר זה, נשקול את התכונות של בתים מ SIP לוחות ואפשרויות סידור פנים של חדרים.

מאפיין של לוחות SIP

לפני המעבר לנושא של עיצוב פנים של חדר מלוח SIP, אתה צריך לשקול היטב את מה שהם. לוח SIP הוא חומר בניין המורכב מכמה שכבות. על הקצוות של לוח יש לוחות OSB, ובתוכם הם מסופקים עם קצף פוליסטירן לשימור טוב יותר של החום בתוך הבית.

היתרונות העיקריים של חומר זה הם:

 • אפשרות לעמוד בפני סוגים שונים של עומסים והבדלים בטמפרטורות.
 • תאימות אקולוגית.
 • שטוחה של פני השטח של הצלחות.

בתים כאלה בנויים במהירות ונראים מושכים כלפי חוץ, אבל הם בכל מקרה צריך גם קישוט חיצוני ופנימי.

ביצוע קישוט קיר

תהליך זה יכול להתבצע באמצעות כל חומר ידוע. זה, למשל, טפטים, לוחות PVC, טיח דקורטיבי. שקול את האפשרויות העיקריות לשיפור החדרים בבית מן לוחות SIP.

כיסוי קיר עם טיח דקורטיבי

טיח דקורטיבי לקישוט קירות בחדרים שונים שימש במשך זמן רב ואינו מאבד את הפופולריות שלו לאורך זמן. זה חומר הגמר הוא די פשוט לשימוש, אשר מאפשר לך לבצע תיקונים עצמך. טיח דקורטיבי מודרני יש הרבה יתרונות, כולל התנגדות לשינויים בטמפרטורה, המראה המקורי של הציפוי סיים, עמידות ומעשיות, התנגדות לסוגים שונים של השפעות.

הגבלת השימוש בהרכב היא רק דמיונו של האדון עצמו. כרגע, היצרנים מציעים הרבה פלסטרים שונים כדי ליצור כל השפעה על פני השטח של הקירות:

 • טיח על בסיס סיליקטים וסיליקון משמש בדרך כלל לעבודה חיצונית, אבל הוא אידיאלי עבור גימור אמבטיה או שירותים בבית עשוי לוחות SIP.
 • טיח מינרלי הוא מזיק לחלוטין לבני אדם מורכב תערובת סיד חול. המשתנה משטח ייראה מט.
 • באמצעות טיח אקרילי מאפשר לך לקבל משטח מבריק של הקירות.

לפני טיח, יש צורך להכין את הקיר כך שהחומר לא מתחיל לטפס מהקיר במהלך המבצע. לשם כך, משטח הבסיס הוא מטויח, ולאחר שכבת ההכנה התייבש, מעיל הגמר מוחל.

טיח דקורטיבי נמכר רק בצורה של אבקה, ולכן, על מנת ליצור פתרון עובד ממנו, עליך להכיר היטב את ההוראות המצורפות.

התקנה של לוחות PVC

לוחות פלסטיק נמצאים בשימוש נרחב בשל העלות הנמוכה שלהם. חומר זה יש הרבה יתרונות על פני אנלוגים:

 1. אמינות וחוזק הציפוי, אשר מאפשר לך לעמוד המון משמעותי.
 2. משקל קטן של חומר.
 3. עמיד בפני שינויי טמפרטורה ואור שמש ישיר.
 4. ניקוי קל.

החומר מיוצר בצורה של רצועות צרות, אשר מהודקים יחד אחד עם השני "ספייק-חריץ" המערכת, אשר מאפשר לך לסיים את החדר בזמן הקצר ביותר האפשרי.

הידוק החומר מתבצע על השביל, וזה קל מספיק להתקין על הקיר. במקרים מסוימים הוא רשאי לעלות את הפלסטיק ישירות על הקיר מן לוחות SIP לקישוט, ללא שימוש של אלמנטים נוספים.

גימור באריחי קרמיקה וגבס

חדרי האמבטיה של בתים כאלה הם לעתים קרובות סיים עם אריחי קרמיקה. חומר זה הוא עמיד לחלוטין לכל סוגי הלכלוך, והוא אינו כפוף דפורמציה והידרדרות בטמפרטורה גבוהה ולחות.

ברישום יש צורך לשים דבק מיוחד לא רק על אריח, אלא גם על הקיר. בין האלמנטים לא שוכחים להתקין את המשואות צלב, אשר יסייע ליצור תפרים חלקה לחלוטין. לאחר דבק התייבש, כל המפרקים סגורים עם לדיס.

קיר גבס הוא חומר אוניברסלי עבור גימור קירות לוחות SIP. הוא מותקן ישירות על הקיר או ארגז יכול להיות נתון לעיבוד נוסף בצורה של טפט הדבקה או ציפוי עם צבע ולכות קומפוזיציות. בעזרתו אתה יכול לקבל קירות חלקה לחלוטין, אשר ישמש זמן רב.

ציור על פני השטח

מכתים של לוחות SIP יכול להתבצע ללא טיח נוסף של פני השטח. זוהי הדרך הקלה ביותר להביא את הקירות בתוך החדר בצורה הנכונה.

אבל אתה צריך לבחור צבע עם נוכחות של רכיב כזה כמו acrylate. משטחים אלה יהיה קל לשטוף. בנוסף, ההרכב הוא היפואלרגני, כך שניתן להשתמש בו גם בחדר הילדים.

חשוב! לפני הציור, אתה רק צריך תחל את פני השטח של האזור המטופל.

המראה של לוח CIP צבוע הוא די דקורטיבי, כדי לא לבצע עיצוב נוסף. זה אושר על ידי התמונה הבאה:

קישוט תקרה

תקרות הבית מן לוחות SIP אינם דורשים יישור נוסף, כך טיח ניתן להשמיט. כאן האפשרות הפופולרית ביותר היא התקנה של קיר גבס. בעזרתו ניתן ליצור לא רק תקרה קלאסית לבן, אבל רב ברמת עיצוב עם מובנה תאורה.

אפשרות אידיאלית יהיה תקרות מתיחה עם ההשפעה של מבריק או הדפסת צילומים. הם תיצור עיצוב מקורי וישמש במשך זמן רב ללא אובדן המראה. בנוסף, המבנים של חומרים אלה הם חסין אש וידידותי לסביבה. אם התקציב הוא מוגבל מאוד, אז אתה יכול להסתדר עם אריחים מוכנים עשוי פוליסטירן המורחבת.

גימור הרצפה

יש הרבה אפשרויות לקשט את הרצפה בחדר מ SIP לוחות. ולפני הנחת החומר, אין צורך לבודד את פני השטח. אם בחדר אין לחות גבוהה, אז לרבד, פרקט לינוליאום ניתן להניח, ובמקרה של אותם חדרים שבהם רמת לחות גבוהה, תצטרך להתקין רצפת מילוי.

חשוב! לפני הרצפה הוא סיים, מלט המלט נעשה.

אפשרות הגמר התקציבית ביותר היא לינוליאום. חומר זה הוא עמיד למדי, לא לשרוף ולא פולטים חומרים מזיקים. עדיף לבחור כי לינוליאום, אשר נעשה על בסיס - זה ישרת יותר, כדי עיוות אינו רגיש כמו חסר בסיס.

גם אפשרות זולה עבור גימור הרצפה של חדר מלוח SIP הוא לרבד. העיקר הוא לבחור את אחד שיש לו סימן על ההתנגדות ללבוש. זהו חומר קל-שכב, ולכן אין צורך בעבודה מקצועית.

ציפוי של חומרים טבעיים נבדלים על ידי המראה הייחודי שלהם, אבל העלות שלהם הוא גבוה פי כמה ממחיר של גרסאות אלה שהיו רשומים מוקדם יותר.

חשוב! כאשר הנחת הרצפה כיסוי על הקומה השנייה, יש צורך לבצע בידוד קול נוסף.

טיפים לעיצוב

עלות גימור הפנים של הבית מלוחות SIP משתנה בהתאם החומר המשמש. לדוגמה, גמר עם טיח או טפט יהיה תקציב, אבל זה ייתן מראה אידיאלי.

כאשר לקשט את הבית חשוב לבנות על הסגנון של הפנים, אשר במקור יזום. אם החדר יהיה קלאסי, אז האפשרות האידיאלית תהיה רירית קרש או stowage של לוחות עם עץ חיקוי. אם החדר מורכב בסגנון מודרני, אז אתה לא יכול לעשות בלי פלסטיק או טיח עם תכלילים metallized. העיצוב הסופי תלוי רק בדמיון ובפרויקט העיצוב שפותח קודם לכן.

מסקנה

הבית מן לוחות SIP גם צריך גימור, כמו גם מבנים אחרים, אז אתה צריך לשים לב קרוב לשלב זה של הבנייה. אין דרישות ספציפיות והגבלות. העיצוב יכול להיעשות עם כל חומר שמתאים הפנים יעמוד הציפיות של הבעלים.

 • הקמת קירות מקוביות קצף

 • מהו בית הפסיכולוג?

 • איך לשים קצף לחסום על דבק

 • בית של קורות פרופיל

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 58 = 62

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map