ארבור מגזע עץ עם ידיים משלו

ארבור מגזע עץ עם ידיים משלו

ביתנים מעץ גזעי ניתן לעצב במגוון סגנונות, תוך התחשבות בעיצוב של שאר המקום, כמו גם את ההעדפות האישיות של הבעלים של האתר. בואו לנתח גרסאות שונות של arbours, נוכל להקצות מאפיינים ייחודיים שלהם.

בסגנון אסייתי

זה מתאים בתים גן כזה, אשר עשויים בכיוון הפנים היפני הסינית. בין הסגנון יש דמיון משמעותי, ולכן כמה בעלי אתרים במדינה, אשר אין להם ניסיון באמנות הפנים, לבלבל אותם אחד עם השני. הסיבה לדמיון זה היא כי בארכיטקטורה היפנית יש לא מעט אלמנטים כי הם שאלו מן האופנה הסינית.

עצה! בעת בניית ביתן סיני, תשומת לב מיוחדת צריך להיות משולם על הגג. זה נחשב כרטיס הביקור של הכיוון הזה, עושה את בית הקיץ לזיהוי.

לדוגמה, את צורת הגג ניתן לבחור בצורה של ארבעה או שישה פרצופים, ליצור שני שכבות עבור זה. כאלמנט חובה עבור בנייה כזו, בואו לבחור את הקצוות כפוף על הגג שנוצר.

יש לשים לב לעובדה כי עם עיטור קלאסי הבניין מעוטר תמונות של דרקונים פיות, כמו גם פנסים דקורטיביים, בתוספת מברשות אדומות.

אדריכלות יפנית

למרות הדמיון עם האדריכלות הסינית, יש בכיוון הפנים הזה ובמאפייניו הייחודיים. לדוגמה, ישנם הבדלים בעיצוב המבנה. התרבות היפנית מניחה איפוק, קווים ישרים, צבעים רכים, משטחים חלקים. בנה ביתנים כאלה גזעי עצים (בתמונה), ואז צבע בצבע חום, שחור או כהה דובדבן.

שימו לב בבקשה! הסגנון היפני כרוך במספר מינימלי של אלמנטים דקורטיביים.

לדוגמה, אתה יכול להשתמש פשתן חלקה וילונות כמו אלמנט דקורטיבי, לבחור רהיטים מעץ כהה על ידי התפשטות כריות רכות על הספה, דומה בצבע וילונות.

את arbor המקורי גזעי עצים עם הידיים שלך, וריאנטים יפנית סינית, עצות שימושיות למתחילים, תוכלו למצוא את כל זה קטע וידאו

סגנון עיצוב רוסית ואוקראינית

אפשרויות כאלה עבור עיצוב של מרפסות הקיץ לקחת את מוצאם מן המאות ה -18 וה -17. הם דומים לאופן שהיה אופייני לאיכרים של אותה תקופה.

הביטוי "סגנון אוקראיני" נחשב על ידי מעצבים כגרסה של בית לבן בעל גג סכך, ולידו גדר עם סירים וצנצנות לשים על זה. אנשי מקצוע העובדים "בסגנון האוקראיני" לנסות להשתמש במאפיינים אלה בהיר ומאפיין של הכיוון הפנימי לקשט את הארבורות.

עצה! כדי ליצור את הדמיון המרבי בסגנון האוקראיני, גג של ארבור מכוסה קש. דוכנים עושים חצי חצי עץ, מדגימים את הפרימיטיביות של האדריכלות העממית.

אין ספק, עכשיו כמה פרטים נוספים הופיעו בכיוון זה פנים. לדוגמה, במקום יומני כבדים, לוחות קרש נבחרים היום, אשר מפשט באופן משמעותי את המשימה של בוני ומעצבים, מלבד ביצוע הבנייה עצמה קל יותר אוורירי.

שימו לב בבקשה! המגמה האוקראינית כרוכה "לשחק סביב" פרטים. לדוגמה, אתה יכול לסגנן BBQ או ברביקיו עם תנור אוקראיני, לעשות גדר לבוש אמיתי סביב הביתן, לקשט אותו עם כמה אלמנטים עיצוב.

קיץ פרגולה רוסי

אזור זה כולל כמה גרסאות שונות של בנייני הקיץ. הסגנון הכפרי מניח את הדמיון המרבי של מרפסת הקיץ עם צריף איכרים. בואו ניקח בחשבון את המאפיינים הייחודיים שלה קצת יותר מאוחר, תחילה אנו בודדים את העיצוב בויאר, אשר מכה עם מגוון של גילופים יפה ומורכבת.

עבור ייצור של סוכות כאלה, עץ "עגול" או בר מרובע נבחר. Openwork גילוף משמש לקשט גדרות ועמודים.

בנוסף, סגנון הבויאר הוא עמודה יפה ויפה, וכן פערים דקורטיביים שנוצרו מתחת לגג. כאשר לקשט את החלל הפנימי של החדר, אנשי מקצוע ממליצים לבחור אלמנטים של תפאורה, בדומה לכיוון האוקראיני.

עצה! במרפסת בויאר במקום האח, אתה יכול ליצור חיקוי של תנור רוסית אמיתית.

ריהוט עדיף לבחור מתוך לוחות, הוספת תמונה של samovar הישן, קדרות יפה, ברזל.

עיצוב כפרי

זהו סוג של עיצוב פנים כפרי. אם פרובנס נולדה בצרפת, המדינה הופיעה באמריקה, אז לסגנון הכפרי אין "מולדת" מסוימת, היא דימוי קולקטיבי של אורח חיים כפרי.

כיוון Provencal אינו כרוך בשימוש בצבעים בהירים, הם צריכים להיות חיוורים, כאילו שרוף תחת קרני החריכה של שמש קיץ בהיר.

עצה! עבור פרובנס, כמו הצבע השולט, אנשי מקצוע פנים לבחור לבן.

בעת בחירת רהיטים עבור פרובנס, עדיפות ניתנת הטובה ביותר על רהיטים נצרים אור עשוי ראטאן טבעי או מוצרים המשתמשים אמנות חישול, ציור כל האלמנטים לבן.

בעת בחירת טקסטיל עבור פרובנס, מומחים הפנים ממליצים לבחור בדים יפים עם הדפס פרחוני קטן. לדוגמה, בפרובנס וילונות פשתן מתאים, כריות רכות עבור רהיטים, מפה. אם תרצה, אתה יכול גם לקשט עם עציצים פרחוניים, הצבת פרחים מסתלסלים בהם.

מסקנה

בכל סגנון שתבחר לעצב את המרפסת הקיץ שלך, לנסות לקחת בחשבון את כל הפרטים הייחודיים של הסגנון הנבחר. לדוגמה, עבור פרובנס, טבעיות וטבעיות מוערכים, ובביתנים הסיניים הם מנסים ליצור סביבה מפוארת. כל כיוון פנים יכול להיות "מדולל" על ידי ערבוב מספר סגנונות עיצוב בבת אחת

  • ארבור משטחים משלו

  • איך לבנות מרתף מתחת לאסם

  • איך לבנות ארבור בארץ

  • ביתן בסגנון מזרחי

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 8 = 17

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map