איך לשפוך מרפסת עם בטון

איך לשפוך מרפסת עם בטון

אם המרתף של הבית הוא גבוה, ליד הכניסה אתה צריך לצייד מרפסת מלאה. אם אתה רוצה לעשות בנייה עמיד, עדיף להשתמש בטון כחומר העיקרי. אבל לפני שאתה ממלא את המרפסת, כדאי ללמוד בפירוט על כל שלבי העבודה.

תכונות המרפסת עשויות בטון

כדי למנוע בעיות רבות בבניית המרפסת, עדיף ליצור אותו במהלך הקמת הבית. במקרה זה, המבנה יהיה בסיס משותף איטום עם הבית. יצירת שכבת בידוד היא אחד השלבים החשובים של העבודה, אחרי הכל, לאחר שהם בוצעו, המרפסת יכולה להימשך עשרות שנים ולא להיות מעוות. אם הבנייה בו זמנית עם הבית הוא בלתי אפשרי, כדאי להתקין את הבנייה מתחת לרמת הדלת על ידי כ 5 ס"מ.

כדי ליצור מרפסת אתה צריך לקחת מלט M400. אם המותג הוא נמוך יותר, החומר לא יכול להחזיק עומס קבוע. יצירת המרפסת מתרחשת בכמה שלבים:

 1. הכנה של. בשלב זה, האתר מוכן למרפסת, כמו גם חישוב המידות.
 2. שלב ראשי. בשלב זה, את ההתקנה של טפסות עץ ושפכים של בטון.
 3. השלב הסופי. לאחר התקשות הבטון, החומר מסתיים.

לאחר צפייה בסרטון על תהליך הבנייה, תוכל לברר לא רק מה צריך לעשות, אלא גם על כמה ניואנסים חשובים של פעילות כזו.

הכנת שטח

אם יש מרפסת ישנה מול הבית, זה צריך להיות מוסר לחלוטין, משאיר מקום פנוי. לאחר פני השטח של כדור הארץ הוא פינה של פסולת בניין, בור נוצר מתחת לקרקע. עומקו צריך להיות על 30 ס"מ רוחב הרוח צריך להיות 3 ס"מ יותר מאשר באזור המרפסת.

במהלך הכנת השטח, יש צורך להסיר לחלוטין את הצמחים באתר. וגם לעקור את שרידי השורשים של עצים, אם הם ממוקמים קרוב למרפסת. לאחר פינוי השטח וחפירת הבור עבור הבסיס, ההריסות נופל, ואחריו חול. במהלך תהליך זה, יש לנקוט בזהירות על מנת להבטיח כי כל החללים בחצץ מלאים חול.

יצירת טפסים

לאחר החישוב, הטפסים נוצרים. גובהו צריך לעלות על גובה המרפסת על ידי 30 ס"מ, מאז הלוחות פשוט ללכת לקרקע במרחק זה.

החלקים לרוחב של טפסות מתחזקים על ידי קשיחים, כך שהם לא חלק תחת הלחץ של הבטון. התוצאה היא מבנה עץ. אשר יש risers ו הצדדים. כדי לא לבזבז כמות גדולה של בטון על המרפסת לשפוך, רבים למלא את החלל בתוך תריסים עם בלוקים בטון סודה וחומרים דומים אחרים. זה נעשה בצורה כזו שיש מקום בין בלוקים, אשר יהיה מלא פתרון.

אם המרפסת כבר יש גדרות צד עשוי אבן או לבנים. הטפסות היא רק riser. ראוי לזכור כי לפני הידוק של טפסות מסגרת מתכת חיזוק מותקן, אשר יש צורך לשמור על הצורה של מעלות לאחר שפיכה.

תהליך יצירת המרפסת מבטון

כדי למלא כראוי את המרפסת עם בטון, כדאי לשקול בפירוט בכל שלב של העבודה:

 1. קביעת סוג השלבים. בשלב זה נקבעים הגודל והתצורה של השלבים. זה מה הנוחות של המרפסת תלוי. צעדים צריך להיעשות רחב מספיק כדי להניח רגל על ​​אותם. אבל אם אתה עושה אותם רחב מדי, זה יהיה לא נוח לעלות על המרפסת. המבנה כולו יכול להיות בעל צורה מלבנית, מרובעת או טרפזית. אם מספר הצעדים הוא יותר משלוש, עליך להתקין מעקה.
 2. חיזוק. בתוך הטפסות נוצר מסגרת של מוטות מתכת, אשר חוזר על קווי המתאר של הסולם וחודר את כל החלל המלא בטון.
 3. מילוי. מאז בטון עבור המרפסת צריך הרבה, עבור ערבוב עדיף להשתמש מערבל בטון חשמלי. הפתרון מוכן בפרופורציה הבאה: חלק אחד של מלט ושני חלקים של חצץ וחול. מים מתווספים עד לפתרון יש עקביות בצק.
 4. התבגרות של בטון. הטפסים מוסרים לאחר כ -5 ימים. אבל לפני שאתם מתחילים להשתמש בבנייה, כדאי לזכור כי בטון הוא צובר כחודש.
 5. השלב הסופי. בשלב זה, את המרפסת הוא ניצב מן הבטון. בדרך כלל מבנה הבטון הוא סיים עם אבן מלאכותית או טבעית. אם הבית עשוי מעץ, עדיף להשתמש עץ או חומרים מרוכבים עבור חיפוי.

כדי להפוך את המרפסת אמין, כל פעולה צריכה להיעשות בצורה נכונה, מבלי להזניח את הכללים. אם אתה לא בטוח שאתה תעשה הכל נכון, אתה צריך בזהירות ללמוד את הווידאו, אשר מציג את תהליך השגת העבודה.

איך לבחור אריח לקשט את המרפסת

אחד החומרים הטובים ביותר המותקנים על המרפסת בטון הוא אריח עם משטח מחוספס. זה לא רגישים פטרייה יכול לעמוד בשינויים הטמפרטורה.

אם אתה רוצה לעשות את המרפסת המקורית, אתה יכול לבחור אריח של צבעים שונים, יצירת עיצוב מקורי. כמו כן, בעת בחירת אריחים, אתה יכול לרכוש חומר עבור מעלות של אותו צבע, ועל הרצועות, לבחור גוון שונה.

גימור אריחים הוא כדלקמן:

 1. ראשית, אבק הוא פוצץ את פני השטח של המרפסת בטון והפסולת מוסר.
 2. לאחר מכן, להחיל דבק על הבטון ועל האריח. כדאי לזכור כי השכבה לא צריך להיות עבה.
 3. ואז האריח נלחץ אל הבטון.
 4. בין כל החומרים מרווחים פלסטיק מותקנים, אשר אינם מאפשרים את האריח לזוז.
 5. למחרת לאחר ביצוע עבודות אלה, המפרקים הם grouted עם מתחם מיוחד, אשר חייב להיות מותאם לצבע של חומר הגמר.

מול אבן

אבן כמו גימור המרפסת ניתן להשתמש כדי ליצור לבנים ובית עץ. בדרך כלל לבחור את החומרים הבאים:

 • שיש;
 • קוורץ;
 • גרניט.

חומרים כאלה לא רק יש מראה אטרקטיבי, אלא גם לעמוד המון כבד יכול להימשך עשרות שנים. האבן הכי פופולרי הוא גרניט, כפי שהוא מאפשר לך ליצור חיצוני בשני סגנונות קלאסיים ומודרניים. עבור גימור המרפסת, אתה יכול לבחור צלחות כבר סיים או לרכוש חומר גלם לחכות עד שהוא מנוסר.

בעלים רבים של בתים במדינה לבחור אבן חצץ. חיפוי זה חיצוני שונה מאוד גרניט, אבל זה מצוין עבור עיצוב של בתי נופש. חומר זה נבחר על ידי מי שרוצה לקבל חומרים באיכות גבוהה במחיר נמוך יותר מאשר גרניט.

שימוש בלוחות בטון וריצוף

אריחי בטון הוא חומר זול כי ניתן להשתמש כדי ליצור צעדים. חומרי מילוי שונים מאפשרים לך ליצור חומרי גימור של צבעים ומרקמים שונים. הפופולרי ביותר הוא לוח הריצוף, אשר מחקה את האבן.

החיסרון של חומר זה הוא משטח חלקלק, ולכן לאחר סיום עבודות, יש צורך להתקין את הרירית. אריח זה מאפשר לך למחוק את הגבול בין השבילים בגינה למרפסת.

אריחי קרמיקה וקלינקר

תכונה ייחודית של אריחי קרמיקה היא הזמינות של מגוון רחב של צבעים ומרקמים. זה יכול להיות:

 • מבריק;
 • מאט;
 • הקלה.

אבל בניגוד חומרים דומים אחרים כגון אריח שביר אינו מיועד מאמץ פיזי כבד.

אריחי קלינקר עשויים מפצלי צמר, ויכולים להיות בעלי צורות שונות. כזה מול חומר עמיד בפני פרוסט ולא מפונק על ידי חשיפה כימיקלים אגרסיביים. פני השטח של האריח הוא מחוספס, ולכן הוא אידיאלי עבור רירית המרפסת.

אריחי פורצלן

הרכיבים הבאים משמשים לייצור חומר זה:

 • טיט;
 • מינרלים;
 • קוורץ;
 • פלדספאר.

למרות העובדה כי אותם חומרים משמשים גם ביצירת אריחי קרמיקה, חרסינה חרסינה הוא הרבה יותר אמין, שכן הוא מיוצר באמצעות טכנולוגיה אחרת. אריח עמיד בפני לחות והוא יכול לשמש חומר הגמר עבור מרפסת בטון או המרפסת. אבל כדאי לשקול כי חומר זה יש עלות גבוהה.

אם כל הפעולות המתוארות מבוצעות כהלכה, המרפסת תהפוך לא רק בנייה אמינה ועמיד, אלא גם אלמנט יפה של הבית. לקבלת מידע נוסף, כדאי לצפות בסרטון.

 • אפשרויות עיצוב של המרפסת של בית עץ

 • מרפסת עץ

 • מכשיר המרפסת בבית העץ

 • המרפסת עשויה עץ

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 38 = 44

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map