Dřevotřískové desky odolné proti vlhkosti

Dřevotřískové desky odolné proti vlhkosti

Jedním z nejoblíbenějších materiálů v konstrukci je dřevotřísková deska odolná vůči vlhkosti. Jedná se o vynikající materiál, který se používá v mnoha oblastech. Materiál je vyroben ze dřevěných surovin, které jsou stlačeny do talíře. Když je vyroben, je doplněn o polymery, které jsou odolné vůči vlhkosti. Díky systému "spike-groove" je deska snadno připevněna k povrchu. Díky polymerem odolným proti vlhkosti je deska ideální pro podlahy s vysokou vlhkostí v místnosti. Chcete-li rozlišit tento materiál, je docela jednoduché, jsou na něm zelené inkluze.

Jaká je výhoda tohoto materiálu? Kde se používá? Jaké výrobky si vybrat? To vše se dozvíte z tohoto článku. Dále se podíváme blíže na produkty Quick Deck.

Desky odolné proti vlhkosti - výhody

Jaká je hodnota dřevotřískové desky z odolného proti vlhkosti? Jeho popularita byla způsobena výhodami materiálu. Co jsou to? Budeme zvažovat 13 zjevných zásluh.

 1. Ekologická čistota. V současné době je tomuto parametru věnována zvláštní pozornost. Vodotěsná dřevotříska je lepší než ostatní materiály z hlediska čistoty prostředí. Díky svým složením mohou být desky použity v místnostech se zvýšeným hygienickým požadavkem. Může to být škola, mateřské školy atd. Neškodí zdraví ostatních.
 2. Cenově dostupná cena. Plátové desky odolné vlhkosti se v běžných překližkách nebo jiných podobných materiálech neliší. Ale získáte kvalitní povlak, který je spolehlivý a nebojí se vlhkosti. V tomto případě není přeplatka problémem.
 3. Díky své velké velikosti a nízké hmotnosti je snadné ji instalovat, je to rychlé a snadné. Chcete-li to provést, nepřenášejte odborné pracovníky. Vše můžete udělat sami.
 4. Velký rozsah použití. Dřevotříska odolná proti vlhkosti se používá pro různé účely, o kterých budeme hovořit dále.
 5. Produkty odolné vůči vlivu houby, plísní a všech druhů mikroorganismů.
 6. Výrobce zaručuje trvanlivost a dlouhou životnost.
 7. V důsledku toho získáte perfektně plochý povrch, který vás bude trvat mnoho let. Instalace stráví velmi málo času a úsilí.
 8. Celá konstrukce může být obnovena, pokud je potřeba provést demontáž.
 9. Vynikající vlastnosti: pevnost, schopnost odolat vysokým nákladům. Materiál se nerozbije a neohne.
 10. Díky drážkování je základ pevný, pevný a stabilní.
 11. Vynikající zvuk a tepelná izolace.
 12. Nemusíte dělat konec podlahy.
 13. Hlavní výhodou je odolnost proti vlhkosti. Proto se používají v těch místnostech, kde je spousta vlhkosti: kuchyň, koupelna, balkon atd. Vlhkost odolná dřevotříska se nezvětší a nezmění se ve velikosti.

Společně je to skvělý materiál. Díky těmto indikátorům je dřevotříska odolná proti vlhkosti tak oblíbená u mnoha vývojářů. A kde přesně můžete použít dřevotřískové desky z materiálu odolného proti vlhkosti?

Kde používat

Je to díky svým vlastnostem a výhodám, že dřevotřískové desky se používají pro různé konstrukce. Rozsah je opravdu velký.

Za prvé, je to klasika - zařízení sexu. To je hlavní účel desek. Kromě toho je dřevotříska odolná proti vlhkosti vhodná jak pro běžné podlahy, tak pro plovoucí podlahy.

Za druhé, materiál se používá pro vyrovnání a ohřev stěn, pro vytvoření příček. Díky těmto deskám je snadné vyjímání desek a zapojení do pokovování. V této hře role jak ve velikosti a hmotnosti, a speciální upevnění listů. Dokončená plocha může být pokryta téměř jakýmkoliv finálním materiálem. Vhodné tapety, barvy, dekorativní omítkové plastové panely atd.

Zatřetí, pro střešní zařízení je také zvažována nepostradatelná dřevotříska odolná proti vlhkosti. Protože střecha musí být zcela vodotěsná, je to ideální volba. Desky se používají jako izolační vrstva a pro pokovování zevnitř. Mohou vytvořit základnu pod měkkou střechou.

Další koule je zastřešení stropu. Pokud potřebujete vyrovnat strop a zpracovat, použijte tyto desky. Ukazuje se dokonale hladký povlak, připraven k dokončení dokončení. Alternativně se materiál používá k práci s nadací. Z desek se buduje kvalitní bednění.

Dávejte pozor! Používejte výrobky doporučené pro objekty s dodatečným zatížením. Mohou to být sportovní a dětská hřiště, budovy typu skladu atd.

Rozměry vodotěsných desek

Je důležité znát rozměry tohoto listového materiálu. Je k dispozici ve dvou variantách:

 1. Velikost 1830 × 600 cm.
 2. Velikost 2440 × 900 cm.

Můžete vybrat vhodnou velikost situace. Navíc každá velikost má svou vlastní tloušťku. V různých případech se používají tři možnosti: 12 mm, 16 mm, 22 mm. Podle toho, čím větší je tloušťka a velikost desky, tím vyšší je její cena. Ale je snadnější pracovat s většími produkty.

Dávejte pozor! Tloušťka výrobku je vybrána na základě cíle. Pokud například potřebujete zakrýt střechu nebo strop, pak je materiál tenčí. A pokud potřebujete vytvořit podlahu nebo příčky, použijte desku o tloušťce 22 mm.

Oblíbené desky Quick Deck

Jedním z nejjasnějších představitelů vodotěsných desek je výroba Quick Deck. Výrobky jsou široce distribuovány v Rusku a jsou v poptávce. Výrobky jsou vhodné pro provádění všech prací, o kterých jsme hovořili výše. Podívejme se na výhody a funkce produktů Quick Deck.

 1. Vysoká odolnost proti opotřebení. V souladu s evropskými normami EN 13229 se materiál týká třídy 33 provozu. Dostal stupeň AC6 oděru. Díky těmto ukazatelům je kvalita hotového povrchu zachována po dobu 6 let. A to je intenzivní používání povlaků ve vzdělávacích institucích, nákupních centrech a sportovních sekcích. U obytných prostor je ukazatel 20 let.
 2. Odolnost proti vlhkosti. Na základě evropské normy EN 312 odpovídá jejich odolnost proti vlhkosti třídy P5. Tato třída je charakterizována skutečností, že materiál je odolný proti otoku. Pokud jej dáte do vody po dobu 24 hodin, zvětší se pouze 10%.
 3. Ekologická čistota. Vlhkostěnné drážky "Quick Deck" jsou zcela bezpečné. Podle evropské normy EN 13896, týkající se množství škodlivých látek, které se materiál uvolňuje, se označuje jako E1. A to znamená, že hotové výrobky jsou téměř totožné s přírodním dřevem.
 4. Odolnost vůči ultrafialovým paprskům. Povrch nevybledne s časem, a to ani při přímém slunečním světle.
 5. Odolnost vůči teplu. Nemusíte se bát, že padlá cigareta nebo zápas spálí kryt. Je naprosto chráněn před požárem. Nebude žádné žhářství a známky.
 6. Zvukotěsné vlastnosti. Dokončená podlaha nebude klepat a praskat pod nohama. A pokud děláte příčky, poskytněte hluk a tepelnou izolaci.
 7. Snadná péče. Pro nátěr je snadné pečovat. Vzhledem k tomu, že je schopen odolat různým chemikáliím pro domácnost, lze podlahu umýt jakýmikoliv prostředky.

Jak můžete vidět, tento produkt splňuje všechny standardy kvality. Používáte jej proto pro své vlastní účely a garantujete tak kvalitu hotové konstrukce.

Závěr

Dřevotřískově odolná dřevotříska je všestranný materiál, který lze použít i v místnostech s vysokou vlhkostí. Zbývá pouze zakoupit materiál a začít ho používat k určenému účelu.

 • Střešní materiály

 • Ruberoid na dřevěné střeše

 • Jak vybrat ruberoid

 • Aplikace hydratovaného a nehaseného vápna

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

64 − = 55

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map