מלט מלט חול

מלט מלט חול

ואתה יודע, שבלעדיו הקמת הקלטת, לוח ו יסוד מונוליטי לא יכול לעשות? זה נכון, אין פתרון. אנחנו יכולים לומר שזה הבסיס של הבסיס הבטון. בלי זה, זה לא שווה לדבר על בסיס אמין ואמין. בגלל איך נכונה לערבב את המלט עבור הקרן, הביצועים של המבנה תלוי.

מה יש בהרכב של פתרון איכותי? מהם הדרישות עבור המרכיבים העיקריים? כיצד להכין תערובת מתאימה עבור הקרן שלך? בואו לגלות את התשובות לשאלות החשובות האלה.

המרכיבים העיקריים של

אם אתה לא יודע את המרכיבים העיקריים שיוצרים יחד פתרון בטון, ולאחר מכן להלן רשימה של רכיבים אלה:

 1. מלט.
 2. חול.
 3. מים.

זה כל מה שאתה צריך כדי לקבל איכות מלט חול חול עבור הקרן. אבל, כל אחד מרכיבים אלה חייבים לעמוד בסטנדרטים מסוימים ואיכות. נתחיל עם מלט.

מלט

זהו רכיב מקשר המשמש לחבר את כל החלקים האחרים המרכיבים את הרכב. אם אנחנו מדברים על התכונות שלה כפתרון רכיבים, מומלץ לקנות מלט מיד לפני תחילת עבודות הבנייה. זה הכל על המאפיינים של מלט. זה די היגרוסקופי, מסוגל לספוג את כל הלחות מהאוויר, להיות קשה יותר לאבד את המאפיינים שלה. ממה שהוא מאיים? אחסון ארוך תיקים במחסן או בבית, בחדר עם לחות גבוהה, ב לנתיחה, לא תמצא אבקה, אבל גושים קטנים. כאשר הם קטנים ולא יציבים, אבל מפוזרים עם קצת מאמץ, הם מתאימים לשימוש. אם לא, תצטרך לזרוק את המלט.

עצה! בעת רכישת מלט במחסן, מיד להסתכל על תאריך הייצור, אשר על האריזה. ובבית, לאחסן אותו במקום יבש.

שימו לב למותג המלט. עבור בטון מומלץ להשתמש M300 המותג, M400 או M500. מה המשמעות של נתונים אלה? הם מצביעים על כוחו של הפתרון סיים דחיסה (ק"ג / ס"מ2).

מים

בלי זה, אתה לא יכול לדבר על עקביות איכות. זה על כמות זה תלוי איזה סוג של פתרון אתה מקבל. בנוסף, הוא אינו מאפשר לתערובת להפוך במהירות למסה מוצקה. באשר לאיכות המים, זה צריך להיות ללא חלקיקים ברור (אשפה, ענפים, חלוקים, וכו '). הטוהר שלה צריך להיות טוב, ואת היחס של מתכות כבדות מלחים הוא מינימלי.

במונחים של כמות, הנוזל מתווספת עד לקבלת העקביות הרצויה. זה לא צריך להיות קטן, כמו זה יהיה קשה לעבוד. ואם יש יותר מדי מים, התערובת תהיה נוזלית וזורמת. ייבוש ואידוי, מים יהוו נקבוביות בבטון, אשר מפחית כוח.

שימו לב! כדי להגדיל את כוחו של בטון, הוא יכול להוסיף חול, חצץ או חצץ. אז, אתה לא יכול רק להפוך את הפתרון חזק יותר, אלא גם לשמור על התערובת.

חול

אם כבר מדברים על חול, אנו יכולים לציין שני קריטריונים עיקריים, אשר יש להתייחס ברצינות. ראשית, החול צריך נקי, ללא תכלילים נוספים, כגון חימר, ענפים, חלוקים וכדומה. שנית, את פירוט של חול חשוב. עבור מרגמה טובה של בטון עבור הקרן, אידיאלי הוא חול הנהר, את הפירוט אשר משתנה בין 0.14 ל 5 מ"מ. ב מחצבה חול הוא חימר הטבועה, אשר משפיע לרעה על איכות המוצר המוגמר.

חצץ ואבן כתוש

הם נחשבים אגרגטים גדולים. הדרישות זהות לחול: גודל חלק וטוהר. הגודל המרבי המותר הוא לא יותר מ ¼ של רוחב של הקרן בעתיד. בנוסף, חצץ אבן כתוש חייב להיות שונות, כך פחות חללים נוצרים. כתוצאה מכך, מלט ידרוש פחות.

ההכנה להכנת בטון

אז, עם הרכיבים הכלולים בהרכב, הבנו, אתה יכול להתחיל את תהליך הבישול. כדי מלט, חול, מים וחצץ עם חצץ יצרו תערובת אחת באיכות, חשוב לשלב הן נכונה והן ביחס הנכון.

אם אתה לוקח בטון מסחרי עבור הקרן, אז זה מיוצר במפעל. היחס בין מלט, חול, חצץ ומים מצטמצם לנתונים הבאים: 1: 2: 4: 0.5. אם אנחנו מדברים על בנייה פרטית ובישול בבית, הכל תלוי המותג של מלט ומאפייניו. לדוגמה, כאשר מוסיפים עוד מלט להרכב, הפתרון יתברר קשה, ויהיה קשה למלא אותו. אם תוסיף עוד חול או חצץ, תקבל הבנה גרועה. לכן חשוב לשמור על פרופורציות. להלן שולחן שבו אתה יכול לבחור את הפרופורציות עבור עצמך.

כיצד לשפר את איכות הפתרון סיים

כדי לקבל מוצר איכותי, אתה יכול לא רק לאסוף חומרים טובים לחבר אותם כראוי. ישנן מספר דרכים לשפר את המאפיינים של בטון:

 1. כדי להפוך את הרכב פלסטיק יותר חזק, להשתמש במגוון plasticizers. אחד הפופולריים ביותר הוא P-3.
 2. הודות דוחים מים, הרבה אוויר נמשך לתוך הפתרון, ממלא את התערובת עם בועות. כתוצאה מכך, תהליך ההגדרה מאט.
 3. בטמפרטורת מינוס, עדיף להוסיף את הפתרון לא מים אבל מלח. בנוסף, בחנויות מיוחדות תמצאו הרבה תוספים עבור בטון, שיפור תכונותיו.

שימו לב! כמו כן, חשוב איך אתה מחסנית בטון. כדי לקבל בסיס אמין ועמיד, זה צריך להיות שפכו בכל פעם, ולאחר שפיכת, לבצע את האוויר גורש דחיסה. לשם כך, ישנם מכשירים מיוחדים.

אנחנו מכינים את הדיס עבור הקרן בעצמך

אז, מן התיאוריה לתרגול. עכשיו תלמד איך לעשות פתרון בעצמך. בתור התחלה, חשוב להצטייד בכלים הנכונים. יהיה עליך:

 1. מיקסר בטון.
 2. דליים.
 3. אתים.
 4. המכונית.

התהליך מתחיל עם הכללה של מערבל בטון. ואז, ביחס הנבחר, יש צורך למלא את זה רכיבים יבשים: מלט, אבן כתוש, חול. מערבבים את התוכן כדי להשיג מסה הומוגנית. לאחר מכן, להתחיל להוסיף מים, אבל לא בבת אחת, אבל בהדרגה. במהלך הלישה, לשים לב עקביות. במידת הצורך, ניתן להוסיף חלק מהרכיבים. אם הפתרון הוא נוזלי, אתה צריך חול מלט קטן, אם יבש מדי ועבה - קצת מים. חכה עד שהכל מעורבב כראוי. זה נשאר להעביר את התוכן אל המרינה ולהעביר אותו לנקודת היסוד.

כדי לדעת כמה פתרון נדרש עבור הקרן, אתה צריך ליישם את הנוסחה. ראשית, לגלות את אורך כל קלטת. הוסף הכל כדי לקבל אורך אחד מוצק. זה צריך להיות מוכפל על ידי עומק ורוחב של הקלטת. הנוסחה נראית כך: a × L × h. אם האורך הכולל (L) הוא 10 מ ', הרוחב (א) הוא 0.5 מ', והגובה (h) הוא 1 מ ', אז אתה צריך 5 מ'3 תערובת בטון.

מסקנה

למרות טיט בטון הוא החלק העיקרי של הקרן, קל לעשות את זה. חשוב רק להכין חומרים באיכות גבוהה, לשמור על הפרופורציה הנכונה ולבצע את המילוי הנכון. אז הקרן שלך תימשך שנים רבות, ללא בעיות.

 • רשת עבור קצף בלוקים

 • מתלים ארמטריים חזיתיים

 • מדפי מדף

 • מתלים מחסן, מתכת, טרומיים

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

7 + 2 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map