חתולים

חתולים

כל חיית מחמד מקומית זקוקה לטריטוריה שלו, שם הוא ירגיש נוח ובטוח. חתולים אינם יוצאי דופן, ולעתים קרובות נמשך אל המרחב שלה נותן לבעלי אי הנוחות. לכן, עדיף להכין בית לחתול מראש, אשר יהפוך ליעד החג האהוב עליה. אילו מודלים של בתים קיימים, מה לכוון בבחירה ואפשרויות פשוטות לייצור עצמאי, נבחן בפירוט. בחר בית מתאים לחתול יעזור איורים רבים התמונה.

סוגי בתים

הבנייה של חתולי lodges יש טווח רחב מודל. כמה דגימות רק מציינים מרחוק את היעד הישיר שלהם. יש לציין מגוון הן בצורות ובגדלים של מוצרים והן בחומרים שמהם הם עשויים. ראשית, בואו נדמיין את אפשרויות הבית הקיימות, שהן הנפוצות ביותר בקרב בעלי חתולים:

אוהדים של חג מרשים יאהבו את התנור. הם יכולים להיות צורות גיאומטריות קלאסיות (מלבני, עגול או מרובע) או יש צורה לב. מינימליזם הפנים משלים בהרמוניה על ידי עמדה מיניאטורי עם מזרן רך, עשוי בצל צבע אחד.

זה גם נוח לשבת בערסל. הרכובים עליהם נעשים בצורת וולקרו, לולאה או קרבינר. נקודת הקיבוע נבחרת באופן שרירותי, הגרסאות הנפוצות ביותר הן בין רגלי הכיסאות. הדירות הפרטיות והמרווחות מאפשרות לכם לתקן ערסל מתחת לתקרה, כפי שמוצג בתמונה הבאה:

האינטרס של הבעלים והחתולים גורם לסוג של תא, הדומה למלונה של הכלב. הבסיס הוא עשוי מעץ, אבל זה חייב להיעשות עם מטלית רכה, לעתים קרובות קטיפה. בית לחתול קל לעשות בעצמך. דוכנים מוכנים הם מצוידים לעתים קרובות עם גור, אשר קבוע זה לצד זה על פלטפורמה אחת.

אפשרות מעשית פחות היא בית קרטון לחתול. זה מהר מאבד מראה אטרקטיבי, אבל הזול שלה מאפשר לך לעתים קרובות לעדכן את חיית המחמד שלך עבור מקום לנוח. מימדים וצורות של מבנים כאלה תלויים אך ורק בגישה היצירתית של בעל החיה. זה יכול להיות wigwam, צריף מקורי או אחוזה אופנתי. הפתרון הפשוט ביותר מוצג בתמונה הבאה:

אוהבי החתול עשוי להיות מעוניין המודל של הבית, מחקה רהיטים רכים הביתה. שן הארי, האריחים והמיטות יעדיפו את חיות המחמד של החתול וישעשעו את האורחים.

חתולים יעריכו את העיצובים הגדולים, מצוידים רהיטים. במקרה זה, שולחן לילה או שולחן סגור מוכן לבית, הכנה כניסה נוחה עבור חיית המחמד. בפנים, ריפוד רך הוא עשה, ואת הדף משמש לצרכים משלו. לפעמים מכסה את הרהיטים משמש דוכן עבור חיית המחמד אם לצייד אותו עם מזרן מתאים.

קטע מעניין נוסף של מבחר הבתים הוא wickerwork. בהתאם לכישוריו של האומן, המודל לובש צורה של סל מסורתי או דגימה דו שכבתית, שבו קוטג 'נעים לחתול הוא בתוספת עם נקודה עליונה להרהר בסביבתו. מדגם של הבנייה ארוגים המתואר מוצג בתמונה להלן:

בגדלים הגדולים ביותר הם משחקים מתחמי. בעיקר הם מצוידים כאשר יש מספיק מקום בחדר ולא חתול אחד חי. הווריאציה של הבנייה מעץ מתוארת בתמונה הבאה:

רוב הגרסאות של העיצובים המתוארים זמינים ליצור במו ידיהם.

הערה:! בנוסף למראה אטרקטיבי, היבט חשוב בבחירת מודל הוא נוחות עבור חיית המחמד.

על מה צריך להיות מונחה בעת עיצוב בית לחתול, נלמד בפירוט.

חומרים להסדר

לא משנה אם הבית לחתול נרכש בצורה מוכנה או מיוצרים באופן עצמאי, יש צורך לקחת בחשבון נקודות מסוימות הקשורות לבחירה של החומר לתכנון:

 • המסגרת של הבית או מורכבת המשחק מורכב בעיקר של סיבית, דיקט או MDF. עבור קישוט עם הידיים שלך, כל מיני עצים יעשה. תנאי המפתח הוא היעדר ריח חריף, אחרת החתול ימנע ממצא קרוב עם הבית שלה.
 • דגימות מוכנות של בתי נצרים נוצרים בעיקר מתוך גפן. בעלי המלאכה התאימו את עצמם לעשות עיצובים משלהם לחתולים מצינורות עיתון. כאופציה, בית נצרים בנוי מחוט, המשלים אותו עם גימור הגמר.
 • בתוך המיטות והסלים לחתולים יש מגוון של חומרי מילוי, מקשית מלאכותית ועד פלסטיק מיוחד.
 • קטיפה רכה - האפשרות הטובה ביותר עבור ריפוד הבית או להתאים את הכיסוי, למטרות אלה, גם שטיח מתאים. תנאי חשוב לבחירת חומר הוא היעדר תכונות אלקטרוסטטיות.
 • חתולים יעריכו את המזרן, שם כמו מילוי משמש גומי מוקצף או סינטפון. השימוש בחומרים מלאכותיים בצורה של כדורי בית אפשרי אם יש להם תכונות לחיסכון בחום.
 • עבור מסגרת של הסופר, מתכת או צינורות PVC מתאימים, עוטפים אותם עם חבל יוטה. עם בניית המכשיר הדרוש לחתול ניתן למצוא בתמונה הבאה:

 • שמור את היציבות של הדוכנים, שם החתול ישמח לשקר, צינורות מתכת גם יעזור. הם משמשים גם עבור מכלולים שלמים.
 • בהתאם לתכנון של הבית, מחברים שונים משמשים כדי לחבר את האלמנטים שלה. לוחות קבועים עם פלסטיק או פינות מתכת, לקצץ מסומר בקפידה עם חתיכים מיניאטורי כך החתול לא להיפגע.
תשומת לב! אם שיטת הדבקה נבחרה, החומר נבחר ללא ריח חריף, אחרת הבית יהיה להפחיד את החתול.

אם אתה רוצה להיות הבעלים של בית יוצא דופן, כחומר עבור ריפוד, יצרנים מציעים לבחור זמש, קטיפה, או עור מלאכותי. למרות חיית המחמד חשוב יותר הוא העיצוב הנכון של הבית ואת המיקום הנוח שלה, ולא את העלות של המוצר. התמונה הבאה ממחישה בבירור את ההתקנה המוסמכת של ספה זולה לחתול:

ניואנסים של בחירה

בחר מודל של הבית צריך להיות מבוסס על מספר גורמים. החשיבות היא גם גודל החתול, וגם המין שלו, ואת המאפיינים האישיים של הדמות. כי יש צורך לשקול:

 • גודלו של המבנה ורמת מתקןו. החתול חי במספר מטוסים, חשוב לגבר לשלוט בשטח, ולכן הוא ישתדל להתיישב גבוה יותר. ספסל על הדוכן, ערסל תלוי גבוה הוא האפשרות הטובה ביותר עבור צייד. באופן טבעי, את מורכבות המשחק של גדלים גדולים לא להשאיר אדיש כל חיית המחמד. עבור נקבות, עדיפות היא בטיחות, במיוחד כאשר יש צאצאים. לשם כך ראוי להתקין מבנה רצפה של הבית, ושתי יציאות יאפשרו את שליטתה במצב.
 • סגירת טבעו של החתול מחייבת טיפול ברכישת בית סגור, המותקן במקום מבודד. חיית מחמד מתקשרת, שלא תימנע ממגע עם אנשים מבחוץ, תשמח לפתוח את הספה.
 • רוב החתולים מעדיפים לשמור על הסביבה ביהירות, ולכן עדיף למקם את הבית על גבעה לתצוגה טובה יותר. במקרה של אמה של חתול אכפת, בתים רב קומות יתאים, שבו אפשר להסתתר מן הנוף זר, ואם תרצה, יש מיטה נוספת. בית מעניין למודל המתאר חתול מתואר בתמונה הבאה:
 • אין ריחות לא נעימים. אם חומרים עם ניחוח מובהק שימשו להכנת העיצוב, זה היה להפחיד את חיית המחמד.
 • מימדים של המבנה ישירות תלוי בגודל של החתול. חיות מחמד גדולות צריך בית דומה, חתולים מיניאטורי יהיה נוח מודלים קומפקטיים.
עצה! הקריטריון העיקרי לבחירת גודל הבית הוא כי החתול יכול להתאים באופן חופשי על צדו.

בנוכחות שני חתולים או יותר, עדיף לעצב קומפלקס רב קומות שבו יש מספיק מקום לכל חיות המחמד. התמונה הבאה מציגה גרסה מוצלחת של העיצוב, אשר יכול להכיל שום דור:

סודות ההוראה

ככלל, סקרנותם של גורים קטנים שולטת על תחושת ביטחון, ולכן אובייקט חדש הוא המקום הרצוי של המחקר. השאלה איך להרגיל חתול לבית מתרחשת לעתים קרובות עם מבוגר. ישנן מספר המלצות להתמודדות עם הבעיה:

 • ראשית עליך לוודא כי המבנה יציב. לעתים רחוקות, מה שחיית המחמד אוהבת את הרעיון של מנוחה במודל נדנדה. לכן, קיבעון אמין הוא תנאי מוקדם להתקנת הבית.
 • מתן תנאים נוחים. אם אתה לא מבין את הטבע וההרגלים של חיית המחמד, תצטרך להתנסות עם המיקום של הבית. אולי, מקום מנוחה צריך פינה מבודדת, וזה צריך להילקח מן המסדרון או באזורים רועשים אחרים של דיור. בעלים של ספינקסים או גזעי שיער קצר צריך לחשוב על התקנת קרוב יותר מכשירי חימום. לראיה, תסתכל על התמונה הציורית הבאה:
 • סקירה טובה של חתולים סקרן מספק את המיקום של הבית ליד החלון.
 • כדאי לעניין את חיית המחמד עם הנושא האהוב על משחקים. כדור טניס, עטיפה מרשרשת או אפילו נעלי בית, כאילו נלכד בטעות בתוך המבנה, יסייע לפתות את החיה.
עצה! בהיעדר התקדמות לאחר כל הטריקים, להשתמש נענע של החתול, אשר מסייע במהירות להתיישב חיית המחמד הדיור המוצע.

סבלנות ויצירתיות של הבעלים יעזור להתמודד עם השאלה של התרגלות החותם למקום חדש של מנוחה. במקרה זה, אתה צריך לנטוש את שיטות אלימות, לא למהר לא לדחוף את חיית המחמד. תראו את ההנאה של לבלות עם החתול של קומפלקס המשחקים על הווידאו הבא:

 • אמבטיה מ arbolitic בלוקים: ביקורות

 • רפת מודרנית

 • איך לעשות ארגז החול עצמך

 • ציורים ותוכניות של ארגזי חול לילדים

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

30 + = 40

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map