התקנת המנעול בדלת הפנימית

התקנת המנעול בדלת הפנימית

אם הדלת הפנימית רכשה אינו מצויד מנעול, אתה צריך להבין את ההתקנה העצמית שלה. זה לא רק לשמור, אלא גם מבחינה איכותית לבצע את כל העבודה. לפני תחילת ההתקנה, יש צורך להבין את ההוראות ואת הבחירה של מנגנון נעילה. יש לזכור כי עובי העץ, שממנו הבנייה עץ סטנדרטי הוא עשה, צריך להיות יותר מ 40 מ"מ. כדי להבין כיצד להכניס מנעול לתוך הדלת הפנימית, יש צורך להכיר את התכונות של התהליך.

תכונות של מנעולים

ישנם מספר סוגים נפוצים של מנגנוני נעילה שניתן להתקין על דלתות פנים. חלקם מצוידים ידיות, אחרים - ללכת בנפרד. מנגנוני נעילה עצמאיים מותקנים בדרך זו - תחילה המנעול נמחץ, ולאחר מכן את הידיות מותקנים על שני הצדדים של הלהב.

כמו כן, במקום מנעול מלא, אתה יכול לבחור ידיות פשוטות עם התקני נעילה קטנים (מצליפה). יש להם עיצוב פשוט, אבל העבודה על ההתקנה שלהם היא תהליך מורכב למדי. עבור ההתקנה, תצטרך כלים מיוחדים.

לאחר רכישת המנעול, אתה יכול להמשיך עם ההתקנה של המבנה. הוא נחתך בפשטות. אתה יכול לעשות את העבודה בעצמך. ההליך אינו מסובך במיוחד. לא למהר לתוך העבודה.

בדרך כלל הידית ממוקמת במרחק שווה מן הרצפה ואת החלק העליון של הפתח. לכן לפני ההתקנה יש צורך למדוד מקומה של 1 מ 'ולבצע סימון. לאחר מכן, אתה צריך להשתמש תרגיל. בסופו של דבר יש צורך לצייד חור המנעול. הקידוח חייב להיות בקוטר שווה לעובי של הגוף הסגר. העומק נקבע על ידי אורך של נעילת המכשיר.

ואז, בסוף עלה הדלת, יש צורך לסמן את המקום להרכבת צלחת התמיכה. כדי לעשות זאת, את קווי המתאר של החלק מוחל על המוצר עץ. ראשית, תרגיל חייב להיעשות במקום שבו ידית הדלת יהיה מצויד. קידוח חייב להתבצע בזהירות רבה.

כאשר הקידוח מופיע בצד השני של הלהב, יש לעצור את הקידוח. לאחר מכן קידוח מבוצע מהצד השני. כמה בעלי מלאכה לקדוח את הבד ישירות דרך. עם זאת, טכניקה זו יכולה בקלות לפגוע בד.

לאחר מכן, המנעול מותקן על המוצר, ונקודות הברגה של הברגים מסומנות. במקומות המסומנים יש צורך לעשות חורים בהם אלמנטים לחיזוק יהיה מעוות. כדי להבין כיצד נעילת המנעול מתבצעת בדלת הפנימית בידיים שלך, כדאי ללמוד על ההחזקה של הידית ותכונות העבודה עם דלתות מחומרים שונים.

הרכבה את הידית

כדי להתקין את הידית, ראשית עליך להתקין את הסדינים דקורטיביים על כל צד של הבד. ברגע שהם קבועים, אתה יכול לשים את ידיות בחורים מוכן.

ראשית מוט קבוע. זה יהפוך אלמנט המחבר בין ידיות הדלת. אורך זה האחרון נמדד באמצעות סרגל.

כדי לקבל את הסימנים שהתקבלו יש צורך לצרף את תיקון קבלת, ולאחר מכן עיגול אותו עם עיפרון. על קו המתאר אתה יכול לקדוח חור, באמצעות איזמל להביא אותו הצורה הרצויה. לאחר מכן, שכבת העל מותקן.

חשוב! לאחר ההתקנה, בדוק כיצד המנעול נפתח ונסגר. אם יש צורך, אתה יכול לכופף את הכרטיסייה התפס.

אלגוריתם כזה להתקנת המנעול מתאים יותר למבני עץ. קל לחתוך את נעילת המכשיר על ידי בחירת כל מקום של הדלת. אם הבד עשוי ממתכת, יהיה עליך לבצע עבודה על אלגוריתם מיוחד. חותם את האלמנטים בין הקופסה לדלת.

הבדלים בין דלתות עשוי מתכת MDF

מוצרי MDF הם קלים להתקנה. עבור העבודה לא צריך להיות בעל כישורים מסוימים. כמו כן, אין צורך ללמוד את תורת העריכה. מספיק ידע בסיסי על סדר ההתקנה. הבר בתוך הדלת ממוקם מטר אחד מעל הרצפה.

אם אין לך מספיק ניסיון להתקין מבנה כזה, כאשר אתה מנסה להתקין מנעול, אתה יכול להזיק למוצר. לכן, ההתקנה של מנעולים בדלתות פנים מ MDF מתבצעת בדרך כלל על ידי מומחים בעלי ניסיון רב ומיומנויות מיוחדות.

חיתוך מנגנון הנעילה במבני מתכת מתבצע רק על ידי אנשי מקצוע. אם אתה מנסה לטעון את המנעול עצמך, אתה יכול לפגוע קשות במבנה. ניסיון כזה עלול לגרום לדלת פגומה ולשבירת הטירה. כתוצאה מכך, ייתכן שיהיה עליך להתקין תיבה חדשה.

חיתוך עם שימוש בנתב

כרסום ידני משמש במהירות הר נעילה התקנים ו לולאות. מכשיר כזה יש הבדלים רבים. יש הסבורים כי הנתב הוא גדול מספיק וקשה לשלוט במנגנון. עם זאת, המכשיר כף יד הוא קומפקטי למדי, וגם הכי נוח לשימוש.

הכן נישה עבור מנעולים ואת הצירים באמצעות נתב. איך לחתוך את המנעול עם חותך כרסום? כדי לבצע עבודה זו, עליך להשתמש במערך סטנדרטי של כלים.

כדי להתקין את המנעול בדלת הפנימית, יהיה עליך לבצע את השלבים הבאים:

  • עלה הדלת מקושר אנכית במצב לרוחב בעזרת slipway. זה כדי להבטיח כי ההתקנה אינה דורשת ממך להחזיק את מבנה הדלת.
  • עכשיו אתה צריך לסמן את המקום עבור הלשון.
  • נסה על המנעול על הבד, כך קו נמשך הוא מרוכז על חור קדוח עבור הלשון. לאחר מכן, לציין את הקצוות התחתונים והתחתונים של הבר ואת המנעול.
  • עם השימוש בכיכר, יש צורך לצייר קווים ישרים בקצה הדלת.
  • הכנסנו למכשיר עוד חותך, שיתאים למידות הבר. לאחר מכן, חור נעשה במרכז של המקום מסומן.
  • ואז את הדלת הוא קדח, ולאחר מכן עץ הוא דפק. שם אתה צריך להכניס את המנעול, ולאחר מכן להתקין את הידית.

אם אין נתב, ניתן להשתמש בכלים סטנדרטיים. במהלך עבודה כזו, חור מסודר הוא עשה, שבו מנגנון נעילה יוצב. בנוסף לתיקון והחדרת מנעולים, ייתכן שיהיה צורך להחליף לחלוטין את מנגנון הנעילה. איך לפרק את המנעול של דלת העץ הפנימי? אם הדלת עשויה MDF, התהליך יהיה פשוט מספיק. העיקר הוא לבחור את המנעול בדיוק, אשר יתאים את הממדים של דיכאון שנוצר כבר.

כפי שאתה יכול לראות, את ההתקנה של המנעול של הדלת הפנימית היא פשוטה למדי. עבור עבודה, תצטרך לקבל נתב או סט סטנדרטי של כלים. במהלך ההתקנה של המנעול, טיפול מיוחד יש לנקוט. יש להקפיד לעשות חריץ בדלת.

כדי שכל העבודה תעבור במהירות, אתה צריך להכין בקפידה להתקנה - כדי לאסוף את הכלים הדרושים, לאסוף חומרים. כמו כן, כדאי לשקול את הכללים הבסיסיים בעת עבודה עם מבנים מעץ. לדוגמה, לא לקדוח חור עבור ידיות הזכות דרך. עדיף לבצע אותם משני צדדים.

  • וילונות מגנטיים על הדלת

  • מה החומר הוא דלתות הפנים טוב יותר

  • סוגי דלתות פנים

  • דלתות לבית המרחץ

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

23 − 13 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map