הסרט מחוזק עבור חממות

הסרט מחוזק עבור חממות

בעת פיתוח אזור פרברי בכל עונה יש צורך לכסות חממות, חממות, חופות. עבור משימות אלה, אתה צריך לרכוש חומר כיסוי. אפשרות מצוינת היא חיזק הסרט. זה חזק מהרגיל. הסרט מחוזק עבור חממות מוצג בשוק המודרני הן על ידי מוצרים מקומיים מיובאים. הבחירה תלויה במאפיינים הטכניים הדרושים.

תכונות חומר

דירוג עומס הרוח המרבי המסוגל לעמוד בחומר זה הוא 34 m / s. טווח הטמפרטורות שבו המוצר יכול לפעול גם הוא די גדול: מ -50 ל +60 מעלות. החומר מאופיין בהעברה קלה של 77%.

פוליאתילן הוא התמזגו עם רשת פיברגלס, אשר מגביר את כוחו של החומר. לדוגמה, אם אתה עושה חור בסרט כזה, החור אינו מתפשט. הנזק יהיה מינימלי. בדים מסוימים יש מחברים מיוחדים עם טבעות גומי. במקרה זה, אין צורך לבצע חתכים.

הרכב הפשתן המחוז מסובך למדי. הוא מורכב מ -3 שכבות. אחד מהם הוא מסגרת מחוזקת, שני האחרים הוא בד מייצב אור. העומס כולו מתקבל על ידי רשת פיברגלס. הודות לכך, הסרט הוא חזק ביותר. החיסרון של חומר כזה הוא חדירות האור התחתון שלה מאשר סרט קונבנציונאלי - נתון זה נמוך ב -12%.

הבחירה הנכונה

על מנת לבחור את הבד בצורה נכונה, יש לדבוק עצות מסוימות. לדוגמה, יש צורך להקדיש תשומת לב מיוחדת פרמטרים מוצר כזה:

 • יצרן;
 • חומר;
 • רוחב ואורך המוצר;
 • צפיפות.

אינדיקטורים אלה משפיעים ישירות על עלות החומר. מוצרים עם צפיפות גבוהה יותר עמיד.

צפיפות היא הפרמטר העיקרי, אשר צריך להיות תשומת לב. כדי ליצור חממות, מחוון זה צריך להיות בטווח שבין 120 ל 1200 גרם למ"ר. גננים רבים חקלאים משאית לומר כי סרט כזה ניתן להשתמש במשך כ 3 שנים.

כמו כן, חשוב לבחור את הצבע של המוצר. מאז אור השמש חשוב לצמחים, עדיף לבחור סרט כחול או לבן. ניתן גם להשתמש בצבע ירוק. אם יש גוון צהוב, אתה יכול לדבר על איכות ירודה של בד. אם הסרט הוא כחול, זה יכול לשמש למטרות בנייה. זה לא מתאים לבניית חממה. הפונקציה העיקרית של מוצרים אלה הוא איטום.

הבד עם השלד מחזק יכול להיות עשוי מחומרים שונים:

 • פוליאתילן - יש עמידות גבוהה לכימיקלים;
 • פיברגלס חומר כזה הוא כפוף לחלוטין, זה לא לשבור ולא לשבור;
 • פוליפרופילן.

בשוק ניתן למצוא מוצרים מיצרנים שונים. הסרט יכול להיות מיוצר ברוסיה, קוריאה ודנמרק. אורך גליל הוא בדרך כלל מ 15 ל 20 מ 'רוחב נבחר בהתאם לצרכים. זה יכול להיות 2, 3 או 4 מ 'ישנם סרטים מחוזק עם רוחב של 6 מ' מוצרים כאלה יכולים לשמש עד 6 שנים.

חשוב! בד, לא משנה כמה חזק זה יכול להיות, נשאר סרט. לכן חשוב להיות זהירים מאוד בעת ההתקנה.

הבחירה של המוצר תלוי הכספים וההעדפות. אם אתה רוצה לקנות מוצרים "נשימה", עדיף לשים לב לסרט הדני.

סידור החממה

למרות הכוח הגבוה של הסרט, זה צריך להיות מותקן בזהירות רבה. זה ימנע טעויות חמורות נזק חומרי. ראשית, אתה צריך לוודא כי המסגרת אין פינות חדות ומרכיבים בולטות שיכולים להזיק לסרט. כל הפרטים של החממה במגע עם חומר הכיסוי חייב להיות משטח חלק. בנוסף, אתה צריך לצייר את המסגרת לבן. זה יגן על הסרט מפני יתר יתר על המידה והרס.

הנחת הבד על המסגרת היא פשוטה למדי:

 • ראשית אתה צריך למצוא 2 slats. עדיף שהם יהיו שווים לאורך הבניין.
 • המגרפה צריכה להיות מונחת על הקצה החופשי של הסרט, ולאחר מכן לעטוף אותו בצורה כזאת כי העץ אינו נראה.
 • עכשיו את הבד צריך להיות קבוע על אלמנט עץ עם מהדק.
 • יש להניח את המעקה בצד אחד של החממה ולהתקין את הפגר עם הברגים.
 • רול מתגלגל לצד השני של הבניין. ואז הסרט מתמתח.
 • הבא, אתה צריך למדוד את הכמות הנכונה של החומר עם מלאי לצרף את הלהב לצד השני.

כדי להבטיח קיבוע אמין של הבד, הוא מחובר הצלעות בעזרת סיכות.

פתרון בעיות

אם יש נזק או מחסור בחומר, אין צורך לכסות מחדש את החממה. באפשרותך להסיר במהירות ובקלות פגמים בשיטות שונות:

 • בעזרת ברזל. במקרה זה, הכל די פשוט. הסרט מלוטש, והמפרקים מגוהצים דרך הנייר.
 • שימוש בקלטת סקוטש. במקרה זה, הסרט חייב להיות שטף, יבש ו degreased. אז אתה צריך לקחת סרט צפוף רחב. עם זאת, אתה צריך דבק חור פנימה והחוצה.
 • מליטה. החומר הוא מלוכדות לחלוטין באמצעות דבק עמיד למים.

הידע של שיטות כאלה יקל על התקנת הבד על החממה.

ביקורות

כדי לקבל תמונה מלאה של הסרט, אתה יכול ללמוד את הדעות של הצרכנים שכבר השתמשו בחומר זה. גננים רבים להבחין כי חממה עשוי חומר כזה יכול לשמש כ 3 שנים. במשך 4 שנים החומר עדיין מתאים לשימוש, אבל באזורים מסוימים את השכבות העליונות מנופחים על ידי הרוח, משאיר רק את השלד חיזוק.

כוחו של החומר מחוזק בהרבה עולה על כוחו של פוליאתילן קונבנציונאלי הסרט. עם זאת, ההבדל במחיר של מוצרים כאלה הוא קטן יחסית. זה רק 50 רובל עבור כל 100 מ 'של המוצר.

גננים רבים מציינים כי מוצרים מתוצרת אירופה יימשכו זמן רב יותר. עם זאת, הם נחותים באיכות פוליקרבונט גיליונות. כדי להאריך את השירות של האינטרנט, עליך לבחור חומר צפוף יותר. עבור אחסון החורף, הוא מגולגל ועליו חממות. באביב החומר נשאר רק להתפשט. אם יש פגמים, הם חתומים עם סרט דביק.

אם הקרן לא מתוכננת להיות מוקם, מודלים של עובי קטן יתאים בגודל קטן יותר - כ 140 מיקרון. חומר זה עמיד בפני אור אולטרה סגול, אבל זה לא להתמודד היטב עם המון מכני. לכן, עדיף לירות אותו לחורף מן חממה.

על פי הביקורות, הסרט מחוזק עבור חממות גם יש מספר חסרונות. לדוגמה, סרט מחוזק, בהשוואה קונבנציונאלי, יש יכולת נמוכה יותר להעביר אור. אינדיקטור זה נמוך ב -12%. מסיבה זו, גננים רבים להשתמש פוליקרבונט עבור החממה. קל להניח זאת בעצמך.

תחומי שימוש

החומר עמיד מאוד, אשר מאפשר להשתמש בו למטרות שונות. בחיי היומיום, הסרט יכול לשמש למטרות כאלה:

 • לאיטום. בדרך כלל, הסרט ממוקם במיכלי איסוף מים שונים. זה מורכב לעתים קרובות בריכות מאגרים מלאכותיים.
 • על מנת להגן על מבנים שונים מפני גשם ותופעות מזג אוויר אחרות.

בחקלאות, לסרט כזה אין מתחרים. היא מסתירה חממות וחממות, חופות שונות לאחסון מזון.

על מכירת יש חממות מיוחדות, אשר תוכננו במיוחד עבור מחסה הסרט מחוזק. על פי ההוראה, יש צורך תחילה להרכיב את המסגרת מהמתכת, ולאחר מכן לתקן את הקשתות ואת הר חומר כיסוי על גבי אותם. החממה מחוברת ישירות לקרקע. עם זאת, זה לא צריך להיות שירות בנוסף. הסרט מחזק עבור חממה דומה מגיע עם תא גדול. יש לו שידור קל של 85%.

בתחום הבנייה, הסרט עם מסגרת מחוזקת מצא יישומים שונים:

 • חומר זה מכוסה על ידי פתחי הדלתות והחלונות, כאשר יש צורך לבצע תיקונים, וגם בחורף.
 • בעת יצירת חופות שונות, תחת אשר יהיו כלים מוגנים וחומרים לבנייה.
 • לאיטום במהלך בניית הגג, התקנת קירות ורצפות.
 • להגנה על פיגומים, כדי למנוע יישוב של אבק ושמירה של פסולת בניין.

בתעשייה, הסרט מחוזק משמש לכסות סוככים שונים וציוד, בעת יצירת אלונקות.

יצרנים ועלויות

כיום, מוצרים רבים מיצרנים מקומיים וזרים ניתן למצוא בשוק. בין החברות החברות הבאות:

 • STREN;
 • Baltlast;
 • Folinet.

יצרנים אלה מובילים בשוק. מוצרים של חברות שונות נבדלים זה מזה לא רק על ידי פרמטרים טכניים, אלא גם על ידי עלות. זאת בשל הבדלים בתהליך הייצור במפעלים שונים.

חיצונית, הסרט המיובא שונה הרוסית בצורה של הרשת: במוצרים של יצרנים זרים, הרשת היא בדרך כלל גלוי על פני השטח. אם אתה מסתכל על הסרט המקומי, זה יהיה כמעט שקוף.

על שוק הבנייה נמצא לעתים קרובות חומר מיוחד, אשר נקרא "נשימה". השפעה כזו מושגת על ידי ביצוע חור קטן בכל תא.

מסקנות

כאשר מחליטים על הבחירה של הסרט עבור החממה, יש צורך להבין את התנאים שבהם הוא ישמש. אם אתה רוצה, כי חומר הכיסוי שימש יותר משנה, יש צורך לשים לב הסרט מחוזק. הוא מורכב מגווייה וממטלית שקופה. המסגרת כוללת את העומס הראשי. התאים בגודל של 6 עד 12 מ"מ. המסגרת מחוברת היטב לסרט פוליאתילן, כך שהיא רוכשת כוח גבוה.

עדיף אם המוצר יש צפיפות של 150 עד 200 גרם / מ"ר. אם המקלט יש צפיפות של 100-150 ג '/ מ"ר, זה ישרת הרבה פחות. הגרסה המחוזקת היא הבחירה הטובה ביותר להתחבא חזק של החממה. אחריות לשירות של סרטים שונים, אשר נותנים יצרנים רבים, הוא 3 שנים. כפי שאתה יכול לראות, אתה יכול להשתמש סרט מחוזק בתחומים שונים. חומר כזה הוא מצוין עבור מקלט חממות וחממות, והוא משמש לעתים קרובות למטרות בנייה.

הנוכחות של יתרונות רבים של הסרט מחוזק מאפשר להשתמש בו תחת עומס הרוח מוגבה. זה מבטיח את בטיחותם של מוצרים חקלאיים.

 • הכלב עבור גורים בדירה

 • בריכות מתנפחות

 • אח בסגנון הייטק

 • אח ביו בחלק הפנימי של הסלון

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 39 = 45

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map