איך לבנות מוסך בזול

איך לבנות מוסך בזול

כל מכונית, אתה צריך מוסך, כמו גם ביתו של איש. היא משמשת הגנה מפני מזג האוויר ומן השודדים. בנוסף, המוסך יכול להיות חדר הסדנה או אחסון, שבו ביצע עבודות שונות ולאחסן את הכלי עם חלקי חילוף. אבל, בגלל המשבר הכלכלי, לא כל אחד יכול להרשות לעצמו לעשות מוסך מרכזי. פשטות פשוטה ביותר אין כסף לבנייה כזו.

לכן אנשים מחפשים אפשרויות לבנות מוסך במו ידיהם, מה שהופך אותו זול ומהיר. אבל איך זה יכול להיעשות ואת זה אמיתי? התשובה לשאלה זו תוכלו ללמוד מן המאמר. ישנן כמה אפשרויות שיסייעו לך לבצע את כל החיים.

בסיס החיסכון לבנייה

מה יעזור לך לחסוך כסף על בניית הבניין? ראשית, העובדה שתבצע את כל העבודה בעצמך. שנית, זה לא סוד עבור מישהו כי חומרים לבנייה לשחק את התפקיד העיקרי במחיר עלות. תגיד, בניית לבנים יעלה לך מאוד. לא רק את החומר שווה את הכסף, אז גם מהר לבנות המוסך שלך לא יצליח. כך ניתן לומר על הבנייה בטון מזוין. ואיך לבנות מוסך זול? כדי לעשות זאת אתה צריך את החומרים הבאים:

 1. ווד. חומר זה כבר זמן רב בשימוש בבנייה. זה ידידותי לסביבה, חסכוני, קל לעבד יש תכונות בידוד תרמי מעולה. המוסך יהפוך להיות אמין ועמיד אם העץ מעובד. יש מבנים עתיקים רבים עשויים עץ ששרדו עד זמננו.
 2. בלוקים סיגים. אפשרות אידיאלית לבנות מוסך עם הידיים שלך. זה של עלות נמוכה, אמין, עמיד ועמיד. לבניית בית מנוצה זה לא שווה בחירה, אבל למוסך בדיוק.
 3. יריעות פרופילים. חומר אוניברסלי לא רק מכסה את הגג, חזיתות וגדרות, אלא גם אוספת מוסך. הוא נראה די מוצלח וזקוף זה לא יהיה בעיה. העבודה היא מהירה וקלה.
שימו לב! פוליקרבונט. די אופציה פופולרית, אם הבניין שלך יהיה ליד הבית. זה יבצע פונקציה מגן מפני תנאי מזג האוויר. עם זאת, זה לא יעבוד נגד גנבים. עם זאת, הבנייה נעשית באופן מיידי ובזול.

עכשיו אתה יודע מאיזה חומר אתה יכול בזול לבנות "בית" עבור מכונית. בואו ניקח מבט מקרוב על החומרים עצמם ואת טכנולוגיית הבנייה.

מוסך זול של עץ

עץ הוא מוצר ייחודי שקיבלנו מהטבע. במדינה שלנו העץ הוא זול במחיר שלה נמוך. חיצונית, המוסך יהיה אטרקטיבי למדי, ולא יהיה קשה לבנות אותו. עם זאת, בעבודה יש ​​צורך לשקול כמה רגעים. יש לך שתי אפשרויות:

 • על טכנולוגיית wireframe;
 • מתוך יומני מעוגלות.

זה זול יותר להשתמש בטכנולוגיה wireframe, ועל אמינות עדיף לבחור בנייה יומני עגולים. איזה מהם לבחור תלוי בך.

שימו לב! העץ הוא מפחד לחות, כוויות היטב סיבובים עם הזמן. על מנת המוסך לעמוד יותר, כל החומרים צריכים להיות מטופלים באמצעים נגד תופעות אלה.

מהי טכנולוגיית הבנייה? כל התקן. הנקודה העיקרית - הציורים והתוכניות המדויקים. בחר את סוג העיצוב, המיקום שלה ואת המידות המדויקות. ואז להיות מוכן קרקע, כל פינה, יושר דחוס. על פי סוג הקרקע, מי תהום, נקודת אדמת הקפאה והמשקל של המוסך, סוג במרתף שנבחר ובצע את המכשיר שלו. בסיס רצועת השכיח ביותר, חזק אבזרים. כשהכל מוכן, להתחיל את ההרכבה של המוסך. איך בדיוק זה יקר, אתה יכול ללמוד מתוך וידאו מפורט זה:

מוסך זול מתוך בלוק

לא פחות פופולרי בבניית חומר מוסכים. ראוי לציין כי בלוק cinder יכול להיות מספר סוגים:

 1. הפיצוץ תנור סיגים, בעל מאפיינים מעולים ועמידות.
 2. סלע פגז.
 3. להילחם לבנים.

כדי לשפר את המאפיינים של החומר, יצרנים להוסיף perlite, פוליסטירן רשימה של חומרים אחרים. אנו יכולים לומר כי בלוק הבלוק הוא כמעט אפשרות אידיאלית. זה נוגע הן במהירות של הקמת הבניין ועלותו. עם כל זה, הבניין יהיה עמיד ואמין. אם נזכיר את החסרונות, אז אנחנו בודדים אחד - hygroscopicity של בלוקים סיגים. כמו עץ, הוא סופג לחות, אשר הורסת אותו. אם זו שאלה של אדמה יבשה, אז עבור בלוק זה לא בעיה. אם אתה מבין את הטכנולוגיה של הבנייה, ואז מוסך זול תימשך כ -50 שנה. אם יש מים קרקע גבוהים באזור שלך, עדיף להשתמש בחומר עמיד יותר.

עצה! אתה יכול להגן על אותו עץ עם לכה, חיטוי ואמצעים אחרים מפני לחות, רטיבות וחרקים. אתה לא יכול לעשות את זה עם בלוק סיגים!

מה לומר על טכנולוגיית הבנייה? הנה התהליכים בקצרה:

 1. יצירת תוכנית וציורים: עיצוב, מידות, תצורה, פריסה, סוג הקרן.
 2. הכנת האתר לבנייה: ניקיון, פילוס ושיפוץ.
 3. מכשיר בסיס רצועה: סימון, חפירה יעלה, שקיות חול מכשיר, חיזוק טפסות, לשפוך את הפתרון הסופי הבטון.
 4. איטום הקרן עם חומר קירוי.
 5. בניית קירות עם בלוקים סיגים. בנייה היא זהה עם השימוש של לבנים. אבל בגלל הגודל של בלוקים, העבודה היא הרבה יותר מהר. מעדיף לבצע בנייה חצי אבן או אבן. אסור לעשות זאת בשתיים או אחת וחצי.
 6. עניבת קומה במוסך.
 7. התקן של קורת גג.
 8. התקנת השער ועיצוב פנים.

שימו לב! בלוק סיגים שונה לא רק בהרכבו, אלא גם בתצורה שלו. יש מוצק מוצרים חלולים. הראשון משמש לבניית היסוד, האחרון עבור קיר בנייה.

מוסך זול מפני גלי קרטון

די דרך מהירה כדי לקבל "בית" עבור המכונית שלך. עם יריעות צדודית קל לעבוד איתו. זה לא להירקב, לא להשאיל את עצמו קרניים אולטרה סגול, לאורך זמן, לא לאבד את המאפיינים שלו. זה נעשה על בסיס של גיליון מגולוון, אשר מורכב מכמה שכבות. הגנה מפני קורוזיה היא ציפוי פולימר, אשר קובע את צבעו של הלוח הגלי. בשל כיפוף שלה, יש לה קשיחים. החומר עמיד ואמין.

נכון, אתה צריך לבחור את הזכות גלי גלי. כדי לבנות מוסך זול ואיכותי, להשתמש בפארק של מוצרים נ.ב. או ג. מכתב "C" מציין שזה קיר. ואת הדמות ליד זה - איזה סוג של גיליון קשיחות. האפשרות הטובה ביותר עבור מוסך הוא המותג C-20.

שימו לב! זה קורה כי יועצים ממליצים להשתמש C-10 או C-8 למטרה זו. הסיבה לכך יכולה להיות האנאלפביתיות שלהם או היעדר C-20 במחסן. אבל אל תלך שולל את זה. דרוש רק C-20, אם אין סימן כזה, עבור לחנות אחרת. תן לזה להיות קצת יקר, אבל זה יימשך הרבה יותר.

במהלך הבנייה של C-8 פשוט, המוסך שלך יהיה די קר בעיצוב רוח חזק יהיה לרעוד ולנער ו רועם. עצור רק ב C-20. באשר לצבע - שזה לגמרי ההחלטה שלך.

טכנולוגיית הבניה היא כדלקמן:

 1. תכנון.
 2. הכנת האתר.
 3. העיצוב עצמו יהיה קל. אתה יכול פשוט לדחוס את הקרקע ולשים את המסגרת על זה. עם זאת, מומלץ לבצע מכשיר של יסוד מונוליטי קבור רדוד.
 4. הבסיס של מוסך זול זה הוא פרופיל הבנייה. המשימה העיקרית היא לעשות כזה מסגרת.
 5. כאשר "עמוד השדרה" של המוסך הוא מוכן, אתה יכול לעטוף אותו עם יריעות צדודית. ההליך הוא פשוט, אבל דורש דיוק.
 6. בסוף, השער מותקן והמבנה נבדק.

יש עוד אפשרות לבנות מוסך מסגרת מן הלוח הגלי. כיצד לעשות זאת, גלה בסרטון זה:

בואו נסכם את התוצאות

כפי שניתן לראות במאמר זה, גם בתקופה כלכלית קשה זה ניתן לבנות מוסך זול יותר באמצעות חומרים פשוטים. במקביל, כל העבודה תיעשה במהירות. ובהינתן העובדה כי כל התהליך ייעשה בכוחות עצמו, העלות מופחתת באופן משמעותי. מוסך זול אינו חלום, אלא מציאות. אם אתה לוקח בחשבון את כל הטיפים לעיל, תקבל באיכות טובה מוסך טוב, תמורת קצת כסף.

 • Woodche

 • מוסך אופנוע עם הידיים שלו

 • כלוב לארנבות עם תא המלכה

 • שתיינים פטמות עבור ארנבות

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 2 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map