אוטומטי השקייה על ידי הידיים

אוטומטי השקייה על ידי הידיים

מערכת ההשקיה האוטומטית המאורגנת בדאצ'ה מפשטת באופן משמעותי את תחזוקת האתר. מוכן autoloading מערכת, קנה בחנות, קל להתקנה, אבל די יקר. ואוסף המערכת בידינו הוא בהחלט אפשרי. ישנם מספר סוגים של השקייה אוטומטית: מתיז, טפטוף, תת קרקעית בסיסית. המכשיר ויתרונותיו יידונו להלן.

השקיה ממטרות

העיקרון העיקרי של השקייה האוטומטית בבית הארץ, שנאספו על ידי הידיים שלו, על פי סוג של התזה - שימוש תרסיס מים תרסיס, אשר לדמות משקעים טבעיים. צינורות ניתן למצוא הן מעל הקרקע מתחת לאדמה. עם ביטחון הקביעות של המיקום של נחיתות, מערכת השקייה האוטומטית הוא בקרקע. זה סוג של ארגון להשקות את הווילה הוא מדויק יותר ועמיד.

היתרונות והחסרונות

יתרונותיו של מתקן ההשקיה האוטומטית לפי סוג המזיגה הם:

 • קליטה הדרגתית אחידה של לחות;
 • לחות של אוויר, אשר חשוב במיוחד בחממה;
 • כביסה של עלים ופירות.

החיסרון הוא היווצרות של קרום על השכבה העליונה של הקרקע, אשר משבש את זרימת החמצן לשורשים. השקיית הגשם מאופיינת בהוצאה הגדולה ביותר של מים וחשמל, אבל רק היא אידיאלית לטיפול במדשאות או מיטות עם מטעים תכופים בארץ.

טכנולוגיית איסוף המערכת

לפני תחילת העבודה, יש צורך לצייר תוכנית עם כל המבנים באתר, עם כל המטעים. אוטומטי השקיה לפי סוג של התזה עדיף להניח בסתיו, כך באביב אתה כבר יכול להעריץ את הדשא יפה.

כדי ליצור מפעל להשקיה עצמית עם הידיים שלך בדאצ'ה אתה צריך:

 • מקור מים;
 • תחנת שאיבה;
 • אספקת מים;
 • ממטרות.

מקור המים יכול להיות אספקת מים מרכזית, באר או בריכה אחרת. המשאבה נחוצה כדי לשמור על הלחץ הנדרש. צינור להסקה אוטומטית ניתן להרכיב מכל הצינורות המוצגים בשוק, אשר יהיה נוח יותר לעבוד על העדפות אישיות. צינורות PVC קל להתקנה, ליצור קשרים אמינים עם אביזרי, בנייה נוקשה נוח לבניית מערכת ממטרה. ממטרות נרכשות בזווית ריסוס אחרת, בהתאם לדרישות האתר.

לאחר רכישת כל האלמנטים הדרושים, אתה יכול להמשיך לשלב של חפירת התעלה על פי התוכנית, על 30 ס"מ עמוק, ואז הוא הניח צינורות או צינור סיים הבנייה. לפני סגירת הקרקע, מסודרים השלמות של מערכת השקיה האוטומטית. לאחר הקבורה, אתה יכול לשתול דשא, אשר יהיה מאוד לעלות במהירות.

הדרכות וידאו של ארגון השקיה אוטומטית על מעונות קיץ וסקרים של ממטרות:

השקיה בטפטופים

השקיה בטפטוף בדאצ'ה מיועדת למפעלים שמנים, או עם מספר קטן של מטעים. הוא משמש בעיקר בגן, שם יש מרחק גדול בין העצים או על אתרים עם נטיעה מקבילה של יבולים. זה יכול להיות ממוקם גם מעל או מתחת לאדמה.

יתרונות וחסרונות

היתרון העיקרי של השקיה בטפטוף במדינה היא הכלכלה. זה לא דורש את השימוש במשאבה, את זרימת המים בשלב השקיה כזה הוא מינימלי. מתחת למחתרת, צינור עלול להיות סתום, ומים שטיפה נדרשת.

החיסרון הוא רק העמלנות של ארגון השקייה האוטומטית, קודם כל - יצירת הצינור הדרוש בידיים. לעתים קרובות, המיקום מעל הקרקע של המערכת משמש, אשר הניח באביב, ובסתיו הוא אוסף, וזה נוח עבור חלוקה מחדש של נחיתות בארץ.

שלבי איסוף בידיך

עבור השקיה בטפטוף זה נוח להשתמש צינורות גמישים כי פירס היטב. הם יכולים להיות פירסינג עם צינורות דק להביא מים שיחים נפרדים. עבור השקיה בטפטוף של חלק קטן של הדאצ'ה לא צריך משאבה. הלחץ הנובע ממקום המכולה בגובה מספיק.

מערכת השקייה האוטומטית, הנעשית ביד, פועלת על ידי ניקוז מים באיטיות של צינורות דקיקים או פתחים בצינור גדול. באמצעות צינורות גמישים מאפשר לך כיסוי כל העצים בגינה ללא קושי.

זה נוח לארגן autopow טפטוף בחממה או בחלק אחר של הדאצ'ה, אשר דורש חפירה שנתית והשקייה מדויקת של אזור השורש של הצמחים. מערכת הצינור מעל הקרקע אינה מפריעה לנוף, ואם הניח כראוי, יכול להיות בלתי נראה לחלוטין.

כדי ליצור מספר סניפים של השקייה האוטומטית בדאצ'ה, נעשה שימוש באספן אספנים או באלמנט הרכבה עצמית. אם שטח גדול נדרש, כמות גדולה יותר של מיכל מים יידרש או שזה יכול להיות מתחדשת ברציפות.

ארגון מנוסה של טפטוף בטפטוף אוטומטי עם הידיים שלהם, הווידאו היה משותף על ידי המומחה:

השקיה רדיקלית

Basal אוטומטי השקיה משמש עבור צמחים בדרישה הטיפול עם אתר קוטג 'הקיץ מוגבל. המחתרת השקיה של צמחים אינו מאפשר את השורשים לגדול על פני השטח, הם מכוונים ללחות, הם אמינים להחזיק את הצמח. ניתן להשתמש בשיטה בסיסית להשקיית דשא, אך בדרך זו יהיה קשה להשיג אחידות השקיה של האתר כולו ללא שימוש במספר סניפים של הצינור.

הכל בעד ו contra

השקיית השורש של הדאצ'ה היא חסכונית למדי. זה לא דורש ראש גדול של מים, זה יכול לעבוד בגלל ההבדל בגובה בין כלי תקשורת. הצטיידות באלמנטים סופגים ושמירת מים מאפשרת לך לבצע השקיה בתדירות נמוכה יותר, מתרחשת מערכת הניקוז בהתאם לתכנית הבאה. בשל המיקום התת קרקעי, השקייה האוטומטית הבסיסית מבטיחה מינימום של אידוי ואובדן מים באזור הלא-בסיסי.

החיסרון הוא המורכבות של האוסף בעצמך, את האפשרות של סתימת המערכת. זה לא נוח לארגן השקיה אוטומטית של בזלת כבר באזור נטוע ונחוש. גם עבור שיחים גדולים, זה לא מקובל להפריע מערכת השורש שלהם במהלך הגדרת פרחים או פירות. לכן, הארגון של השקיה אוטומטית זה צריך להיות נדחה לסתיו.

מכשיר של המערכת עם הידיים

עקרון ההסדר של המחתרת התחתית הבסיסית בארץ מאופיין בזרימת המים לאדמה ולא על פני השטח. עבודה כזו עתיר עבודה מתאים לארגון השקיה של צמחים רב שנתיים, אשר דורשים הרבה לחות במהלך תקופת הקציר. כדי לשמור על לחות במשך זמן רב יותר, אתה יכול לשים חצץ וחול באזור השורש, ליצור שכבת ניקוז, כמו בסיר. מים מן הטנק מגיע לאט, טמפרטורה נוחה, וזה חשוב כאשר כיוון הזרימה בדיוק מתחת לשורשים.

המים מסופקים באותו אופן כמו במקרים קודמים. המבנה של הצינורות יכול להיות נוקשה או גמיש, בהתאם להעדפות של המאסטר בעבודה. הדרכות וידאו על בחירת צינורות ואביזרים עבור ארגון של השקייה אוטומטית בארץ במו ידיהם:

מסקנה

ארגון מערכת השקייה האוטומטית במו ידיהם בדאצ'ה הוא עבודה לא נוחה. זה דורש יחס קשוב, יצירת ערכת, ארגון זרימת מים, ואולי, חיבור אוטומטי שליטה. אתה יכול לפנות לאנשי מקצוע לעזרה, אבל זה בהחלט אפשרי לאסוף את ההפעלה האוטומטית בעצמך. אתה רק צריך לחשוב יותר על פונקציונליות. מגוון של חומרים ורכיבים בשוק המודרני מאפשרים לך לבחור את האפשרות הנכונה עבור כל דאצ'ה. דוגמה כיצד להשקות באופן אוטומטי חממה עם הידיים שלך מגנן הגן:

 • מערכות השקיה בארץ

 • דשא מלאכותי לקישוט

 • מדרכות עבור ערוגות פרחים במו ידיהם

 • איך לעשות ארנב עם הידיים שלך

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

60 + = 68

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map